0

@KrwawiaceoczyVEB Wojtek by tak nie powiedział bo nie jest bucem jak MATS

0

@bart_azz mieszkam 30 km od tomaszowa i mi drzewo połamało na podwórku ale już po wszystkim

0

Boi się że 7 dostanie od Barcelony

1

@Comentateiro wyszedłem przed dom bo lubie jak leje i wieje i muszę Ci powiedzieć że dość realistycznie wygląda ta inscenizacja :)

0

Tak napieprza, że właśnie połamało mi drzewo na podwórku, orzecha laskowego. Powiat Tomaszowski, Lubelskie. Najgorzej, że kitku wyszedł 20 minut temu.

6

@Luciano99 Co znowu zrobił? Zatopił jacht pod naporem influencerek?

1

@Sulimo oo spróbuje bo nie mogę zasnąc a o 5 musze wstać :(

0

@Eklerek teraz nie usłyszysz podczas wyścigu "problemy natury technicznej" :)

1

@Sulimo widziałem w życiu ładniejszych cyganów

2

@Eklerek ja tam lubie Borowczyka. Zaczynałem oglądać F1 to był on i sokół

0

No i to jest wyścig :)

0

@Eklerek bo spadło 3 mm deszczu

0

No to po wyścigu :D

0

Jak tam z pogodą na silverstone? Mam nadzieję że pojawi się deszcz

0

@Hadziuk do wody skacz

0

@Popitek12 jakbyś jej wtedy odpowiedział to teraz mielibyście trójkę dzieci domek dwa samochody i grila na ogródku

0

@KacperVEB koniec mistrzostw. Do widzenia

0

@sergio5 masz jakiegoś linka do tego?

0

Jak mu nie odwali to zdobędzie jeszcze nie jedną ZP. Nie chciałbym żeby Real przez 5 lat biegał z naklejką za wygranie KMŚ.

0

@Coutinho007 na borussie to wystarczy.

1

@Messi1000000 real gra z borussia która nic nie gra

0

@Esteban_ borussie

0

Fran garcia złota piłka

1

@DiSBlaDE ja tylko perełka export

0

@FcPortoFan1999 why are you gay?

0

@Gibbon_FCB nie z lucho

0

@michaleu dlatego przegrali 2-0 grając 11 na 9

0

@Walpiano i za parę dni Real

0

Co to się staneło hahahaha

2

@Bartas1998 ale kasiore dobrą przywiozą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?