ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jak się nazywa syn diabła i motopompy?
https://m.jbzd.com.pl/obr/4332908/tranaformers
0
@PIWOSZ89 prędzej uderzysz w kopułe świata niż wylecisz w kosmos
0
Jak tu będzie remis, to lekko się wkurwię
1
Widzę, że dopóki nie stracimy gola, to pierwsi strzelać nie zaczniemy
0
@ViscaelBarca2007 a ja już go kupowałem za 100 mln
0
@Popitek12 białe myszki widujesz czasami?
2
To fajnie, że potrafią szybko biegać. Szkoda, że zapomnieli, jak się broni.
2
Miałem oglądać wpierdol Realu, ale byłem u sąsiada napiliśmy się trochę i teraz muzyki słucham. Jak tam prześcieradła grają? Dostaną?
0
@sebasarna jeszcze jak! Bez mydła
0
@AduŚ07 lekko wpierdziel dostaną. Będe oglądał ten mecz :D
0
@BorzyKrzys nie szkoda mi takich idiotów
0
Kounde zaraz z najszybszym hat-trickiem w LM :D
6
Miłego Dnia dla lambrowiczów z Vigo
1
Wszyscy oby nie Norris
1
@BulaKG daj boziu
1
@Safrani witam panie premierze
0
@Czyhrynski titana od SciFuna
2
@daniel32778 chcesz powiedzieć że nie przepracowałeś ani jednego dnia w tym tygodniu?
1
Co knujecie smoluchy? Poleci ktoś jakiś program AI do muzyki?
0
Mowiłem że bedzie 3-1! I Real jutro traci punkty
0
Flick ufam dla Ciebie
0
@bart_azz on jest kapitanem
0
Pedri jest bezcenny
0
Dawać Rasha za Lewego
2
Marnuje to za małe słowo
0
Mówiłem że będzie 3-1
3
@ikar34 dalej kręci kółeczka w londynie
0
@AmigoBlancos wydaje mi się że on siedzi na kiblu i przez niego to tylko przelatuje
0
@tomek8756 i co on tam zapakuje? Dwie myszy?
1
@mekston szkoda hadjara wiadomo jak to się skończy