ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mmaciass na co?
0
@mekston Real stracił tyle w 4 meczach z nami :)
0
Dzisiaj kibicuję Realowi. Lepiej świętować jutro
0
Jutro wolne to może sobie zobaczę prześcieradła jak grają. Mam nadzieję że nie zawalą, nie chciałbym mistrza po ich przegranej, jutro sobie poradzimy w derbach
16
My Ciebie też Panie Flick. Dziękujemy że znów jesteśmy tam gdzie powinniśmy.
0
@Ojciec5tkidzieci zapuść wąsa to też bedziesz dobrze wychodził na zdjęciach
1
W drugiej lidze niech se robią szpaler
5
Gość musi zostać
0
@beter2 wirtz wiliams i tah :P
1
@wojopancer 8 meczy 12 bramek coś Święty mówił podczas meczu ale mogę się mylić
0
Chyba se puszcze pierwszą połowę jeszcze raz :D
2
Turku kończ ten mecz
1
Piłka leciała w bramkę w ten łapą obronił co do chuja
0
Byłem się odlać wracam a tu 2-2 :)
Ps 3:2
1
@ali3gator taki wystarczy na średniego rywala :P
1
@Lionel_Messi10 gazda święty i maja czyli wiem gdzie będę oglądał klasyk :)
8
Jonathan nie świruj pawiana dawaj do nas
0
@UriBoyka połowa dla mnie
0
@Gaucho to chyba ten z reklamy old spice
0
@Roobo ale się zrobiła europejska atmosfera
0
@Krzysztof1987 jaby Ci Podolski fundował kebsa to byś nie zjadł?
2
Za 24h będzie już 2:0 dla nas :)
0
Chyba trochę Wojtuś wkurza Flicka tymi fajkami :)
1
Masakra.. mówiłem sobie że w piątek trochę pogram. Wziąłem pada odpaliłem konsole przeleciałem po grach i wyłączyłem...
1
Zaczyna się :D.
0
@AndresBurek To za całokształt
0
Prawdziwy tygrys za 40 baniek XD
1
Ciekawe, czy będzie konferencja sędziów.
0
Ale chciałbym kware w Barcy
5
@Wojtek84 Nie ma co płakać, chociaż bardzo szkoda, bo było tak blisko. Też dzisiaj nie swój chodziłem. Mam nadzieję, że chłopaki rozładują złość w niedzielę o 16:15.