_Specjalista
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarFan Katalońskich Januszy?
0
"Towarzyszu, jajca do umywalki i poptrzyć w lustro."
0
@czosnekfcb A nie głową?
0
"Jeden człowiek spieprzył klub wielu setek" - jakie to jest niesamowite (negatywnie), że najpotężniejszy klub światą może zostać położony praktycznie przez jednego gościa w kilka lat...
0
Kolejny sukces Koemana.
2
Kolejny mecz z rzędu do kolekcji, w którym Koeman z klasowym rywalem nie ma nic do gadania. U siebie, to by wypadało przynajmniek zremisować.
1
Trzymam za słowo, człowieka dumnego ze swojej skromności :)
7
Jak tam fair play P$G powiedz lepiej.
0
A ja chciałem zrobić sobie podróż życia dookoła świata na odurzaczu.
0
Kiedy mają kotynować ten mecz?
0
@denks1984 Co tam dopiero siedzieć, ani eurocent z jego kaucji nie został potrącony.
1
Przedsiębiorstwo (pseudo)charytatywne FC Barcelona - Joseph Bartomeu
0
Nie każdy potrafi położyć najpotężniejszy klub świata w kilka lat jak Bartek. Który już "za dziesięć lat" może zaliczyć wielki powrót, tym razem jako Josephine xD
0
@LuisSalvano Czyli wie coś, czego my nie wiemy... xD
0
Bangkok wita IYKWIM
3
Piękna szczerość xD :)
0
Jest sprytny plan dla Umtitiego: niech w związku z tym ogłosi, że FC Barcelona to rasiści.
0
@pluszek Teoretycznie złośliwe, w rzeczywistości bardzo głupie, żeby szukać mądrości w żarciku.
2
Miejmy nadzięję, że na brukiew, groch i kartofle wystarczy.
4
Statystyki indywidualne:
Lionel Messi 0,81 gola/mecz (20/21)
Boski Nazario ≥ 2,0 gola/mecz
Już wiemy kto zastąpi Messiego
XD
0
Sierpień: Who need Messi?
Luty: We need Messi!
XD
Oby nie.
4
Boli was Wieli Nazario?
0
No to Messi 10, a nie 30, jak rezerwowy xD
2
@Boniek10 Taka jest prasa, od zawsze był jej przegląd. To nie ich wina.
4
Niedowierzajnie. Miejmy nadzieję, że szejkowie zbyt długo go nie będą zatrzymywali i wróci kiedyś jeszcze do Barçy jak np. Ibrahimowić do Milanu.
0
@Pustelnik Za darmo nie, ale za jakąś niewielką pensję tak. Oczywiście abstrachując od tego czy mu się to opłaca i czy nie jest to bezczelne w stosunku do niego.
2
Boli was Wielki Busquets? xD
0
@semafor Twoja też jest jedna i co z tego? Czyli jak Żydzi ogłaszają kto jest antysemitą, to wtedy się to nie liczy? O słuszności opini nie decyduje większość (wow), tylko logika i stan faktyczny. Np. więksozść 4 razy z rzędu wybrała PiS, to znaczy, że ich opinie są słuszne?
6
Media: Antyseksistowska FC Barcelona może niebawem zrównać średnią pensję kobiet i mężczyzn w klubie - Messi może ogłosić, że jest lesbijką.
0
@semafor Węszyciele nacjonalizmu w Polsce chyba pomylili adresy xD