0

@clyde ja dopiero pierwszą część ogrywam od poniedziałku

0

@AduŚ07 i rekin drugą

1

@kazbychu przez 20 min było spoko

0

Koniec mistrzostw, do widzenia.

0

Tu powinno być 3-1

4

Musi być 6-0, żeby być na pierwszym miejscu w tabeli. Do ogarnięcia.

2

@JanZagloba wróci i zajebie Ci jeszcze rower

1

@FcPortoFan1999 o to akurat lubie

0

@FcPortoFan1999 nie wiem o czym mówisz

0

@FcPortoFan1999 dlatego wylączyłem radio w pracy

2

Ja dopiero wracam po weekendzie. Ale Real wpierdol dostał xd aż bedzie się lepiej spało

2



Ostatnie i ide spać

1

@Kgorecki2500 za to szacun choć to oznaczało wojne

0

@Ptasior ja do tej pory chciałbym być jak Maverick

0

@spiderman1899 tyle się do tego zabierałem że zdąrzyli drugą część wydać

1

@Popitek12 zatrzymałem się na brotherhood ale mam już zainstalowane revelations

2

Deszczyk pada dzisiaj wopne można ogrywać ghost of tsushima

0

@paweldunajecfcb sam się zastanawiam. Instaluje własnie Ghost of Tsushima może zajmie mi głowe

0

@MichuZ44 gdzie on niby grał z grosickim?

0

@ACMaldini3 oby jak najdalej

1

@mordini123 nie obiecuj

0

@D10SLEO a kto powiedział że mekambe kiedyś to wygra

0

Messi przyleciał to yamal wygra

0

@July_6_BcN a nie o 19?

1

@DTMisTheBest na prawy i gaz w podłogę tak bym zrobił

1

@IMBALEO w żadnym nie są

12

@Popitek12 ten napój to perła export

1

Proszę nie. On jest cienki.

0

@bart_azz nowe. Nie znałem

1

@lucas/catalan nie pamiętam...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?