ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN Wypuść go już z piwnicy, jest nam potrzebny
1
@Giwera jak to już 3 zdobył? Skubany
0
To się porobiło
0
@Faro wara od Flicka
6
@Comentateiro jeszcze maść na grzyba w cipie. Smacznego
1
@July_6_BcN Joanowi Garcii ¯\_(ツ)_/¯
1
@Kgorecki2500 o fizyce implozji mówi w trzeciej części. Jak nie widziałeś, to zazdroszczę, naprawdę warto zobaczyć.
1
@esem91 znam już na pamięć niestety
1
@Kgorecki2500 o kurde kitler
1
Niedziela godzina 14:00 to czas na wyścig
@Eklerek
0
@tomek8756 ja mam 300 nadpłaty, ale też niezapłacony mandat, więc jestem na zero
8
Lewy uwielbiam Cię, ale my z Tobą czy Ferranem gramy w dziesięciu niestety
0
@takisobiektos nie mogą
5
@blakkudium zielowi chyba serio coś się przestawiło
1
Po meczu. Można wyłączyć.
0
Penalti dla Realu
0
@Derpowsky u mnie też tak jest. Błąd w matrixie
1
Sprawdziłem własnie kupon w mini lotku 4 na 5:/ i tylko 682 zł:/
0
@LAMC_10 co ona takiego zrobiła że takie dymy?
2
@Comentateiro zobaczę coś lepszego wieczorem, jak Real dostaje na łeb od Sociedad
0
@heniusss czekam na dzień, aż odejdzie i w chuju mam, że czasami zagra dwa mecze dobrze, jak za chwilę jest to samo.
1
@kanver_ jakby mi to podłączyli na jedną noc, to AI wyszłaby z kompa i pojechała w Bieszczady.
0
@clyde ja mam platyne w AstroBocie :)
1
@Laminedependencia fejk. Casado za dobrze się ruszał
1
@Arden zawsze go lubiłem i chciałem, żeby do nas przyszedł, jak grał w Arsenalu. Pamiętam tę akcję, jak Piqué założył mu koszulkę Barcelony, gdy był graczem Arsenalu.
1
@MroQ nie zapłacone pensje piłkarzom i zaległości w innych klubach, z tego co słyszałem.
0
@Kgorecki2500 kielecki jest do wyjebania
0
Było już "sprzedać wszystkich"?
1
Ale Simeone dziad wczoraj się cieszył jakby LM wygrał. Trzeba go uciszyć jak kiedyś Ronaldo z Juventusem. Odrobimy te 4 bramki
0
To tylko i aż kotletiko, nie wiadomo jakie się wylosuje. To jest do odrobienia, ja się jeszcze nie załamuję, czekam spokojnie na rewanż.