2

@Eklerek ja tam lubie Borowczyka. Zaczynałem oglądać F1 to był on i sokół

0

No i to jest wyścig :)

0

@Eklerek bo spadło 3 mm deszczu

0

No to po wyścigu :D

0

Jak tam z pogodą na silverstone? Mam nadzieję że pojawi się deszcz

0

@Hadziuk do wody skacz

0

@Popitek12 jakbyś jej wtedy odpowiedział to teraz mielibyście trójkę dzieci domek dwa samochody i grila na ogródku

0

@KacperVEB koniec mistrzostw. Do widzenia

0

@sergio5 masz jakiegoś linka do tego?

0

Jak mu nie odwali to zdobędzie jeszcze nie jedną ZP. Nie chciałbym żeby Real przez 5 lat biegał z naklejką za wygranie KMŚ.

0

@Coutinho007 na borussie to wystarczy.

1

@Messi1000000 real gra z borussia która nic nie gra

0

@Esteban_ borussie

0

Fran garcia złota piłka

1

@DiSBlaDE ja tylko perełka export

0

@FcPortoFan1999 why are you gay?

0

@Gibbon_FCB nie z lucho

0

@michaleu dlatego przegrali 2-0 grając 11 na 9

0

@Walpiano i za parę dni Real

0

Co to się staneło hahahaha

2

@Bartas1998 ale kasiore dobrą przywiozą

1

@D10SLEO nie musiala

0

Ile się wraca do piłkipo złamaniu nogi czy kostki?

0

@Pablozeusz Bayern w gorącej wodzie kompany

5

MATS na 150% w Interze

1

@cchesterr43 dlaczego nikt wczesniej na to nie wpadł? W sumie dobry pomysł

0

@Eklerek kto to?

2

@Eklerek czyli po staremu w Ferrari

1

Zajebiste były te kwalifikacje

4

Dajcie już spokój i nie piszcie o nim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?