0

Czy jest możliwość aby w serwisie były wstawiane linki do bramek zdobywanych przez Barçe Atletic?? Byłoby miło zobaczyć wyczyny drugiej drużyny.

Pozdrawiam

0

Wpisz "klucze digitv" w google i wejdz na 5 strone która sie pojawi.

pozdrawiam i miłego oglądania.

0

jak chcecie pooglądać to ustawicie antenki na intelsata 1W klucze są dostępne w sieci na Digitv i włączać sportklub (hungary) (12.527 H 27500 3/4)

pozdro

0

Fajnie ze mecz bedzie na TV3. Prawie każdy będzie mógł w Polsce oglądnąć.

0

o co chodzi z tymi procentami głowsów?? suma wszystkich daje 100%??

0

tak na marginesie to dzisiaj jest 48 rocznica urodzin Diego

0

nie wydaje mi sie. jak kogos kupic to skrzydlowego

0

premiere tez transmituje

0

"Oczywistym jest jednak, że zmęczenie mięśni Messiego, który w trakcie meczu przebiegnie więcej kilometrów, niż np. Gerard Pique." czegos tu chyba brakuje, albo jest zla forma. no chyba ze chodzilo tylko o to ze miesnie Messiego beda bardziej zmeczone.

0

jak zaczal nie majac 21 lat to moze grac

0

3:3 będzie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?