0

@July_6_BcN Wypuść go już z piwnicy, jest nam potrzebny

1

@Giwera jak to już 3 zdobył? Skubany

0

To się porobiło

0

@Faro wara od Flicka

6

@Comentateiro jeszcze maść na grzyba w cipie. Smacznego

1

@July_6_BcN Joanowi Garcii ¯\_(ツ)_/¯

1

@Kgorecki2500 o fizyce implozji mówi w trzeciej części. Jak nie widziałeś, to zazdroszczę, naprawdę warto zobaczyć.

1

@esem91 znam już na pamięć niestety

1

@Kgorecki2500 o kurde kitler

1

Niedziela godzina 14:00 to czas na wyścig


@Eklerek

0

@tomek8756 ja mam 300 nadpłaty, ale też niezapłacony mandat, więc jestem na zero

8

Lewy uwielbiam Cię, ale my z Tobą czy Ferranem gramy w dziesięciu niestety

0

@takisobiektos nie mogą

5

@blakkudium zielowi chyba serio coś się przestawiło

1

Po meczu. Można wyłączyć.

0

Penalti dla Realu

0

@Derpowsky u mnie też tak jest. Błąd w matrixie

1

Sprawdziłem własnie kupon w mini lotku 4 na 5:/ i tylko 682 zł:/

0

@LAMC_10 co ona takiego zrobiła że takie dymy?

2

@Comentateiro zobaczę coś lepszego wieczorem, jak Real dostaje na łeb od Sociedad

0

@heniusss czekam na dzień, aż odejdzie i w chuju mam, że czasami zagra dwa mecze dobrze, jak za chwilę jest to samo.

1

@kanver_ jakby mi to podłączyli na jedną noc, to AI wyszłaby z kompa i pojechała w Bieszczady.

0

@clyde ja mam platyne w AstroBocie :)

1

@Laminedependencia fejk. Casado za dobrze się ruszał

1

@Arden zawsze go lubiłem i chciałem, żeby do nas przyszedł, jak grał w Arsenalu. Pamiętam tę akcję, jak Piqué założył mu koszulkę Barcelony, gdy był graczem Arsenalu.

1

@MroQ nie zapłacone pensje piłkarzom i zaległości w innych klubach, z tego co słyszałem.

0

@Kgorecki2500 kielecki jest do wyjebania

0

Było już "sprzedać wszystkich"?

1

Ale Simeone dziad wczoraj się cieszył jakby LM wygrał. Trzeba go uciszyć jak kiedyś Ronaldo z Juventusem. Odrobimy te 4 bramki

0

To tylko i aż kotletiko, nie wiadomo jakie się wylosuje. To jest do odrobienia, ja się jeszcze nie załamuję, czekam spokojnie na rewanż.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?