ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pedri16Future Mou mu to ogarnie wywalając Real w 1/16
1
@Criss18Barca odpadną z Benfiką i po rekordzie :)
1
@marcin62 hahaha dobre
5
Real przegrywa Alvaro boży "to moja wina"
Barca przegrywa Flick "nie podoba mi się gra drużyny"
1
@Adran360 strumyki też liczyli?
4
Realowi bramkarz strzelił haha
0
@aldewir on ma 18 lat
0
@mekston bodo pokonało city kotletiko to teraz czas na real
0
@Barcaa12 należy im się ten awans
0
Dobrze jest dobrze chłopaki robią
0
Joan Garcia Airlines
2
Oby jeszcze prześcieradła wypadły z top 8 i humor gituwa
3
Rash nie może zagrać na 9? Lewy chyba o Ance myśli
4
@gumaz chodzi do fryzjera a wraca rowerem
0
@LAMC_10 chce zarobić 50 euro od tebasa
0
@Faro widziałem że byłeś na notatniku ;)
1
@ifoa lubelski full
1
@KonopaaEagle robi to specjalnie żeby zbić cene i przyjsć do Barcelony
0
@vangoor Powiedz coś po białostocku
3
Dla mnie Gavi też może się pakować
1
@majkiii real jeszcze przeskoczymy
0
@Kapitan_SW sąsiadce włamali się na konto w wigilię i wyciągnęli od znajomych 2,5k. Mi to nie grozi bo nie mam ryjbuka
3
@Kessie kiedyś to było. Pamiętam jak zaczynałem oglądać F1 to jeszcze były grid girls
0
@Faro bardziej GTA VI
0
@PaPo też tak myślałem. Brat mnie kilka lat namawiał.. jak złamałem nogę to kupiłem i powiem Ci warto. Dodatki to arcydzieło
0
@Czyhrynski oj ja też, chociaż dodatki i RDR2
1
@blakkudium bo to jest dobry chłop
1
@Bilon87 jak chciałem wypłacić z tego kasę, gdy rezygnowałem, to wypłacili jakieś 60% kwoty. Pamiętaj, że żyjemy w państwie z kartonu i to wszystko może pierdolnąć z dnia na dzień.
1
Ale obrona kolanem Mareczka. Wracaj kapitanie :D haha
1
@Frimpong niech się przełamują w drugiej lidze