0

@fcbarcafan19 przeciez to legenda interu

1

@cchesterr43 klan, serial znany

0

Mam nadzieję że mierdy wylecą z trunieju. Nie lubię ich po półfinale LM. Dobranoc la bambo

0

@Sau_Ron mi tak

1

@Herato szewczenko

1

1

@Pnog37 uwielbiam z musztardą

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@MichuZ44 no jak to kto? RK

1

@JohnKennedy nie miałeś być dzisiaj w Texasie?

0

@Frimpong jebaniutki co miał strzały. OL był mocny wtedy, Benzema jeszcze tam kopał zawsze go ściągałem do Barcelony w fife

0

@JohnKennedy czyli teraz na la bambie 2 tygodnie tenisa?

0

@Cvzx albo Frediego kamionka gmina burzenin

3

Miałem odpalać mecz a tu po meczu

1

@KamQiX ja się poddałem na tej figurce wiewiórki:)

0

Walić tego Nico trzeba Kvare sciągnąć :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Kessie Antonelli ma inne zdanie

0

Tsunoda przejeżdża przez metę na skrzyni biegów McLarena

0

Noris coś odwali dzisiaj

0

Dymy w Austrii.

0

@Azi na VIAPlay mógłbyś cofnąć

0

@Kondziubarca tam wszyscy huja grają

0

@Faro niech mu ktoś da po uszach. Zaraz zrobi się jak mekambe w Psg

0

@Deathwing112 jeszcze go szukają?

6

@Kessie masz szczury w piwnicy. Podobno gaz to dobry środek

1

@LeoMessiiBarcaPepa na telefonie działa to chyba na lapku też będzie

1

@RosjaninBut wolę dziki niż naukowców z Afryki

0

@FcPortoFan1999 teraz można rzucać hujami na la bambie a moderacja nic nie zrobi :)

0

@shinthps co się stało? Dopiero wracam do domu może zdaże na Q3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?