ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ojciec5tkidzieci biedne dzieci :D
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
3
Gość, co robi taki syf, nie powinien mieć opaski.
0
@Rifek chiny nie słuchają USA i Izraela, mają 1 lub 2 armie świata. Ich prezydent powiedział, że jak się nie uspokoją, to Chiny tam wejdą i zrobią porządek. To jedyny kraj, który może to zrobić.
0
@Starrk Francja i Wielka Brytania NIC nie zrobią, na gadaniu się skończy. Jedyny kto może coś zrobić to Chiny
7
Ależ mnie Mareczek wkurwia. Dobrze wie, że już w Barcelonie nie zagra. Mam nadzieję, że mundial będzie oglądał w TV. A lubiłem go
0
@TaughtMule przypadek?
1
Kto mu powie że nie chcemy żeby wracał
3
@misterio jeszcze nie mogę przeboleć tego meczu. Araujo ty placku
0
@BorzyKrzys dybala spoko piłkarz
1
Lecę albo nie lecę
0
@Encore znowu mu się udar odpalił
0
@D10SLEO na telefonie też działa?
1
@Dieselzor ja jak złamałem nogę
2
Tej strony nie da się przeglądać słuchając muzyki :(
7
Ja bym go nie sprzedawał tylko dał mu szanse
7
Najlepsza 14 jaką widziałem w Barcelonie to oczywiście Henry
0
@Criss18Barca banan arbuz mandarynki
0
@VeB 1899 próbowałem suszarką parownicą i nic. Też kupuje koszulki bez napisów ale ta akurat to prezent od ziomka po transferze Lewego do Barcy. Zostało "owski"
0
Z pierwszej koszulki Lewandowski zostało wandowski :/ trzeba zetrzeć resztę napisu, tylko jak, żeby nie uszkodzić koszulki? Jakieś pomysły?
0
@Ku84fcb czemu nie to i to ;)
0
Była piękna, ale okazała się niewierna
1
@JohnKennedy co Ci do głowy strzeliło jeść o tej porze
0
@D10SLEO pinball dreams na Amige lepszy
1
@Szklaner moja ulubiona piosenka ozzego
1
@kubix05 bąbelki sam musiałeś zrobić
0
@gumaz no teraz sam się z tego śmieje
9
@gumaz Ja bym się utopił w zacierze, gdy pracowałem na gorzelni, serio. Wpadłem do beczki 30 000 l na szkoleniu i gdybym nie zaczepił ręką, to po mnie
1
@Rifek kamil ślimak
3
@Criss18Barca titan od SciFuna