0

@pt9 wydaje mi się, że po to zrobili tę konsolkę, żeby była przenośna, ale mogę się mylić, nigdy nie miałem Switcha.

1

@blakkudium powinien być w top 20

0

@Jaan11 Messi by zoatał :)

10

Hansi to nie Gandalf. Hansi to trener, jakiego potrzebujemy

8

Kto nie kocha Flicka ten ban i niech wypierdala. Panie @Kessie do roboty życie to nie tylko rowery

0

@Oster273727 Mareczka w pakiecie za darmo oddamy

1

@Oster273727 sam go zawiozę passatem do Londynu.

2

@Berniś 0:36 zagrane perfekcyjnie

1

@Comentateiro u mnie w lubelskim też tyle jest a ma być gorzej

0

@Messiah10 ja bym nie wracał

2

@LeszekFCB przestań się mazać, chłopaki nie płaczą

1

@Aragorn33 bałamucił małolaty... dobry Boże

1

@Keson przestaję żałować z każdym wygranym pucharem. Lolololo Athleti win

5

@Barceloniarz987 lolololo athleti win. Zawsze mi się to przypomina jak strzelają im gola :D

0

@Ignareks brać go dobtze się kojarzy suarez w ataku

1

@kamilop zdania expertów są podzielone

5

@JanuszKorwinMikke janusz jak zawsze odklejony

1

@LukaszFan spadli kiedyś z ekstraklapy?

0

@El Plutoninho my mieliśmy ponad 6

5

Ciekawe czy dobiją do 20 karnych w sezonie?

39

Real Madryt wygrał dzisiejszy mecz z Rayo na Bernabéu dzięki bramce Mbappe z rzutu karnego w doliczonym czasie gry - tu jest błąd. To była dogrywka, aż Real nie wyżebra karnego

0

@Cule1019 sami sobie winni jak nie wykorzystali takie okazji sam na sam na 1-2

3

Przykro się ogląda, jak oni żebrzą o karnego, grając w przewadze

0

Czuję niedosyt... Alvaro to twoja wina

0

Rayo nic już nie wciśnie, szkoda tej sytuacji sam na sam. A Real jak to Real, zaraz gol z dupy albo karny

0

Nie dziwie się że są na 17 miejscu...

0

@APTAPT zapomniałem że to anglik :)

0

Ahhh brahim mógł strzelać panenką

2

@APTAPT haha chwile się zastanawiałem o kogo chodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?