3

@Sinirsey borek to nalepka na kibel czy jakoś tak

0

Ktoś wie co to za numery na koszulce Lewego z SPH?
https://zapodaj.net/plik-NZUZH7twE9

0

@Zoker zostawiam Flicka

2

@Messibestplayerintheworld to wydaje się takie proste :)

1

@misterio pamiętam jak zapłakany wyłączyłem TV w 90 minucie, bo myślałem, że to koniec. Gdy później go włączyłem, było już po meczu i tak przegapiłem jednego z najważniejszych goli w historii FC Barcelony

1

Villarreal przegrywa z Betisem. Za tydzień Real zapłaci rachunek

1

1

@Popitek12 polecam kraj w Afryce zachodniej Wybrzeże Klatki Schodowej

0

@LukaszFan lololololololo

0

@LeszekFCB po pierwszej połowie były nadzieje

1

Levante strasznie słabe, ale mam nadzieję, że to wystarczy na taki Real

0

@kamiVeB jeszcze jak!

0

W Barcelonie też była taka akcja, że kibice gwizdali tak mocno na jednego piłkarza, jak kibice Realu na Viniego?

0

Mapet nie dogra tego meczu do końca

1

@PiotrR daj Boziu

5

Levante w naszych barwach madrycioki już pełne gacie

8

Dzisiaj jesteśmy kibicami Levante. Niech madryt płonie

0

Kotletiko 1%... nie nazywajcie tego superkomputerem

2

@GeneralXavi jutro miałem oglądać derby manchesteru ale wolę jednak zobaczyć porażke realu

2

@kubix05 zawsze lubiłem gościa

0

@Kubsoleon olmo dzisiaj jest a jutro miesiąc w szpitalu

6

@Arden cieszę się że gra u nas

0

@Sysia11 za 5 minut

2

@Safrani aż mnie ciary przeszły

1

@masik86 nawet dwóch takich kupili Roony też daje radę... o ile gra

0

@LAMC_10 patrycja natalia

1

@Kgorecki2500 przechodziłem to niedawno pierwszy raz. Ogólnie gra naprawdę spoko, ale nie lubię gier z bobslejowymi mapami. Niby miasto, a musisz iść po sznurku.

0

Kapitan Rekin na ratunek

0

Oglądam sobie jak to Real odpadł z Alcorcon i tam dudek bronił xd

0

@4drian0 czerwo w 30 minucie :o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?