0

jeden z głównych architektów potegi obecnej Barcy....dołaczam sie

GRACIAS EL PRESIDENTE !!!!

0

pamietacie jeszcze za czasow Rijkaarda Barca chciala go sprowadzic. Na całe szczescie Barca jednak zdecydowała sie wtedy na zakup kamerunskiego snajpera z Majorki.

Sonio

Ja tez "nie wiem co pisze" - ZA SŁABY NA BLAUGRANE !!! Albo nie dosc dobry. Do wyboru...

0

erix10

kto z wymienionych przez Ciebie pomocników ma być defensywnym???

0

0

racja, nie kłóć sie tylko zajrzyj do słownika

0

rzeczywiscie wspólczujemy. ale teraz zastanowcie sie jak wy byscie sie cieszyli gdyby real odpadl w polfinale a final mialby byc na CN.

0

Wielki szacunek dla Mourinho. Nie wiem kto jest lepszy on czy Guus Hiddink. Ma niesamowita charyzme i ....geniusz taktyczny. Za rok sie zrewanzujemy ale jestem pelen uznania dla Portugalczyka.

0

ten usmieszek na zdjeciu mowi sam za siebie - jeszcze k**** zobaczymy hehehe

VeB !

0

kubol2

Nie. Internet ogłosił strajk

0

AdiKwUTEEn

Mrs znaczy Pani.....

0

BARCASA

"a on caly czas przezywa Barce" no nie no....rozplacz sie buhahaha, sam kibicuje Barcelonie ale jak widze takie indywidua jak ty .... to nie dziwie sie ze dra łacha z Blaugrany.

P.S. a u mnie w przedszkolu 5 lubi chocapic, 8 nesquik a reszta to zdrajcy przerzucili sie na cheerios. buhahahahaha

0

nie wiadomo o co chodzi czyli chodzi o pieniądze. nie od dzis wiadomo ze hiszpanskie kluby maja gigantyczne zadluzenia. Xerez jest o krok od bankructwa, o długach Valencii glosno juz od dawna itd... Bacelona i Real tez sa na minusie...ale sa tak medialne, znane plus moga liczyc na wsparcie regionu ze poradza sobie , pozostale kluby ktore szczególnie w tym sezonie stanowia dla nich jedynie tło nie maja takiej uprzywilejowanej sytuacji

0

głupia wypowiedź. moim zdaniem kazdy zespoł la liga dodatkowo motywuje sie na mecze z realem i barca. a to ze miedzy tymi dwiema druzynami a reszta stawki jest przepasc....to juz inna sprawa.

0

KamilBlaugrana - danke

0

Ja również uważam ze Victor zaslużył na 8. Spisywał sie rewelacyjnie w kontekscie całego spotkania a sytuacja z Zigiciem była ukoronowaniem jego wspaniałego wystepu. Zgadzam sie z wypowiedzią Milito, że ta interwencja była równie ważna jak 3 bramki Messiego.

0

soryyy....to mialo byc do selgarfa !!!

0



didon

no juz do mamusi...wyplacz sie. Kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie, nie tylko kibice Barcy

0

zdecydowanie najbardziej niedoceniany zawodnik Blaugrany. Bez niego z pewnością nie byłoby 6 trofeów. Przypomne tylko, że w meczu na Stamford Bridge to Victor bronił jak natchniony i gdyby nie jego interwencje to cudowny gol Iniesty na nic by sie zdał. Najlepszy golkiper w historii klubu.

0

Zdecydowanie wole komentarz Szpaka niz Borka (kibica realu co słychac w jego komentarzach) i innych pseudoekspertów

0

Olo_17 - rozumiem że stawiasz pobicie rekordu realu ponad Liga Mistrzów ??? ... ciekawe masz priorytety

0

deadcandance - urzekła mnie twoja historia hehe...zły ManU - boli przez całe życie hehehe... pozdro dla Ciebie chłopie

0

zdunman a kogo interesuje Diablo????

0

m_o_z zostaw myslenie... zaprawde powiadam Ci, zostaw to innym

0

Wszyscy narzekają na Messiego że ostatnio gra poniżej swoich możliwości, to samo D. Alves, który w Londynie był cieniem samego siebie. Można by jeszcze paru piłkarzy wymienić ale prawda jest taka, że ich słabsza dyspozycja bierze się z PRZEMĘCZENIA !!!! Wszyscy wiem jak wyczerpujący był ostatni maraton i Pep, który sam był piłkarzem powinien o tym wiedzieć. Taki Iniesta nie pamiętam kiedy ostatni raz odpoczął choć jeden mecz. Bardzo doceniam to co Pep zrobił dla Barcy w tym sezonie ale nie zmienia to faktu, że Hiddink rozłożył go w dwumeczu na łopatki a dzisiaj delikatnie mówiąc to on był najsłabszym ogniwem Barcelony. Taki Hleb choćby nie wiem robił nigdy nie da rady się wybić jeśli trener nie będzie na niego stawiał.

VeB

0

Pique to nie tylko najlepszy nasz defensor w tym sezonie ale tez osoba, która wprowadza dobra atmosfere. I jak dla mnie to ucałowanie herbu MU nie jest zadna "rysa" na jego wizerunku cule. Zawdziecz temu klubowi WIELE bo to w nim uczył sie od pary najlepszych stoperów na swiecie.

0

senn - przykład człowieka "nie pomyśle zanim napisze"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?