ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JohnKennedy nie miałeś być dzisiaj w Texasie?
0
@Frimpong jebaniutki co miał strzały. OL był mocny wtedy, Benzema jeszcze tam kopał zawsze go ściągałem do Barcelony w fife
0
@JohnKennedy czyli teraz na la bambie 2 tygodnie tenisa?
0
@Cvzx albo Frediego kamionka gmina burzenin
3
Miałem odpalać mecz a tu po meczu
1
@KamQiX ja się poddałem na tej figurce wiewiórki:)
0
Walić tego Nico trzeba Kvare sciągnąć :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Kessie Antonelli ma inne zdanie
0
Tsunoda przejeżdża przez metę na skrzyni biegów McLarena
0
Noris coś odwali dzisiaj
0
Dymy w Austrii.
0
@Azi na VIAPlay mógłbyś cofnąć
0
@Kondziubarca tam wszyscy huja grają
0
@Faro niech mu ktoś da po uszach. Zaraz zrobi się jak mekambe w Psg
0
@Deathwing112 jeszcze go szukają?
6
@Kessie masz szczury w piwnicy. Podobno gaz to dobry środek
1
@LeoMessiiBarcaPepa na telefonie działa to chyba na lapku też będzie
1
@RosjaninBut wolę dziki niż naukowców z Afryki
0
@FcPortoFan1999 teraz można rzucać hujami na la bambie a moderacja nic nie zrobi :)
0
@shinthps co się stało? Dopiero wracam do domu może zdaże na Q3
1
@Kessie pierogi i widelec lepsze
4
Madryd w ekstazie. Nie mogę się doczekać ich meczu z PSG
0
@July_6_BcN zamknęli żeby każdy mógł zobaczyć 3 część Titana od SciFuna
0
@Popitek12 lepiej na 9 do Barcy
1
@Adran360 Widzę, że prześcieradła zrobią się brązowe w półfinale, o ile tam dotrą
0
@L4ngusta zaraza
1
@GeneralXavi na yt masz 40 min skrót
6
@Comentateiro wyłączaj kąkuter bo pierun spali
2
@kanver_ to on keszcze gra w piłke? :o