0

@MarFan Katalońskich Januszy?

0

"Towarzyszu, jajca do umywalki i poptrzyć w lustro."

0

@czosnekfcb A nie głową?

0

"Jeden człowiek spieprzył klub wielu setek" - jakie to jest niesamowite (negatywnie), że najpotężniejszy klub światą może zostać położony praktycznie przez jednego gościa w kilka lat...

0

Kolejny sukces Koemana.

2

Kolejny mecz z rzędu do kolekcji, w którym Koeman z klasowym rywalem nie ma nic do gadania. U siebie, to by wypadało przynajmniek zremisować.

1

Trzymam za słowo, człowieka dumnego ze swojej skromności :)

7

Jak tam fair play P$G powiedz lepiej.

0

A ja chciałem zrobić sobie podróż życia dookoła świata na odurzaczu.

0

Kiedy mają kotynować ten mecz?

0

@denks1984 Co tam dopiero siedzieć, ani eurocent z jego kaucji nie został potrącony.

1

Przedsiębiorstwo (pseudo)charytatywne FC Barcelona - Joseph Bartomeu

0

Nie każdy potrafi położyć najpotężniejszy klub świata w kilka lat jak Bartek. Który już "za dziesięć lat" może zaliczyć wielki powrót, tym razem jako Josephine xD

0

@LuisSalvano Czyli wie coś, czego my nie wiemy... xD

0

Bangkok wita IYKWIM

3

Piękna szczerość xD :)

0

Jest sprytny plan dla Umtitiego: niech w związku z tym ogłosi, że FC Barcelona to rasiści.

0

@pluszek Teoretycznie złośliwe, w rzeczywistości bardzo głupie, żeby szukać mądrości w żarciku.

2

Miejmy nadzięję, że na brukiew, groch i kartofle wystarczy.

4

Statystyki indywidualne:
Lionel Messi 0,81 gola/mecz (20/21)
Boski Nazario ≥ 2,0 gola/mecz
Już wiemy kto zastąpi Messiego
XD

0

Sierpień: Who need Messi?
Luty: We need Messi!
XD
Oby nie.

4

Boli was Wieli Nazario?

0

No to Messi 10, a nie 30, jak rezerwowy xD

2

@Boniek10 Taka jest prasa, od zawsze był jej przegląd. To nie ich wina.

4

Niedowierzajnie. Miejmy nadzieję, że szejkowie zbyt długo go nie będą zatrzymywali i wróci kiedyś jeszcze do Barçy jak np. Ibrahimowić do Milanu.

0

@Pustelnik Za darmo nie, ale za jakąś niewielką pensję tak. Oczywiście abstrachując od tego czy mu się to opłaca i czy nie jest to bezczelne w stosunku do niego.

2

Boli was Wielki Busquets? xD

0

@semafor Twoja też jest jedna i co z tego? Czyli jak Żydzi ogłaszają kto jest antysemitą, to wtedy się to nie liczy? O słuszności opini nie decyduje większość (wow), tylko logika i stan faktyczny. Np. więksozść 4 razy z rzędu wybrała PiS, to znaczy, że ich opinie są słuszne?

6

Media: Antyseksistowska FC Barcelona może niebawem zrównać średnią pensję kobiet i mężczyzn w klubie - Messi może ogłosić, że jest lesbijką.

0

@semafor Węszyciele nacjonalizmu w Polsce chyba pomylili adresy xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?