1

@HubertMlody a tam gadasz były fajne koszulki przez 20 lat

0

Na wakacjach to Ty byłeś cały sezon

0

Naszczeście już nie bedziesz

1

10 lat za późno ale jak za darmo to okej

3

Lahoz kończy kariere! Otwieramy piwo

2

Mam nadzieje że zostanie na długie lata to najlepszy bramkarz dla Barcy

0

To 10 ostatnich meczy

0

Lahoz sędzią finału Ligi Mistrzów :DDD

0

@dimas82 ten ostatni nie może tak powiedzieć

1

Pep prawde mówił że jakby ten dureń został w klubie miałby 2 albo 3 LM więcej

0

@karolVeB010 w kieszeni

0

@lukasz9197 ale to do podziału wiec nie starczy na dlugi

0

Oby przegłosowali na NIE

1

Wymienic za neya

0

Chodzi o pensje tak?

0

Jak to baseny zamkniete przecież

1

Co za dzban pogorszy tylko kontuzje i zrobi jakiegoś babola

0

Miałem nadzieje że to nie będzie on...

5

L'pool sie wczoraj super oglądało :)

4

@JohnnyBarca to ładnie sie lubisz bawić

2

Oo to w samą pore na LM..... a nie czekaj...

0

@tomasthc wolałbym neymara

0

Za tydzień czas na Panow

0

@Barcaa12 poszukaj za tydzien Barcelony

0

El Wpierdollo....

1

Chuj z tego bedzie

0

@emjot sprawdzałem czy bana dostanę

0

@FC1899Barca czarna małpa opluła bialego człowieka za co jest w 11 rewelacji

0

Szkoda teraz go nie sprzwdamy na boisku i tak nie bedzie roznicy

1

Pamietam jak bił rekord Zarry wydaje sie ze to bylo nie dawno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?