0

@mmaciass na co?

0

@mekston Real stracił tyle w 4 meczach z nami :)

0

Dzisiaj kibicuję Realowi. Lepiej świętować jutro

0

Jutro wolne to może sobie zobaczę prześcieradła jak grają. Mam nadzieję że nie zawalą, nie chciałbym mistrza po ich przegranej, jutro sobie poradzimy w derbach

16

My Ciebie też Panie Flick. Dziękujemy że znów jesteśmy tam gdzie powinniśmy.

0

@Ojciec5tkidzieci zapuść wąsa to też bedziesz dobrze wychodził na zdjęciach

1

W drugiej lidze niech se robią szpaler

5

Gość musi zostać

0

@beter2 wirtz wiliams i tah :P

1

@wojopancer 8 meczy 12 bramek coś Święty mówił podczas meczu ale mogę się mylić

0

Chyba se puszcze pierwszą połowę jeszcze raz :D

2

Turku kończ ten mecz

1

Piłka leciała w bramkę w ten łapą obronił co do chuja

0

Byłem się odlać wracam a tu 2-2 :)

Ps 3:2

1

@ali3gator taki wystarczy na średniego rywala :P

1

@Lionel_Messi10 gazda święty i maja czyli wiem gdzie będę oglądał klasyk :)

8

Jonathan nie świruj pawiana dawaj do nas

0

@UriBoyka połowa dla mnie

0

@Gaucho to chyba ten z reklamy old spice

0

@Roobo ale się zrobiła europejska atmosfera

0

@Krzysztof1987 jaby Ci Podolski fundował kebsa to byś nie zjadł?

2

Za 24h będzie już 2:0 dla nas :)

0

Chyba trochę Wojtuś wkurza Flicka tymi fajkami :)

1

Masakra.. mówiłem sobie że w piątek trochę pogram. Wziąłem pada odpaliłem konsole przeleciałem po grach i wyłączyłem...

1

Zaczyna się :D.

0

@AndresBurek To za całokształt

0

Prawdziwy tygrys za 40 baniek XD

1

Ciekawe, czy będzie konferencja sędziów.

0

Ale chciałbym kware w Barcy

5

@Wojtek84 Nie ma co płakać, chociaż bardzo szkoda, bo było tak blisko. Też dzisiaj nie swój chodziłem. Mam nadzieję, że chłopaki rozładują złość w niedzielę o 16:15.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?