ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrwawiaceoczyVEB Wojtek by tak nie powiedział bo nie jest bucem jak MATS
0
@bart_azz mieszkam 30 km od tomaszowa i mi drzewo połamało na podwórku ale już po wszystkim
0
Boi się że 7 dostanie od Barcelony
1
@Comentateiro wyszedłem przed dom bo lubie jak leje i wieje i muszę Ci powiedzieć że dość realistycznie wygląda ta inscenizacja :)
0
Tak napieprza, że właśnie połamało mi drzewo na podwórku, orzecha laskowego. Powiat Tomaszowski, Lubelskie. Najgorzej, że kitku wyszedł 20 minut temu.
6
@Luciano99 Co znowu zrobił? Zatopił jacht pod naporem influencerek?
1
@Sulimo oo spróbuje bo nie mogę zasnąc a o 5 musze wstać :(
0
@Eklerek teraz nie usłyszysz podczas wyścigu "problemy natury technicznej" :)
1
@Sulimo widziałem w życiu ładniejszych cyganów
2
@Eklerek ja tam lubie Borowczyka. Zaczynałem oglądać F1 to był on i sokół
0
No i to jest wyścig :)
0
@Eklerek bo spadło 3 mm deszczu
0
No to po wyścigu :D
0
Jak tam z pogodą na silverstone? Mam nadzieję że pojawi się deszcz
0
@Hadziuk do wody skacz
0
@Popitek12 jakbyś jej wtedy odpowiedział to teraz mielibyście trójkę dzieci domek dwa samochody i grila na ogródku
0
@KacperVEB koniec mistrzostw. Do widzenia
0
@sergio5 masz jakiegoś linka do tego?
0
Jak mu nie odwali to zdobędzie jeszcze nie jedną ZP. Nie chciałbym żeby Real przez 5 lat biegał z naklejką za wygranie KMŚ.
0
@Coutinho007 na borussie to wystarczy.
1
@Messi1000000 real gra z borussia która nic nie gra
0
@Esteban_ borussie
0
Fran garcia złota piłka
1
@DiSBlaDE ja tylko perełka export
0
@FcPortoFan1999 why are you gay?
0
@Gibbon_FCB nie z lucho
0
@michaleu dlatego przegrali 2-0 grając 11 na 9
0
@Walpiano i za parę dni Real
0
Co to się staneło hahahaha
2
@Bartas1998 ale kasiore dobrą przywiozą