_Specjalista
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Po pierwsze to są wewnętrzne sprawy Barçy, więc jak chce coś przekazać zarządowi, to niech się z nim kontaktuje, a nie z całym światem. Po drugie chyba się gościubpowtarzasz. Po trzecie ciekawe, że o żadnym innym klubie nic podobnego nie powiedział...
1
Przy takich informacjach zawsze zastanawiam się skąd oni to wiedzą xD Badają fale mózgowe czy co? xD
0
@Bobo25 FlashScore, a nwm może teraz dają wszystkim jak w LM
0
@SaulGoodman "kukiel pęknie" xD Kane ma szansę w końcu cokolwiek wygrać xD
0
Mówiłem dawno Anglia w finale xD
0
Boska Crystyna ma dużą szansę zostać jednym z najbardziej cwaniackich królów strzelców w historii - wygrać 1 asystą, większość goli z karnych, wszystkie strzelone w fazie grupowej drużynom, z których żadna nie doszła do 1/4, w tym 2 gole i asysta ostatnim Węgrom xD
1
Makkelie - klasyczne sędziowanie na kredyt xD
0
Włoskie armaty już zdjęte.
9
Boski Pedri ma mocną głowę w najlepszym możliwym sensie xD
1
Boli was Boski Morata? xD
0
Rzuca bufy na sojuszników xD
2
"Niezwykle kreatywna wypowiedź" xD
0
Ale jakby się z Polaczka naśmiewał, to by przyklasnęli xD
0
Kurła, na cholerę ten limit płac taki mały? To jest cios w Barçę.
0
Ciekawe jakie oni mają te parametry? :)
11
Panie Messi, gdzie emerytura za 2 lata? XD
0
@Tales_Omletu I murawa jak w 1 lidze albo gorsza.
0
Xavi poszedł spać. (jak zobaczył murawę)
0
IQ 20 - dać sędziego z Brazylii xD
0
@Kondziubarca Ale to Kononoświrus, czy stwierdzili, że to taki turniej ogórów (czy jakiś zielonych warzyw latynoskich xD) i szkoda na nich czasu xD Od kiedy Urugwaj nic nie gra, to w zasadzie chyba sprowadza się to do tego czy Argentynie uda się szczęśliwie zaskoczyć Brazylię...
0
@Colon Ten mecz jeszcze się nie skończył, Maradona coś o tym wiedział xDD
0
I teraz dobrze, że Kolumbia czy lepiej Urugwaj? Bo z jednej strony z Urugwajem już wygrali, a z drugiej nominalnie Kolumbia trochę słabsza.
0
Dlaczego nie ma dogrywek? Kompletnie bez sensu xD
5
Wielki Busquets jeszcza ma wiele do udowodnienia w Barçy xD
0
Chyba dlatego, że w Tokio (IO) upał xD
0
Ale by była lipa jakby kończył karierę w Barçy za 2 lata...
0
Mówiłem - Anglia w finale xD
0
Bartomeu już dawno powinien bulić z tej swojej kaucji.
0
Przecież Barcelona już nawet Rasiaka nie wciśnie do limitu płac...
1
Kto będzie łatwiejszym rywalem dla Hiszpanii?