ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Kengo dlatego on gra w Barcelonie i jest na piłkarskim szczycie a Ty w sumie to nie wiem gdzie grasz.
1
Deco, proszę odejdź.
2
@jaras121 arab miałby więcej pkt
0
@Katalończyk 99 a to nie wyglada tak zawsze?
3
Zielu już zesrany
0
@1LY0 na zdjęciu wygląda fatalnie
0
@KacperVEB kto go kupił?
0
@KierownikLucas podaj minutę. Chciałbym to zobaczyć
0
@1LY0 kto robi setkę szybciej? Ferrari czy Lato?
0
@betonito u mnie wszystko spoko
2
@Sandman21 za tą rękę na euro z niemcami
0
@FcPortoFan1999 że mają jeszcze siłę po 5 godzinach machania rakietą
0
@FcPortoFan1999 nie gadaj że oni jeszcze grają ten finał tenisa? :D
0
@pt9 ile już grają?
1
Ale niemiaszki ochoczo wracali przy bramce na 2-0
0
@Szmulek no zaraz przegrają to faktycznie dobrze mu idzie :)
1
@Kapitan hawk co tam tyłem. Z szatni by to obronił
1
@Misugi14 własnie nie pamiętam ale bardzo boli
2
Złamałem nogę:/
1
@PatrychoO muszę nadrobić od 1
2
A Ty nie powinieneś już dawać wywiadów
0
@UriBoyka 34 ale jakoś nie sledziłem grosika. Myślałem że on cały czas grał tam gdzie teraz gra i jedyne co wygrał to paprykarz szczecinski
0
@Cvzx to on grał w Ligue 1? :o
3
@D10SLEO tylko nie w instrybutor
1
@Aragorn33 i tak nic z tym nie zrobią
0
Halo Bayern, mamy pachołka na sprzedaż.
0
@Tatazolwinia o kim ty mówisz?
0
@Kessie gdyby nie ten podpis to bym nie wiedzial że to Roksana. Co się jej stało? Miała jakiś wypadek?
0
@novy1899 też bym wolał żeby nie grali. Ale pięknie się to ogląda
0
Ten Szarik dobry jest