4

Jak się nazywa syn diabła i motopompy?
https://m.jbzd.com.pl/obr/4332908/tranaformers

0

@PIWOSZ89 prędzej uderzysz w kopułe świata niż wylecisz w kosmos

0

Jak tu będzie remis, to lekko się wkurwię

1

Widzę, że dopóki nie stracimy gola, to pierwsi strzelać nie zaczniemy

0

@ViscaelBarca2007 a ja już go kupowałem za 100 mln

0

@Popitek12 białe myszki widujesz czasami?

2

To fajnie, że potrafią szybko biegać. Szkoda, że zapomnieli, jak się broni.

2

Miałem oglądać wpierdol Realu, ale byłem u sąsiada napiliśmy się trochę i teraz muzyki słucham. Jak tam prześcieradła grają? Dostaną?

0

@sebasarna jeszcze jak! Bez mydła

0

@AduŚ07 lekko wpierdziel dostaną. Będe oglądał ten mecz :D

0

@BorzyKrzys nie szkoda mi takich idiotów

0

Kounde zaraz z najszybszym hat-trickiem w LM :D

6

Miłego Dnia dla lambrowiczów z Vigo

1

Wszyscy oby nie Norris

1

@BulaKG daj boziu

1

@Safrani witam panie premierze

0

@Czyhrynski titana od SciFuna

2

@daniel32778 chcesz powiedzieć że nie przepracowałeś ani jednego dnia w tym tygodniu?

1

Co knujecie smoluchy? Poleci ktoś jakiś program AI do muzyki?

0

Mowiłem że bedzie 3-1! I Real jutro traci punkty

0

Flick ufam dla Ciebie

0

@bart_azz on jest kapitanem

0

Pedri jest bezcenny

0

Dawać Rasha za Lewego

2

Marnuje to za małe słowo

0

Mówiłem że będzie 3-1

3

@ikar34 dalej kręci kółeczka w londynie

0

@AmigoBlancos wydaje mi się że on siedzi na kiblu i przez niego to tylko przelatuje

0

@tomek8756 i co on tam zapakuje? Dwie myszy?

1

@mekston szkoda hadjara wiadomo jak to się skończy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?