0

@Lewangoalski oni już ponad 200 wydali

0

@Frimpong mi kiedyś drzewo na drogę wyskoczyło

2

@Encore Nico Wiliams? Kto to?

0

@Filipem nic się chłop nie zmienił

5

Hahahahahahaha XD

4

@VegetaPolska mam nadzieję że kombajn też będzie

1

Komentarz usunięty

3

@Colon pamiętam jak kolega przyniósł fife 2005 do mnie a ja nie interesowałem się piłką. Mówi bierz Barcelone tam gra R10 to będziesz miał łatwiej i strzeliłem nim identycznego gola tak zostałem kibicem Barcelony.
Ps. Pozniej kazdy wolny R10 wchodził w samo okienko

0

@pt9 musisz ich bardzo nie lubić

0

@Encore wygląda jakby chciał mi sprzedać moje sekstaśmy

0

Komentarz usunięty

4

Wrzuciłem zapieksy do piekarnika. Biegnę głodny bo już czas - nie ustawiłem temperatury.

5

@Ciuus i mówi to kibic Realu który przypomnij mi jak potraktował Casillasa?

2

@marcin62 469 zł za fife? Hahahaha kto to kupi?

0

@Colon to był magik

2

Mareczku jeszcze możesz odejsc jako legenda. Nie świruj pawiana

0

@Encore to jest piłkarz? XD

0

@doc bo fati z 10 nie istniał na boisku

0

@BulaKG w taką pogodę tylko kubek z lodem 200 koloru i jakiś soczek i masz zajebistego zimnego drina

8

@Kessie prosze cię

0

@Pomimo27 był..

1

@Sulimo astrobot

0

@Walker GTA VC.

5

I co im to da? 3 miejsce w lidze

1

@partymaker za rok alvarez do nas :)

0

@Rastafarnianin lubie dzieci ale tylko z musztardą

1

@blakkudium w meczu z borussią na notatniku dawali mu ZP :D

0

@kuz rozbiło się coś?

0

@RosjaninBut zastrzelić

0

@Lucyffffer1922 wszystko masz u Tomka Ćwiąkały

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?