9

@Kengo dlatego on gra w Barcelonie i jest na piłkarskim szczycie a Ty w sumie to nie wiem gdzie grasz.

1

Deco, proszę odejdź.

2

@jaras121 arab miałby więcej pkt

0

@Katalończyk 99 a to nie wyglada tak zawsze?

3

Zielu już zesrany

0

@1LY0 na zdjęciu wygląda fatalnie

0

@KacperVEB kto go kupił?

0

@KierownikLucas podaj minutę. Chciałbym to zobaczyć

0

@1LY0 kto robi setkę szybciej? Ferrari czy Lato?

0

@betonito u mnie wszystko spoko

2

@Sandman21 za tą rękę na euro z niemcami

0

@FcPortoFan1999 że mają jeszcze siłę po 5 godzinach machania rakietą

0

@FcPortoFan1999 nie gadaj że oni jeszcze grają ten finał tenisa? :D

0

@pt9 ile już grają?

1

Ale niemiaszki ochoczo wracali przy bramce na 2-0

0

@Szmulek no zaraz przegrają to faktycznie dobrze mu idzie :)

1

@Kapitan hawk co tam tyłem. Z szatni by to obronił

1

@Misugi14 własnie nie pamiętam ale bardzo boli

2

Złamałem nogę:/

1

@PatrychoO muszę nadrobić od 1

2

A Ty nie powinieneś już dawać wywiadów

0

@UriBoyka 34 ale jakoś nie sledziłem grosika. Myślałem że on cały czas grał tam gdzie teraz gra i jedyne co wygrał to paprykarz szczecinski

0

@Cvzx to on grał w Ligue 1? :o

3

@D10SLEO tylko nie w instrybutor

1

@Aragorn33 i tak nic z tym nie zrobią

0

Halo Bayern, mamy pachołka na sprzedaż.

0

@Tatazolwinia o kim ty mówisz?

0

@Kessie gdyby nie ten podpis to bym nie wiedzial że to Roksana. Co się jej stało? Miała jakiś wypadek?

0

@novy1899 też bym wolał żeby nie grali. Ale pięknie się to ogląda

0

Ten Szarik dobry jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?