acrab
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kościan
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
iniesta najlepszy , henry jak na początku sezonu i pzrez dwa lata gry czyli słabiutko. marnuje wiecej niz eto
0
momentami za bardzo kombinacyjnie
0
henry trochę mnie irytuje dzis
0
BAN!
mod
0
zaraz iniestę zajadą
0
ale mamych piłkarzy messi i puyol na ławie a my gramy jak z nut
0
nie mogę wyjść z podziwu jak gra iniesta
0
alves chyba na jakiś koksach jedzie. nieludzka wytrzymałość
0
no pigue nie powinien w obrębie pola karnego się kiwać
0
henry trochę zatracił formę i dzis próbuje ja odzyskać ale nie wiem czy da rade aaa pigue to jest snajpertylko skuteczności brak
0
ok sebcio po prostu mamy genialnych piłkarzy i niech tak zostanie
0
jedyny mankament stałe fragmenty chyba nigdy nie nauczymy sie i ch wykotrzystywać
0
i ktoś ma jeszcze wątpliwości co do umiejętności iniesty widzi wszystko
0
genialna akcja i goll
0
zauwaz ze iniesta nie traci tak dużo piłek co messi a drybluje w meczu niewiele mniej
0
smie twierdzic ze Iniesta jest tak samo dobry jak Messi. Po prostu geniusz, genialna technikai
0
zaraz liverpool bedzie w półfinale
0
kurde nawet gola nie widziałem mecz mi siadł i szukam kanałów jest dobrze remis zawsze lepiej wygląda na papierze
0
dziś trichę słabiej gramy troszke chyba zmęczenie daje znać szczególnie messi lepiej go oszczędzić i wpuścić kogos innego
0
ale nie spodziewałem aż tak silnego składu. Guardiola zajedzie na śmierć alvesa i messiego. im odpoczynek jest niezbędny
0
iniesta najlepszy ale kręci i goooolllllll
0
nie ma gola . iniesta najlepszy
0
xavi nie wejdzie w mecz jak zwykle jak nie gra od początku
0
xavi nie wejdzie w mecz jak zwykle jak nie gra od początku
0
nie wygramy tego z taką grą
0
zaraz strzelą
0
a ex barcelonista T. Motta bramę władował juventusowi
0
wychodzą nasze barcaaaaaaaaaa
0
oglądam aale tego szczegółu nie zauważyłem to dobrze że abidal wraca ale chyba za wcześniej nie
0
gra wygląda tak sobie