3

Joan ufam dla Ciebie

0

Dobrze że lewy nie trafił w pilkę :D

6

@Sinirsey ty zwolnij z pisaniem głupot

0

@takisobiektos koniowalez gonzalez

0

@Faro są kebaby na grubym?

0

@626 RDR2 zaczyna się od 2-3 aktu. Pierwszy jest mega nudny bo to samouczek. Wracaj chłopie do Arthura. Kozacka gra mam w niej 440 godzin. I chętnie bym jeszcze pograł ale znam już całą gre

1

@Cyzix pograłem godzinę i usunąłem.

2

God of War mi nie siadło, to może Cyberpunk 2077? Od roku się do tego zabieram, ale już za 5 min będzie. Mam nadzieję, że to taki Wiedźmin, tylko w innej oprawie.

1

@NeroTFP1 myśle że nie trzeba pisać kto to :)

0

@Starrk no chyba że zamykają żabkę za 2 minuty

0

@Michall99 nie trafił do realu :D

0

@Bernard777 dalej puszczają te tasiemce? Który tam już odcinek 3000+?

2

@Pawlak1992 flick jest lepszy niż arteta.

0

Hansi ogarnie, zobaczycie.

0

Zaczynamy nową przygodę
Ps. Mam wolne do wtorku
https://zapodaj.net/plik-TzOO67Xjcc

2

@Popitek12 jesteś hardkorem popitek

4

Łapy precz od flicka

0

@Gibbon_FCB ament

1

@Sulimo rdr2 ma byc w plusie

1

@fcbarcafan19 mam dość czytania po wczorajszym ;)

1

@Messiah10 już dziś o 21:37 w C+sport

2

@kubix05 pamiętam jak byłem mały to dostałem nową kurtkę i oparłem się w niej o taki piec. Oczywiście wypaliłem dziurę i dostałem wpier#@l

0

Święcicki i Gazda – najlepszy duet do komentowania.

0

@clyde dodatki lepsze niż podstawka

0

Ale śniegu najebało :o

0

@OskP czerwony ramos

2

@partymaker matko bosko kogo on tam będzie palował?

1

@lajcior sanah i podsiadło

3

Chciałbym być androidem. Wyczyściłbym pamięć z dodatków Wiedźmina 3 i RDR2 i zagrałbym w to jeszcze raz.. za dużo la bamby... zaczynam gadać jak popitek

13

@Popitek12 nie mów tego głośno bo przerwą produkcje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?