1

@blakkudium Matko Bosko trzymaj go z daleka od Barcelony

0

@JordiAlbion no jak na razie to AC i Tomb Raider w przebraniu czyli wspinaczka. W sumie jakbym grał na PC to podmieniłbym Natana na Lare i byłoby legancko

0

Parę godzin temu ktoś pytał o ciekawe gry na PS. Podpowiedzieliście Uncharted. Jako że mam złamaną nogę i dużo wolnego czasu, właśnie zaczynam swoją przygodę z U: Dziedzictwo Złodziei

2

Barcelona to dla noego najlepsze miejsce ma tu ziomków z reprezentacji. Oby tylko Flick zagonił go do presingu

0

@Foro u grażyny w osiedlowym

1

@Frimpong ciekawe czy tym razem zaleją tyle paliwa ile trzeba

0

@Cule1234 hahaha ale pojebana akcja

0

@Cule1234 o co chodzi?

0

Ciekawe, jaki numer dostanie nasz nowy bramkarz?

0

Po co nam 36 latek?? :o

0

@Ignareks nie ma co się dziwić samolot spadł zaraz po starcie z pełnym bakiem paliwa

0

@Hindus xavi też

0

@FcPortoFan1999 zobaczę tylko jeden mecz jak PSG niszczy kotletiko

0

@marcin62 leżę ze złamaną nogą i bardzo zastanawiam się nad GoT

1

@Yiamuiaijahaima na tej stronie też nie da się słuchać muzyki bo pauzuje przez reklamy. A ryjbuka nie mam to Ci nie powiem

0

PSG - Kotletiko fajny mecz

0

@VegetaPolska każdy wie że Kanada

1

@DTMisTheBest po 18 latach wychodzą skutki wypadku w GP Monaco, tam ładnie głową zajebał kilka razy

0

No jak to co? Będzie odpoczywał jak inni będą grać. Mi pasuje

0

@Marusek po co Ci ten diaz za 80 banek?

1

@VegetaPolska a to probierza nie zwolnili jeszcze po wczorajszym?

3

@Kapitan hawk ta i jeszcze Raikkonen

0

0

@Criss18Barca jak wypadkowi w restauracji? Widelec mu się w tętnice wbił czy co? Edit. Dobra już wiem. Pierogiem się zadławił....

0

Araujo sprzedać arabom

0

@Kgorecki2500 jest lekka różnica. Z Pana Sławosza polacy mogą być dumni

0

@damianex10 to co #ZibiWróc

2

@bartulek98 zamienią Mareczka na Mareczka

4

A gdzie mają przybyć? On mieszka w Barcelonie he he

0

@Sinirsey zawsze możesz złamac nogę jak ja i grać w gry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?