0

To już bedzie 2 kolejka z meczem w Pon:)

0

być moze i sprytny, ale mi wygląda na to, że on jest pogodzony z tym, że zostanie na następny rok w City, bo go nie puszczą. I dobrze

0

Ja dalej pamiętam jak w 2005r. Terry zdobył gola na SB na 4:2 dla chelsea nieprzepisowo i wtedy oni awansowali po błędzie arbitra. oczywiście nie widzę Terrego jako winnego tamtej sytuacji. mam do niego wielki szacunek

0

chyba po raz 2-gi. Po raz pierwszy to na SB :)

0

O jakich 18 meczach wygranych on mówi?? od meczu na Camp Nou minęło 18 kolejek (ta będzie 19-tą) a oni wygrali 17 meczów i jeden zremisowali, lecz trzeba im przyznać ze ten remis to jak zwycięstwo bo powinni przegrać, liczyć to chyba powinni umieć.

0

nareszcie nie jest to 20:00. jakoś bardziej mi ta 22 odpowiada, a i C+ zawsze łatwiej jest ustawić mecz na taką godzinę niż na 20:00.

0

Argentyna troche czasu czekala na drugiego Maradonę, ale sie doczekałą, a teraz myślą że następce Maradony zaraz odesle w niepamiec jakis nn?? ale ilez bylo nowych Ronaldo i nowych Ronaldinho, a jak się pojawia prawdziwa gwiazda to się młodych do niego porównuje.

0

"Kwiecień - najtrudniejszy miesiąc?"

"ewentualny, wyjazdowy mecz półfinałowy przeciwko Liverpoolowi lub Chelsea."

to chyba będzie domowy mecz, bo tak jak teraz tak i wtedy ewentualnie będziemy gospodarzem 1-go meczu

0

mecz najprawdopodobniej bedzie w sobotę. zawsze w soboty grają zespoły występujące w lidze mistrzów

0

Juz wpisany do transmitowania na Canal + Sport 2 :)

0

hehe ciekawe. Ale mimo kontuzji mamy jeszcze 2-ch zdrowych GK a jak trzeba trzeciego to jest Oier. w kazdym razie musialo byc smiesznie i to mi sie podoba

0

Barcelona w każdym meczu zdobywa choćby 1 gola więc o to się nie martwię

0

no to dziennikarze byli usatysfakcjonowani.

0

optymalnie. no moze brak YAYA daje sie zauwazyc

0

lipa straszna. nawet sportklub(hungary transmituje po meczu Realu. Co sie tak wszyscy na te derby napalili. Dzisiaj najwazniejsze i tak sa 3 pkt.

0

400?? pogieło go czy co? po co mu 400 komórek? może muzeum otworzy?

0

4 kwietnia dopiero ten mecz jest czy 4 marca??

0

no i fajnie. Leo będzie strzelał niżej - do bramki:p a co do Milito to niech wraca szybko bo obrona ostatnio kuleje

0

o co wy się boicie?? przeciez w ramowce C+ nie ma wpisanych meczow na nastepna kolejke. beda dopiero podane w sport+ w niedziele i tym trzeba sie sugerowac. mysle ze jest szansa na 2 mecze w sobote. pozdro

0

a na 20 miejscu... nasz następny rywal. trzeba uważać na nogi

0

jak rozumiem z tego tekstu w wyliczeniu co ile minut dokladnie strzela gola to sa liczone dokladnie minuty w ktorych znajdowal sie on na boisku, bo jesli nie strzela srednio 1 gola w meczu to by nie mogl strzelac srednio czesciej niz co 90min.

0

Z Danim powinno się udać. Ale z drugiej strony pamiętajmy, że za jeden wślizg powinien dostać co najmniej żółtą kartkę, więc nie wiadomo jak to będzie rozpatrywane. Oby nie skonczylo sie na dluzszym wykluczeniu, choc to bardzo malo prawdopodne. w nastepnym meczu Abidal na srodku obrony - ciekawie bedzie. na szczescie nie gramy z potentatem, choc Gijon strzela srednio prawie 1,5gola na mecz. Teraz prowadzi z Sevilla.

0

no wlasnie jak ustawi kolczatki to bedzie nie ciekawie. juz lepszy autobus

0

nie wiem czy to dobry pomysl. konkurencja ok, ale teraz bedzie zbyt duzo tych srodkowych obroncow

0

iii może jeszcze drugie frytki do tego?? mam nadzieje, że nie braknie graczom i ich ojcom rozumu.

0

Tak przy okazji rozkład meczów następnej kolejki PD:

LIGA BBVA (Jornada 22)

Sobota 07 luty

20:00 Real Madrid  Racing

22:00 Sevilla - Betis *

Niedziela 8 luty

17:00 Málaga  Almería

17:00 Valladolid  Athletic Club

17:00 Recreativo  AT. Madrid

17:00 Getafe  Espanyol

17:00 Villarreal  Numancia

17:00 Mallorca  Deportivo

19:00 Barcelona  Sporting

21:00 Osasuna  Valencia

Tylko mieć nadzieję, że polski C+ nie zmieni planów, bo jest wpisana transmisja na 19:00 Liga Hiszpańska w następną niedzielę.

0

"Dobrych" mają tych skautów. chcą budować zespół na młodych, przyszłościowych graczach. hahaha mają ambicje, co do newsa to nie ma co się rozwodzić, jak dla mnie temat zamknięty wcześniej niż został otwarty!

0

Zna ktoś rozkład wszystkich meczów tej kolejki - 21??

0

tylko 4 razy?? to chyba do przerwy. Byla w pewnym momencie statystyka fauli 21 Atlitico i 10 Barca. Mam rację?

0

i dzialalo komus FTA to La Sexta?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?