0

@MrPGG za darmo to uczciwa cena

0

@Karol145 "Można mówić wiele złych rzeczy o Mbappe, ale nie można mu odmówić cierpliwości w kontekście transferu do Realu Madryt" co? Real chciał go już dawno temu a on im grał na nosie

4

3 wiedzmin 3 najlepszy?

1

@Kapitan hawk benfica - Bayern ciekawy. Ale też nie będe oglądał :D

0

@Lionel_Messi10 rzygać mi się chce jak widzę Leo w koszulce PSG. Pamiętam jak odchodził czułem się jakby ktoś umarł

0

@Jakchcesz no jak chcesz tak robisz

0

@Jakchcesz nie prędkość tylko przeciążenie jak zatrzymasz się w milisekundy na drzewie

0

@Murazor 8 w 10 lat by wystarczyło

1

@MesQueUnClub_87 jeszcze MŚ zdobyte przez Leo

1

Chce jak najlepiej się przygotować na ostatni sezon w poważnej piłce

0

@Aragorn33 przypomina mi to gadanie papieża "proszę przestańcie do siebie strzelać" i myśli że ktoś go posłucha

1

@Kessie kiedy Ty śpisz?

0

@Kgorecki2500 dla mnie oryginał jest lepszy choć teraz cieżko się na niego patrzy :)

0

@OskP będą mieli wymówkę jak znowu mistrza zgarniemy

1

@July_6_BcN kurdę nie pamiętam co dalej było :)

1

@July_6_BcN tak. Styrta się pali

0

@Gibbon_FCB to nie był jego ostatni mecz w kotletiko?

0

@FcPortoFan1999 a u mnie cisza zero wiatru chciałoby się posiedzieć ale rano trzeba wstać

4

@Kgorecki2500 żydki chyba jeszcze nie powiedzieli mu co robić

1

@svensonFCB Lipinki Łużyckie

2

@blakkudium z PSG cieżko będzie kogoś wyciągnąc. Może nam się uda Vitinhe za rok :D

0

@Nazio_87 tam już nie ma kraju

0

@Walker GTA Vice City

5

@Stagiryta wal śmiało. Tylko wstań rano do pracy, na tym polega odpowiedzialność

0

@July_6_BcN ja już dawno na minusie

0

@FcPortoFan1999 to pierwsze :)

0

Zgoliłem łeb na zero pierwszy raz w życiu. Teraz trzeba opalić ten zakuty łeb

0

@Criss18Barca a która najładniejsza?

0

@Kessie perełka export najlepsze piwko

1

@July_6_BcN co tu dużo gadać. Z kobietami tak jest :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?