ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Joan ufam dla Ciebie
0
Dobrze że lewy nie trafił w pilkę :D
6
@Sinirsey ty zwolnij z pisaniem głupot
0
@takisobiektos koniowalez gonzalez
0
@Faro są kebaby na grubym?
0
@626 RDR2 zaczyna się od 2-3 aktu. Pierwszy jest mega nudny bo to samouczek. Wracaj chłopie do Arthura. Kozacka gra mam w niej 440 godzin. I chętnie bym jeszcze pograł ale znam już całą gre
1
@Cyzix pograłem godzinę i usunąłem.
2
God of War mi nie siadło, to może Cyberpunk 2077? Od roku się do tego zabieram, ale już za 5 min będzie. Mam nadzieję, że to taki Wiedźmin, tylko w innej oprawie.
1
@NeroTFP1 myśle że nie trzeba pisać kto to :)
0
@Starrk no chyba że zamykają żabkę za 2 minuty
0
@Michall99 nie trafił do realu :D
0
@Bernard777 dalej puszczają te tasiemce? Który tam już odcinek 3000+?
2
@Pawlak1992 flick jest lepszy niż arteta.
0
Hansi ogarnie, zobaczycie.
0
Zaczynamy nową przygodę
Ps. Mam wolne do wtorku
https://zapodaj.net/plik-TzOO67Xjcc
2
@Popitek12 jesteś hardkorem popitek
4
Łapy precz od flicka
0
@Gibbon_FCB ament
1
@Sulimo rdr2 ma byc w plusie
1
@fcbarcafan19 mam dość czytania po wczorajszym ;)
1
@Messiah10 już dziś o 21:37 w C+sport
2
@kubix05 pamiętam jak byłem mały to dostałem nową kurtkę i oparłem się w niej o taki piec. Oczywiście wypaliłem dziurę i dostałem wpier#@l
0
Święcicki i Gazda – najlepszy duet do komentowania.
0
@clyde dodatki lepsze niż podstawka
0
Ale śniegu najebało :o
0
@OskP czerwony ramos
2
@partymaker matko bosko kogo on tam będzie palował?
1
@lajcior sanah i podsiadło
3
Chciałbym być androidem. Wyczyściłbym pamięć z dodatków Wiedźmina 3 i RDR2 i zagrałbym w to jeszcze raz.. za dużo la bamby... zaczynam gadać jak popitek
13
@Popitek12 nie mów tego głośno bo przerwą produkcje