ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium Matko Bosko trzymaj go z daleka od Barcelony
0
@JordiAlbion no jak na razie to AC i Tomb Raider w przebraniu czyli wspinaczka. W sumie jakbym grał na PC to podmieniłbym Natana na Lare i byłoby legancko
0
Parę godzin temu ktoś pytał o ciekawe gry na PS. Podpowiedzieliście Uncharted. Jako że mam złamaną nogę i dużo wolnego czasu, właśnie zaczynam swoją przygodę z U: Dziedzictwo Złodziei
2
Barcelona to dla noego najlepsze miejsce ma tu ziomków z reprezentacji. Oby tylko Flick zagonił go do presingu
0
@Foro u grażyny w osiedlowym
1
@Frimpong ciekawe czy tym razem zaleją tyle paliwa ile trzeba
0
@Cule1234 hahaha ale pojebana akcja
0
@Cule1234 o co chodzi?
0
Ciekawe, jaki numer dostanie nasz nowy bramkarz?
0
Po co nam 36 latek?? :o
0
@Ignareks nie ma co się dziwić samolot spadł zaraz po starcie z pełnym bakiem paliwa
0
@Hindus xavi też
0
@FcPortoFan1999 zobaczę tylko jeden mecz jak PSG niszczy kotletiko
0
@marcin62 leżę ze złamaną nogą i bardzo zastanawiam się nad GoT
1
@Yiamuiaijahaima na tej stronie też nie da się słuchać muzyki bo pauzuje przez reklamy. A ryjbuka nie mam to Ci nie powiem
0
PSG - Kotletiko fajny mecz
0
@VegetaPolska każdy wie że Kanada
1
@DTMisTheBest po 18 latach wychodzą skutki wypadku w GP Monaco, tam ładnie głową zajebał kilka razy
0
No jak to co? Będzie odpoczywał jak inni będą grać. Mi pasuje
0
@Marusek po co Ci ten diaz za 80 banek?
1
@VegetaPolska a to probierza nie zwolnili jeszcze po wczorajszym?
3
@Kapitan hawk ta i jeszcze Raikkonen
0
@Messibestplayerintheworld oby!
0
@Criss18Barca jak wypadkowi w restauracji? Widelec mu się w tętnice wbił czy co? Edit. Dobra już wiem. Pierogiem się zadławił....
0
Araujo sprzedać arabom
0
@Kgorecki2500 jest lekka różnica. Z Pana Sławosza polacy mogą być dumni
0
@damianex10 to co #ZibiWróc
2
@bartulek98 zamienią Mareczka na Mareczka
4
A gdzie mają przybyć? On mieszka w Barcelonie he he
0
@Sinirsey zawsze możesz złamac nogę jak ja i grać w gry