0

Katalończyk25HX

Może i Messi jest super ale najbardziej super by było gdybyś przestał wagarować i zaczął chodzić na lekcje języka polskiego

Real -pasożyty?? o co Ci biega?? Moja rada, jedz więcej magnezu, a także warzyw i owoców

Aha i skąd wiesz że Messi jest super poza boiskiem - rozumiem że znasz go osobiście

podsumowywując- karaluchy do poduchy, spać młody człowieku

0

kataloniduma

po pierwsze pisze się katalonii !!

a po drugie ten styl " Barca wszystko cacy a Real wszystko beee" jest nudny i żałosny

po trzecie przypomnij sobie gest graczy Realu i Lyonu po ich meczu grupowym w kierunku Abidala

0

ciufa 1234

poczucia humoru brak, podobniej jak ortografii - poogladać pisze sie razem bystrzaku, siadaj jedynka...

0

J a R o

oświeć nas o co chodzi w twoim komencie. no chyba ze pisałes go na fazie - widze ze bania była niezła hehe

0

"Oba zespoły stworzyły osoby dotknięte amputacją kończyny odniesioną podczas wojny domowej." - troche idiotycznie to brzmi

0

miras

A Ty nie wziąłeś pod uwagę tego że każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania tutaj i dla mnie jego zachowanie jest po prostu przesadą?

0

przesada... poje**** go czy co?

0

FCBFOREVER

ble ble ble ..... a sernik to wspaniałe ciasto

0

Mourinho już przeszedł do historii.... a dla wielu zawodników, których trenował jest największym mentorem i autorytetem. Z całym szacunkiem Xavi ale gadasz pierdoły...

0

...owszem jesteście.... nie, nie na tyle żeby pokonać Barce. ćwierćfinał - ManUtd. !!!

0

filmik spoko... muzyka denna i irytująca

0

que aprenguin

koncz wasc... wstydu oszczedz

0

i to jest bardzo wazne zdanie. Wszystkim albo co najmniej zdecydowanej wiekszosci sie wydaje, ze te zwyciestwa Barcy szczególnie na Camp Nou Katalonczycy osiagaja własciwie bez kropli potu. Troszke to wina ich samych bo przez ostatnie lata przyzwyczaili nas do golead. Niemniej jednak w kazdym z tych zwyciestw pokazuja najwyzszy kunszt i to dzieki temu mozemy ogladac tak czesto manite.

0

dobra ...choc raz zdobadźcie sie na odrobine obiektywizmu - Mourinho genialnie mu odpowiedział !!! sarkazm pierwsza liga

0

Maxwella w to nie wliczam bo ten jakos mu tam pseudoagent zawsze nawiazywał w swoich wypowiedziach do szwedzkiej pomyłki i jego sytuacji w klubie.

0

czytam komentarze i zastanawiam sie jaki trzeba miec iloraz inteligencji zeby nie łaczyc wypowiedzi agenta z zawodnikiem którego reprezentuje tym bardziej ze wszyscy wiemy ze ta szwedzka łajza nie darzy Pepa generalnie szacunkiem a jego nic nie znaczacy przydupas mowi słowa pod którymi tamten sie podpisuje

Pamietam jeszcze w czasach gdy ta psikuta grała w FCB nigdy nie prostowała słow swojego agenta za jego kontrowersyjne wypowiedzi... czyli dawała cichy sygnał ze je popiera. Ehhh... buraki - słoma z butów !

0

mam nadzieje ze wywioza gdzies tego durnia, zakopią i więcej nikt go nie zobaczy...

0

szczerze mówiac to tak naprawde te wszystkie komantarze pod adresem Pepa najlepiej pokazują jak bardzo ten drewniak nie moze przebolec tego ze nie jest juz czescia Barcelony. Wszyscy wiemy jak wielkie mniemanie o sobie ma ten ćwok. a tu nagle po latach kiedy w kazdym zespole wszystko kreciło sie wokół niego nagle okazuje sie ze jest jest druzyna dla której JEST ZA SŁABY zeby w niej odgrywac jakakolwiek role. krótko mówiac ZBYT WYSOKIE PROGI !!!! na których ten dupek moze sobie tylko noge skrecic. Takze kazdy komentarz w podobnym stylu bedzie dla mnie najlepszym dowodem ze te dwie łajzy nie moga pogodzic sie ze swoja porazka

VeB

0

Aduś

jak widze twoja ortografie to tez mi sie robi niedobrze...

0

das boot

popieram

moim zdaniem to Sevilla byłą dzis tak słaba a nie Barca tak rewelacyjna

0

to juz zaczyna sie robic załosne - tak wszyscy wiemy ze Barcelona jest oprta na wychowankach. Ja rowniez sie z tego bardzo ciesze ale czy musimy to ogłaszac całemu swiatu po raz setny???? Wszyscy to wiedzą......słodzenie sobie dla samego słodzenia nie ma sensu.

0

I bardzo cieszy mnie ta wiadomość !!! Bo z nich wszystkich najlepszy jest nasz KAROL BIELECKI !!!!!

BRAWO !!!!!!

0

katalonczykowie

widziałem świetny demotywator .....Idiotyzm-czasem nie da się go opisac słowami...... - POLECAM !!!

0

Johan jak zwykle dobrze gada. To jest człowiek, którego pozycja w całej instytucji jaką jest FC Barcelona jest po prostu niepodważalna - nie bez powodu.

Uważam, że Laporta zrobił dużo dla tego klubu. Prawdopodobnie więcej niż jakikolwiek inny prezes w historii, ale umówmy się - ma na swoim koncie parę pomyłek. Niemniej jednak nawet jeśli popełnił błędy (przynoszące stratę dla klubu) to należy to załatwić bez obecności mediów bo ucierpi na tym tylko klub. Dodam tylko, że sam Guardiola transferem pewnego Szweda o wyolbrzymionym ego naraził klub na bardzo poważne straty a jakoś nikt o tym głośno nie mówi.

I sprawa ostatnia do dzieciaków krytykujących Jana Tomaszewskiego. Nie wiem co macie do zarzucenie człowiekowi, który jako jeden z nielicznych na każdym kroku obśmiewa i krytykuje śmieci z pzpn-u, ale póki co żaden z was nie osiągnął nawet połowy tego co on w swoim życiu więc... odrobić zadanie domowe, wieczorynka i spać !!!

0

nie byłby pisze sie osobno...

0

wstyd mi......ze tak wielki klub ma takie szmaty za kibiców.....pzdr.....VeB Johan Cruyf.....

P.S.

J***** sezonowców

0

eureka...Pep jest rzeczywiście świetnym trenerem i motywatorem ale jednocześnie nie ma za grosz nosa do transferów - co jeden to gorszy wrecz beznadziejny...

0

i tym sposobem tracimy najlepszego defensywnego pomocnika... Zawodnika który mógł grac na wielu pozycjach, swietnego zarówno w odbiorze jak i prowadzeniu pilki.....

0

bebeto..

komercjalnej ?? ->słownik wyrazów to od dzis powinien byc twój najlepszy przyjaciel

0

i to jest zdecydowanie najlepszy transfer Realu od dawna. W przyszłym sezonie dołączą do scisłej czołówki europejskiej-szykuje sie pasjonujaca rywalizacja w Hiszpanii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?