1

@Pedri16Future Mou mu to ogarnie wywalając Real w 1/16

1

@Criss18Barca odpadną z Benfiką i po rekordzie :)

1

@marcin62 hahaha dobre

5

Real przegrywa Alvaro boży "to moja wina"
Barca przegrywa Flick "nie podoba mi się gra drużyny"

1

@Adran360 strumyki też liczyli?

4

Realowi bramkarz strzelił haha

0

@aldewir on ma 18 lat

0

@mekston bodo pokonało city kotletiko to teraz czas na real

0

@Barcaa12 należy im się ten awans

0

Dobrze jest dobrze chłopaki robią

0

Joan Garcia Airlines

2

Oby jeszcze prześcieradła wypadły z top 8 i humor gituwa

3

Rash nie może zagrać na 9? Lewy chyba o Ance myśli

4

@gumaz chodzi do fryzjera a wraca rowerem

0

@LAMC_10 chce zarobić 50 euro od tebasa

0

@Faro widziałem że byłeś na notatniku ;)

1

@ifoa lubelski full

1

@KonopaaEagle robi to specjalnie żeby zbić cene i przyjsć do Barcelony

0

@vangoor Powiedz coś po białostocku

3

Dla mnie Gavi też może się pakować

1

@majkiii real jeszcze przeskoczymy

0

@Kapitan_SW sąsiadce włamali się na konto w wigilię i wyciągnęli od znajomych 2,5k. Mi to nie grozi bo nie mam ryjbuka

3

@Kessie kiedyś to było. Pamiętam jak zaczynałem oglądać F1 to jeszcze były grid girls

0

@Faro bardziej GTA VI

0

@PaPo też tak myślałem. Brat mnie kilka lat namawiał.. jak złamałem nogę to kupiłem i powiem Ci warto. Dodatki to arcydzieło

0

@Czyhrynski oj ja też, chociaż dodatki i RDR2

1

@blakkudium bo to jest dobry chłop

1

@Bilon87 jak chciałem wypłacić z tego kasę, gdy rezygnowałem, to wypłacili jakieś 60% kwoty. Pamiętaj, że żyjemy w państwie z kartonu i to wszystko może pierdolnąć z dnia na dzień.

1

Ale obrona kolanem Mareczka. Wracaj kapitanie :D haha

1

@Frimpong niech się przełamują w drugiej lidze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?