1

@4drian0 GTA jest już gotowe

0

@Salchent gonzalo strzela jak mekambe nie ma. Ale też mam nadzieje że odrobią

0

@Bernard777 a mi nie

0

@FCB_dimiC to samo może powiedzieć sobie kotletiko

0

@JimMorrisonFCB on gra słabo żeby zbić cene:)

4

@Barceloniarz987 oczywiście. Łatwo nie będzie ale jest do zrobienia

0

@AmigoBlancos Jutro już nie będzie klubów z madrytu w LM ;)

0

Spokojnie, jeszcze te placki z Madrytu odpadną i jedni, i drudzy :)
Dogrywki są czy karne od razu?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Kapitan hawk przeniosą na inną parafię. Pora na CSa

3

@Eklerek piękna wyliczanka

1

@macio_944 haha.. to był wariat

1

@malypuzon co ty chcesz od Eryczka? Gość gra wszystkie mecze, a Araujo na bank zaraz coś odwali. Cubarsiego w tym sezonie to przemilczę lepiej.

0

Dobrze, niech wraca do formy, za więcej go sprzedamy.

0

@Michu94 niech sobie idzie być trzecim do włoch

7

No jak to czego życzymy? trypletu! 100 lat Panie Flick

3

@ranger3120 jakby już nie żył...

1

@Sinirsey też nie wiem kto to jest Boczek ale może zrobi karierę jak Lewy. Na wszelki wypadek zrobię screena i będziemy mieć z ciebie bekę za 15 lat

1

Chetnie zobaczę dzisiaj jak kotletiko odpada z LM

3

@heniusss dobrze herr Flick krótko z nimi

3

Ciekawe czy zawieszą R10 na następne spotkanie legend za to odepchnięcie

1

@Laminedependencia kometa rozwaliła mi szybkę w telefonie

4

@norbi77 Benfica ich skrzywdzi

0

@FcPortoFan1999 widzę że taki nie za ciekawy

3

@Hosh czerwiec a nie maj kolego

0

@Kgorecki2500 na PC najwcześniej w 2028 tak myśle

1

@macio_944 zelnik mówił w wywiadzie, że promocja będzie krótka, ale intensywna. Czekamy na pierwszy ruch, dalej już poleci z górki. Nie mogę się doczekać tej gry. Specjalnie dla niej trzymam PS5.

0

@Laminedependencia to obraza dla małpy

0

@sergio5 masz jakis link? Chetnie to zobaczę

0

@MessiForeverTheBest zelnik powiedział, że GTA jest gotowe. W lecie rusza promocja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?