ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Sinirsey borek to nalepka na kibel czy jakoś tak
0
Ktoś wie co to za numery na koszulce Lewego z SPH?
https://zapodaj.net/plik-NZUZH7twE9
0
@Zoker zostawiam Flicka
2
@Messibestplayerintheworld to wydaje się takie proste :)
1
@misterio pamiętam jak zapłakany wyłączyłem TV w 90 minucie, bo myślałem, że to koniec. Gdy później go włączyłem, było już po meczu i tak przegapiłem jednego z najważniejszych goli w historii FC Barcelony
1
Villarreal przegrywa z Betisem. Za tydzień Real zapłaci rachunek
1
@Kapitan hawk 0:4
1
@Popitek12 polecam kraj w Afryce zachodniej Wybrzeże Klatki Schodowej
0
@LukaszFan lololololololo
0
@LeszekFCB po pierwszej połowie były nadzieje
1
Levante strasznie słabe, ale mam nadzieję, że to wystarczy na taki Real
0
@kamiVeB jeszcze jak!
0
W Barcelonie też była taka akcja, że kibice gwizdali tak mocno na jednego piłkarza, jak kibice Realu na Viniego?
0
Mapet nie dogra tego meczu do końca
1
@PiotrR daj Boziu
5
Levante w naszych barwach madrycioki już pełne gacie
8
Dzisiaj jesteśmy kibicami Levante. Niech madryt płonie
0
Kotletiko 1%... nie nazywajcie tego superkomputerem
2
@GeneralXavi jutro miałem oglądać derby manchesteru ale wolę jednak zobaczyć porażke realu
2
@kubix05 zawsze lubiłem gościa
0
@Kubsoleon olmo dzisiaj jest a jutro miesiąc w szpitalu
6
@Arden cieszę się że gra u nas
0
@Sysia11 za 5 minut
2
@Safrani aż mnie ciary przeszły
1
@masik86 nawet dwóch takich kupili Roony też daje radę... o ile gra
0
@LAMC_10 patrycja natalia
1
@Kgorecki2500 przechodziłem to niedawno pierwszy raz. Ogólnie gra naprawdę spoko, ale nie lubię gier z bobslejowymi mapami. Niby miasto, a musisz iść po sznurku.
0
Kapitan Rekin na ratunek
0
Oglądam sobie jak to Real odpadł z Alcorcon i tam dudek bronił xd
0
@4drian0 czerwo w 30 minucie :o