ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lewangoalski oni już ponad 200 wydali
0
@Frimpong mi kiedyś drzewo na drogę wyskoczyło
2
@Encore Nico Wiliams? Kto to?
0
@Filipem nic się chłop nie zmienił
5
Hahahahahahaha XD
4
@VegetaPolska mam nadzieję że kombajn też będzie
1
Komentarz usunięty
3
@Colon pamiętam jak kolega przyniósł fife 2005 do mnie a ja nie interesowałem się piłką. Mówi bierz Barcelone tam gra R10 to będziesz miał łatwiej i strzeliłem nim identycznego gola tak zostałem kibicem Barcelony.
Ps. Pozniej kazdy wolny R10 wchodził w samo okienko
0
@pt9 musisz ich bardzo nie lubić
0
@Encore wygląda jakby chciał mi sprzedać moje sekstaśmy
0
Komentarz usunięty
4
Wrzuciłem zapieksy do piekarnika. Biegnę głodny bo już czas - nie ustawiłem temperatury.
5
@Ciuus i mówi to kibic Realu który przypomnij mi jak potraktował Casillasa?
2
@marcin62 469 zł za fife? Hahahaha kto to kupi?
0
@Colon to był magik
2
Mareczku jeszcze możesz odejsc jako legenda. Nie świruj pawiana
0
@Encore to jest piłkarz? XD
0
@doc bo fati z 10 nie istniał na boisku
0
@BulaKG w taką pogodę tylko kubek z lodem 200 koloru i jakiś soczek i masz zajebistego zimnego drina
8
@Kessie prosze cię
0
@Pomimo27 był..
1
@Sulimo astrobot
0
@Walker GTA VC.
5
I co im to da? 3 miejsce w lidze
1
@partymaker za rok alvarez do nas :)
0
@Rastafarnianin lubie dzieci ale tylko z musztardą
1
@blakkudium w meczu z borussią na notatniku dawali mu ZP :D
0
@kuz rozbiło się coś?
0
@RosjaninBut zastrzelić
0
@Lucyffffer1922 wszystko masz u Tomka Ćwiąkały