1

@Ojciec5tkidzieci biedne dzieci :D

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

3

Gość, co robi taki syf, nie powinien mieć opaski.

0

@Rifek chiny nie słuchają USA i Izraela, mają 1 lub 2 armie świata. Ich prezydent powiedział, że jak się nie uspokoją, to Chiny tam wejdą i zrobią porządek. To jedyny kraj, który może to zrobić.

0

@Starrk Francja i Wielka Brytania NIC nie zrobią, na gadaniu się skończy. Jedyny kto może coś zrobić to Chiny

7

Ależ mnie Mareczek wkurwia. Dobrze wie, że już w Barcelonie nie zagra. Mam nadzieję, że mundial będzie oglądał w TV. A lubiłem go

0

@TaughtMule przypadek?

1

Kto mu powie że nie chcemy żeby wracał

3

@misterio jeszcze nie mogę przeboleć tego meczu. Araujo ty placku

0

@BorzyKrzys dybala spoko piłkarz

1

Lecę albo nie lecę


0

@Encore znowu mu się udar odpalił

0

@D10SLEO na telefonie też działa?

1

@Dieselzor ja jak złamałem nogę

2

Tej strony nie da się przeglądać słuchając muzyki :(

7

Ja bym go nie sprzedawał tylko dał mu szanse

7

Najlepsza 14 jaką widziałem w Barcelonie to oczywiście Henry

0

@Criss18Barca banan arbuz mandarynki

0

@VeB 1899 próbowałem suszarką parownicą i nic. Też kupuje koszulki bez napisów ale ta akurat to prezent od ziomka po transferze Lewego do Barcy. Zostało "owski"

0

Z pierwszej koszulki Lewandowski zostało wandowski :/ trzeba zetrzeć resztę napisu, tylko jak, żeby nie uszkodzić koszulki? Jakieś pomysły?

0

@Ku84fcb czemu nie to i to ;)

0

Była piękna, ale okazała się niewierna

1

@JohnKennedy co Ci do głowy strzeliło jeść o tej porze

0

@D10SLEO pinball dreams na Amige lepszy

1

@Szklaner moja ulubiona piosenka ozzego

1

@kubix05 bąbelki sam musiałeś zrobić

0

@gumaz no teraz sam się z tego śmieje

9

@gumaz Ja bym się utopił w zacierze, gdy pracowałem na gorzelni, serio. Wpadłem do beczki 30 000 l na szkoleniu i gdybym nie zaczepił ręką, to po mnie

1

@Rifek kamil ślimak

3

@Criss18Barca titan od SciFuna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?