0

@Sulimo nokia 3310

0

@July_6_BcN to odpalaj świece te co miały być na kolacje z @Kessie

16

Joan ufam dla Ciebie. Po puchar!

2

@natanvip szkoda że nikt tuska nie chce porwać

2

@Sulimo też go chyba miałem i był spoko jak potrzebujesz telefonu do dzwonienia pisania i YT

0

Komentarz usunięty

1

@Roobo nie ma tak dobrze

0

Gonzalo złota piłka

0

Z nami Betis też taki słaby był?

0

No to odpalamy prześcieradła. Vamos Betis

1

@MessiForeverTheBest myśle że on jeszcze to ma :D

1

@ZwyklyCuler48 a Tebas nie mówił przypadkiem że jest za Realem?

0

@Popitek12 mamy flicka

0

@Kgorecki2500 to on jeszcze gra w piłke? Dalej w juve siedzi?

0

@Criss18Barca gdzie znajdę ten materiał?

0

@Kgorecki2500 co powiedziała bojke że takie dymy?

1

Trochę szkoda... lepiej byłoby wygrać puchar z Realem w finale

0

@lucas/catalan tenis i dart też xD

1

@Safrani ja zobaczyłem może dwa filmy i zero seriali

0

@Frimpong to było dawno i nie prawda

2

@Kozinho. Zlituj się usuń

0

@Flyingbetoniarka jeszcze Eric

1

@Popitek12 to jak kibicowanie słońcu żeby jutro wstało

1

@Popitek12 te życzenia co roku się spelniają

9

Mareczek w bramce na MŚ to somsiady daleko nie zajdą :)

4

Smacznej kawusi Ter Stegen odejść musi

17

Dobrze dobrze niech tam będą dymy dzisiaj :)

1

@Roobo spoko mamy negreire ;)

3

@esem91 lekarze odradzali mu ten występ bo miał problemy z gardłem. Wyszło takie cos

1

@DanielPlainview prawie wpadłem do beczki 30 000 l z zacierem jak pracowałem na gorzelni. Gdybym nie zaczepił ręką to już by mnie nie było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?