ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fcbarcafan19 przeciez to legenda interu
1
@cchesterr43 klan, serial znany
0
Mam nadzieję że mierdy wylecą z trunieju. Nie lubię ich po półfinale LM. Dobranoc la bambo
0
@Sau_Ron mi tak
1
@Herato szewczenko
1
To dobre
https://m.jbzd.com.pl/obr/4168682/bo-tak
1
@Pnog37 uwielbiam z musztardą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@MichuZ44 no jak to kto? RK
1
@JohnKennedy nie miałeś być dzisiaj w Texasie?
0
@Frimpong jebaniutki co miał strzały. OL był mocny wtedy, Benzema jeszcze tam kopał zawsze go ściągałem do Barcelony w fife
0
@JohnKennedy czyli teraz na la bambie 2 tygodnie tenisa?
0
@Cvzx albo Frediego kamionka gmina burzenin
3
Miałem odpalać mecz a tu po meczu
1
@KamQiX ja się poddałem na tej figurce wiewiórki:)
0
Walić tego Nico trzeba Kvare sciągnąć :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Kessie Antonelli ma inne zdanie
0
Tsunoda przejeżdża przez metę na skrzyni biegów McLarena
0
Noris coś odwali dzisiaj
0
Dymy w Austrii.
0
@Azi na VIAPlay mógłbyś cofnąć
0
@Kondziubarca tam wszyscy huja grają
0
@Faro niech mu ktoś da po uszach. Zaraz zrobi się jak mekambe w Psg
0
@Deathwing112 jeszcze go szukają?
6
@Kessie masz szczury w piwnicy. Podobno gaz to dobry środek
1
@LeoMessiiBarcaPepa na telefonie działa to chyba na lapku też będzie
1
@RosjaninBut wolę dziki niż naukowców z Afryki
0
@FcPortoFan1999 teraz można rzucać hujami na la bambie a moderacja nic nie zrobi :)
0
@shinthps co się stało? Dopiero wracam do domu może zdaże na Q3