ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MrPGG za darmo to uczciwa cena
0
@Karol145 "Można mówić wiele złych rzeczy o Mbappe, ale nie można mu odmówić cierpliwości w kontekście transferu do Realu Madryt" co? Real chciał go już dawno temu a on im grał na nosie
4
3 wiedzmin 3 najlepszy?
1
@Kapitan hawk benfica - Bayern ciekawy. Ale też nie będe oglądał :D
0
@Lionel_Messi10 rzygać mi się chce jak widzę Leo w koszulce PSG. Pamiętam jak odchodził czułem się jakby ktoś umarł
0
@Jakchcesz no jak chcesz tak robisz
0
@Jakchcesz nie prędkość tylko przeciążenie jak zatrzymasz się w milisekundy na drzewie
0
@Murazor 8 w 10 lat by wystarczyło
1
@MesQueUnClub_87 jeszcze MŚ zdobyte przez Leo
1
Chce jak najlepiej się przygotować na ostatni sezon w poważnej piłce
0
@Aragorn33 przypomina mi to gadanie papieża "proszę przestańcie do siebie strzelać" i myśli że ktoś go posłucha
1
@Kessie kiedy Ty śpisz?
0
@Kgorecki2500 dla mnie oryginał jest lepszy choć teraz cieżko się na niego patrzy :)
0
@OskP będą mieli wymówkę jak znowu mistrza zgarniemy
1
@July_6_BcN kurdę nie pamiętam co dalej było :)
1
@July_6_BcN tak. Styrta się pali
0
@Gibbon_FCB to nie był jego ostatni mecz w kotletiko?
0
@FcPortoFan1999 a u mnie cisza zero wiatru chciałoby się posiedzieć ale rano trzeba wstać
4
@Kgorecki2500 żydki chyba jeszcze nie powiedzieli mu co robić
1
@svensonFCB Lipinki Łużyckie
2
@blakkudium z PSG cieżko będzie kogoś wyciągnąc. Może nam się uda Vitinhe za rok :D
0
@Nazio_87 tam już nie ma kraju
0
@Walker GTA Vice City
5
@Stagiryta wal śmiało. Tylko wstań rano do pracy, na tym polega odpowiedzialność
0
@July_6_BcN ja już dawno na minusie
0
@FcPortoFan1999 to pierwsze :)
0
Zgoliłem łeb na zero pierwszy raz w życiu. Teraz trzeba opalić ten zakuty łeb
0
@Criss18Barca a która najładniejsza?
0
@Kessie perełka export najlepsze piwko
1
@July_6_BcN co tu dużo gadać. Z kobietami tak jest :)