_Specjalista
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Bramkarz - wylew i Boska Crystyna zawodnik turnieju (jak dotąd).
0
Większość tych którzy bronili Sousę - jadą po nim za 3, 2, 1...
0
@Kgorecki2500 Dissblaster? xD
0
@Rewolucja123 Niet :)
1
Sam Wielki Boski Messi zamiast z wiekiem przechodzić ze skrzydła na środek i do tyłu, to zdobył piękną wygrywającą asystę jako lewoskrzydłowy (w tej akcji) xD
2
Budujące, że taki Messi, to też człowiek, taki jak my xD
0
@Barti88 Nie poci się tak bardzo od kiedy nie gra, to sobie może mopa zapuścić xD
0
"Szkoda, szkoda, dramat."
0
1/7 (ludność, terytorium) Polski z nami wygrywa...
0
Boli was Wielki Busquets? XD
4
To wszystko dla kibiców i kibicek w szczególności... XD
0
Boli was Wielki Braithwaite? xD
0
Też nwm po co miałby odchodzić.
0
Co? Mamy w lidze zdecydowanie najwięcej strzelonych goli... A miejsce 3...
0
Ja wiem, że po złodzieju Bartku trzeba posprzątać, ale jakaś moda się zrobiła na wypraszanie piłkarzy z obowiązującym kontraktem... Wypraszać to można świnię.
3
Boli was Wielki Busquets? XD
2
Ciekaw jestem w jakim celu Busquets miałby odchodzić.
0
@hetmangabriel21 Guardiola w swoim najgorszym sezonie: był 2 w LL, doszedł dalej niż 1/8 LM, nie miał w połowie tak beznadziejnego bilansu z najmocniejszymi.
0
Było odchodzić xD
1
@Stagiryta Oby nie emeryturę, tylko uczciwą wypłatę xD
1
Zastanawiam się tylko co by było gdybyśmy nie mieli kupy szczęścia w pucharze (m. in. drabinka bez Realu i Athletico), bo wszystkie mecze+rewanż z przeciwnikami z najwyższej pułki przegraliśmy. Nie wiadomo czy to się poprawi w nowym sezonie.
0
Jak to nie ma Ramosa? To by mógł być jeden z najlepszych zawodników w kadrze xD
0
Koniec końców, to tylko PSG sfrajerzyło, a i tak zagra w LM. Czemu Crystyna nie grała?
0
Po pierwsze, to przejście do jakiegokolwiek klubu nie gwarantuje LM. Po drugie: jak zostanie, to będzie mógł dalej bić rekordy w kategorii dla jednego klubu, w jednej lidze, np. najwięcej meczów, najwięcej trofeów w jednym klubie.
5
Gdyby te geniusze go nie oddały za 3/4 darmo, to najprawdopodobniej bylibyśmy mistrzem.
0
@totalcrack Nie ma to jak obrazić kogoś, nie potrafiąc przeczytać ze zrozumieniem tego co napisał. Chodziło o pojedynczych stany, w których nie ma lockdownu - dlatego pisane małą literą, np. Teksas.
0
@totalcrack Pojedynczych stanach - pisane małą literą, np. Teksas.
0
To może ten Messi i Pedri jednak powinni być w kadrze? xD
1
Koeamn przejął drużynę w tak tragicznym stanie, że aż była wyżej w lidze niż teraz i wygrała grupę, i 1/8 w LM. A teraz mamy (nie licząc pucharu, w którym mieliśmy masę szczęścia, bo nie trafiliśmy ani na Real ani Atletico) najgorszy sezon od 13 lat.
0
Wie ktoś jak się mają statystyki w stanach, w których nie ma żadnego lockdownu? Czy przypadkiem nie są porównywalne?