0

@Walker słuchało się kiedyś

1

@Eklerek o kurdę trzeba będzie się przyzwyczaić do nowych bolidów

0

@michaleu już 3:2

1

@esem91 i nie byłaby tym czym jest teraz

0

@Popitek12 nie lubisz go bo nie jest perłą export?

0

@xvcWinterSoldier fuj. Jak Messi to tylko koszulka z Barcelony.
Chociaż mam koszulkę Messi 10 z Juventusu kolega mi kupił dla jaj

0

@sebasarna jak długo byliśxie razem?

0

@svensonFCB ja już po:) mam spokój na rok

2

@MichuZ44 to grande strategia. Oszczędziają silnik

1

@MsBarca no to pora wygrać znowu żeby ktoś był

1

@Jakchcesz fajnie będzie się czekało na W4 grając w GTA VI

2

@Laminedependencia on jest bezcenny

0

@karci0 slavia strzeliła nam jedną a drugą Lewy

0

Roony jaka mina jak zobaczył że w końcu zagra

1

@mordini123 nie martwie się czy wygramy tylko iloma bramkami

0

@Batys dobry wieczór Panie Batys

1

@blakkudium podoba się dla mnie

4

@Danny Gaucho dzisiaj Lewy doskakuje do Rivaldo

11

Mareczku ale my już nie chcemy Cię widzieć. Powodzenia

0

@tomek8756 jedna z moich ulubionych bramek Suareza jak podziurawił davida luiza

0

@Andi18 notatnik zrobi się jeszcze bielszy

1

@Comentateiro dlatego drugą połowę zobaczę INT ARS. W madrycie żadnej niespodzianki nie będzie niestety

2

@kuz zapomniałeś o "dziabku" czy jakoś tak

1

@partymaker tak jak można było się spodziewać

0

Fati z hat trickiem dzisiaj

8

@esem91 to odrzydliwe. Masz linka? Kolega pyta

0

@cool1899 monaco

3

Od razu to zauważyłem :)

2

@Unbe lacoste esential. Jeszcze nie spotkałem kogoś, komu by się nie podobały

0

@czosnekfcb a jak jeszcze nas pokonają to nawet pra pra pra wnukom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?