ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo nokia 3310
0
@July_6_BcN to odpalaj świece te co miały być na kolacje z @Kessie
16
Joan ufam dla Ciebie. Po puchar!
2
@natanvip szkoda że nikt tuska nie chce porwać
2
@Sulimo też go chyba miałem i był spoko jak potrzebujesz telefonu do dzwonienia pisania i YT
0
Komentarz usunięty
1
@Roobo nie ma tak dobrze
0
Gonzalo złota piłka
0
Z nami Betis też taki słaby był?
0
No to odpalamy prześcieradła. Vamos Betis
1
@MessiForeverTheBest myśle że on jeszcze to ma :D
1
@ZwyklyCuler48 a Tebas nie mówił przypadkiem że jest za Realem?
0
@Popitek12 mamy flicka
0
@Kgorecki2500 to on jeszcze gra w piłke? Dalej w juve siedzi?
0
@Criss18Barca gdzie znajdę ten materiał?
0
@Kgorecki2500 co powiedziała bojke że takie dymy?
1
Trochę szkoda... lepiej byłoby wygrać puchar z Realem w finale
0
@lucas/catalan tenis i dart też xD
1
@Safrani ja zobaczyłem może dwa filmy i zero seriali
0
@Frimpong to było dawno i nie prawda
2
@Kozinho. Zlituj się usuń
0
@Flyingbetoniarka jeszcze Eric
1
@Popitek12 to jak kibicowanie słońcu żeby jutro wstało
1
@Popitek12 te życzenia co roku się spelniają
9
Mareczek w bramce na MŚ to somsiady daleko nie zajdą :)
4
Smacznej kawusi Ter Stegen odejść musi
17
Dobrze dobrze niech tam będą dymy dzisiaj :)
1
@Roobo spoko mamy negreire ;)
3
@esem91 lekarze odradzali mu ten występ bo miał problemy z gardłem. Wyszło takie cos
1
@DanielPlainview prawie wpadłem do beczki 30 000 l z zacierem jak pracowałem na gorzelni. Gdybym nie zaczepił ręką to już by mnie nie było