ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Walker słuchało się kiedyś
1
@Eklerek o kurdę trzeba będzie się przyzwyczaić do nowych bolidów
0
@michaleu już 3:2
1
@esem91 i nie byłaby tym czym jest teraz
0
@Popitek12 nie lubisz go bo nie jest perłą export?
0
@xvcWinterSoldier fuj. Jak Messi to tylko koszulka z Barcelony.
Chociaż mam koszulkę Messi 10 z Juventusu kolega mi kupił dla jaj
0
@sebasarna jak długo byliśxie razem?
0
@svensonFCB ja już po:) mam spokój na rok
2
@MichuZ44 to grande strategia. Oszczędziają silnik
1
@MsBarca no to pora wygrać znowu żeby ktoś był
1
@Jakchcesz fajnie będzie się czekało na W4 grając w GTA VI
2
@Laminedependencia on jest bezcenny
0
@karci0 slavia strzeliła nam jedną a drugą Lewy
0
Roony jaka mina jak zobaczył że w końcu zagra
1
@mordini123 nie martwie się czy wygramy tylko iloma bramkami
0
@Batys dobry wieczór Panie Batys
1
@blakkudium podoba się dla mnie
4
@Danny Gaucho dzisiaj Lewy doskakuje do Rivaldo
11
Mareczku ale my już nie chcemy Cię widzieć. Powodzenia
0
@tomek8756 jedna z moich ulubionych bramek Suareza jak podziurawił davida luiza
0
@Andi18 notatnik zrobi się jeszcze bielszy
1
@Comentateiro dlatego drugą połowę zobaczę INT ARS. W madrycie żadnej niespodzianki nie będzie niestety
2
@kuz zapomniałeś o "dziabku" czy jakoś tak
1
@partymaker tak jak można było się spodziewać
0
Fati z hat trickiem dzisiaj
8
@esem91 to odrzydliwe. Masz linka? Kolega pyta
0
@cool1899 monaco
3
Od razu to zauważyłem :)
2
@Unbe lacoste esential. Jeszcze nie spotkałem kogoś, komu by się nie podobały
0
@czosnekfcb a jak jeszcze nas pokonają to nawet pra pra pra wnukom