0

abidal kontuzjowany pigue w składzie jest a nie abidal same błędy

0

co tam messi ma na łapie

0

oj będzie ciężko bardzo ciężko za szybko stzrelona bramka i sie rozlużnili

0

trzeba wykorzystać rezerwowych ( myśle że pep tak zrobi ) póki jeszcze można sobie na to pozwolić. Nie lekceważe recreativo ale ale najlepszych trzeba oszczędzać bo niedługo ciężkie i ważne mecze i wtedy trzeba wystawiać najcięższe działa.

0

ja tam realu i ludzi z nim związanych nie lubię by powiedzieć że nienawidze i już niech zyje Katalonia niech żyje Barca

0

ja tam realu i ludzi z nim związanych nie lubię by powiedzieć że nienawidze i już niech zyje Katalonia niech żyje Barca

0

a real to niby co mećzy te zwycięstwa i do tego mu sędziowie pomagają . wszystko w myśl zasady " żeby liga była żywa "

0

pique w końcu wychowanek i dobrze że nienawidzi realu. tak go uczyli od dziecka i tak musi zostac

0

wiadomo pieprzyć Kastylie burbonów i gen. Franco

0

młody ...37 - taki skład nie wchodzi w grę choćby z tego względu że sanchez i pedro dostali powołanie do barcy atletic

0

zgadzam się z gringo 1989 xavi i yaya muszą dostać po żółtku żeby wyczyscić sobie konto przed maratonem. wydaje mi się że eto ma w tej chwili 9 żółtych więc chyba też jest zagrożony

0

liczy się tylko zwycięstwo 1:0 takze będzie świetnym wynikiem z takim zespołem po prostu nie mozemy stracić punktów

0

ciekawe jakim składem zagramy xavi eto i yaya muszą dostać zółte kartki zeby wyczyścic sobie konto przed maratonem.

0

dobra nie dobra ale w rewanżu trzeba zagrać równie dobrze żeby nie popsuć statystyk

0

mnie ten villa nie przekonuje. po co kupować tego zawodnika , skoro mamy eto. myślę że perła jest lepszy od villi. eto pasuje do barcy jak mało kto. oczywiście jeżeli nie przedłuży kontraktu to villa jak najbardziej. byle nie sprowadzali wypalonych staruchów typu trezeguet czy cruza

0

wysoką formę będzie ciężko utrzymać. od teraz gramy co trzy dni ( zakładamy że jesteśmy juz w półfinale. a najgorszy będzie od końca kwietnia do połowy maja najpierw sevilla , valencia 1 półfinał lm, real, 2 półfinał lm, villareal, finał pucharu. zwazywszy na to że nie bedzie mozna sobie pozwolić na wystawianie eksperymentalnego składu bedzie niezwykle ciężko ale wierzę

że się uda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?