1

Po pierwsze to są wewnętrzne sprawy Barçy, więc jak chce coś przekazać zarządowi, to niech się z nim kontaktuje, a nie z całym światem. Po drugie chyba się gościubpowtarzasz. Po trzecie ciekawe, że o żadnym innym klubie nic podobnego nie powiedział...

1

Przy takich informacjach zawsze zastanawiam się skąd oni to wiedzą xD Badają fale mózgowe czy co? xD

0

@Bobo25 FlashScore, a nwm może teraz dają wszystkim jak w LM

0

@SaulGoodman "kukiel pęknie" xD Kane ma szansę w końcu cokolwiek wygrać xD

0

Mówiłem dawno Anglia w finale xD

0

Boska Crystyna ma dużą szansę zostać jednym z najbardziej cwaniackich królów strzelców w historii - wygrać 1 asystą, większość goli z karnych, wszystkie strzelone w fazie grupowej drużynom, z których żadna nie doszła do 1/4, w tym 2 gole i asysta ostatnim Węgrom xD

1

Makkelie - klasyczne sędziowanie na kredyt xD

0

Włoskie armaty już zdjęte.

9

Boski Pedri ma mocną głowę w najlepszym możliwym sensie xD

1

Boli was Boski Morata? xD

0

Rzuca bufy na sojuszników xD

2

"Niezwykle kreatywna wypowiedź" xD

0

Ale jakby się z Polaczka naśmiewał, to by przyklasnęli xD

0

Kurła, na cholerę ten limit płac taki mały? To jest cios w Barçę.

0

Ciekawe jakie oni mają te parametry? :)

11

Panie Messi, gdzie emerytura za 2 lata? XD

0

@Tales_Omletu I murawa jak w 1 lidze albo gorsza.

0

Xavi poszedł spać. (jak zobaczył murawę)

0

IQ 20 - dać sędziego z Brazylii xD

0

@Kondziubarca Ale to Kononoświrus, czy stwierdzili, że to taki turniej ogórów (czy jakiś zielonych warzyw latynoskich xD) i szkoda na nich czasu xD Od kiedy Urugwaj nic nie gra, to w zasadzie chyba sprowadza się to do tego czy Argentynie uda się szczęśliwie zaskoczyć Brazylię...

0

@Colon Ten mecz jeszcze się nie skończył, Maradona coś o tym wiedział xDD

0

I teraz dobrze, że Kolumbia czy lepiej Urugwaj? Bo z jednej strony z Urugwajem już wygrali, a z drugiej nominalnie Kolumbia trochę słabsza.

0

Dlaczego nie ma dogrywek? Kompletnie bez sensu xD

5

Wielki Busquets jeszcza ma wiele do udowodnienia w Barçy xD

0

Chyba dlatego, że w Tokio (IO) upał xD

0

Ale by była lipa jakby kończył karierę w Barçy za 2 lata...

0

Mówiłem - Anglia w finale xD

0

Bartomeu już dawno powinien bulić z tej swojej kaucji.

0

Przecież Barcelona już nawet Rasiaka nie wciśnie do limitu płac...

1

Kto będzie łatwiejszym rywalem dla Hiszpanii?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?