ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pt9 wydaje mi się, że po to zrobili tę konsolkę, żeby była przenośna, ale mogę się mylić, nigdy nie miałem Switcha.
1
@blakkudium powinien być w top 20
0
@Jaan11 Messi by zoatał :)
10
Hansi to nie Gandalf. Hansi to trener, jakiego potrzebujemy
8
Kto nie kocha Flicka ten ban i niech wypierdala. Panie @Kessie do roboty życie to nie tylko rowery
0
@Oster273727 Mareczka w pakiecie za darmo oddamy
1
@Oster273727 sam go zawiozę passatem do Londynu.
2
@Berniś 0:36 zagrane perfekcyjnie
2
@ranger3120
https://zapodaj.net/plik-wo0GxjFTfj
1
@Comentateiro u mnie w lubelskim też tyle jest a ma być gorzej
0
@Messiah10 ja bym nie wracał
2
@LeszekFCB przestań się mazać, chłopaki nie płaczą
1
@Aragorn33 bałamucił małolaty... dobry Boże
1
@Keson przestaję żałować z każdym wygranym pucharem. Lolololo Athleti win
5
@Barceloniarz987 lolololo athleti win. Zawsze mi się to przypomina jak strzelają im gola :D
0
@Ignareks brać go dobtze się kojarzy suarez w ataku
1
@kamilop zdania expertów są podzielone
5
@JanuszKorwinMikke janusz jak zawsze odklejony
1
@LukaszFan spadli kiedyś z ekstraklapy?
0
@El Plutoninho my mieliśmy ponad 6
5
Ciekawe czy dobiją do 20 karnych w sezonie?
39
Real Madryt wygrał dzisiejszy mecz z Rayo na Bernabéu dzięki bramce Mbappe z rzutu karnego w doliczonym czasie gry - tu jest błąd. To była dogrywka, aż Real nie wyżebra karnego
0
@Cule1019 sami sobie winni jak nie wykorzystali takie okazji sam na sam na 1-2
3
Przykro się ogląda, jak oni żebrzą o karnego, grając w przewadze
0
Czuję niedosyt... Alvaro to twoja wina
0
Rayo nic już nie wciśnie, szkoda tej sytuacji sam na sam. A Real jak to Real, zaraz gol z dupy albo karny
0
Nie dziwie się że są na 17 miejscu...
0
@APTAPT zapomniałem że to anglik :)
0
Ahhh brahim mógł strzelać panenką
2
@APTAPT haha chwile się zastanawiałem o kogo chodzi