adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W takim razie powinieneś znać prawa konsumenta.
0
Wpisz i zobacz. co za problem?
1
W takim razie rozumiem, że dla ciebie black friday jest świętem i ten "facio" nie ma prawa skorzystać z promocji?
1
Nie piszę tylko o Griezmannie. Wystarczy spojrzeć wstecz jak nastroje na fcbarca.com zmieniały się w ciągu 3 dni w stosunku do klubu czy do konkretnego piłkarza.
9
Wcale nie garstka. Większość użytkowników to chorągiewki.
Jak dobrze, to super, wow... Jak źle, to sprzedać.
1
Nie, po prostu kolega źle wybiera źródła informacji.
0
Jaki Liverpool takie 3:3.
0
Jakoś nie mogę oglądać meczów ze świadomością, że to pojedynek praktycznie o nic.
0
Źle kojarzysz. 28.
19
-Ej, Real przegrał w życiu jakiś mecz bez ingerencji sędziego?
-nie. podobno nawet Alcorcon posmarowało w słynnym 4:0
Wystarczy twittera na dziś. :)
0
Problem mam od wczoraj. Na firefoxie to samo.
0
Też nic to nie daje.
0
Wiecie co zrobić, jeżeli nie mam paska powiadomień po prawej stronie na facebooku? Wszystko zasłania czat. Nie ma suwaków do zmniejszenia czatu. Czyszczenie przeglądarki też nie pomaga.
1
z blendów wolę Ballantine'sa
2
Symulator losowania grup MŚ:
http://ultra.zone/2018-FIFA-World-Cup-Group-Stage-Draws
Tylko nie chwalcie się, co wam wyszło, bo nikogo to nie obchodzi.
6
Bardzo dobrze, nie będzie się myliło.
0
Dziwne mają te priorytety, skoro Griezmanna możemy mieć za 100 milionów (klauzula) a Liverpool nas wyśmieje jak dostanie taką propozycję za Coutinho.
0
"Robert Lewandowski zaskakuje, szokuje, prowokuje."
Tej żenadzie dorównują tylko Wiadomości.
4
Taka sytuacja:
https://pbs.twimg.com/media/DOi0Lk5W4AEMJlM.jpg:large
1
Polecam 4-4-2 na tvp sport. Nie oglądałem od kilku lat, a teraz miłe zaskoczenie, goście przygotowani.
16
Ach, ten cień Leo Messiego... I nie chodzi o Neymara.
https://x.com/messi10stats/status/927079308388130816
7
Spokojnie, to dopiero początek sezonu. Real szykuję formę na lipiec. Muszą odzyskać International Champions Cup.
1
Kieran Trippier to jest puto jefe na prawym wahadle.
41
Kolejna bramka ze spalonego przeciwko Realowi... Mniam
0
W tvp1 mecz skomentuje Jacek Laskowski z Magierą.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Lasiak, plosę Pana.
9
Co oni mają w głowach...
4
Ktoś tu pisał, że dzisiaj mamy smutne święto.
To kompletna bzdura, polecam troszeczkę poczytać.
0
Nie, przyznam szczerze, że się nie znam. Wiem jedynie, że przy takiej odległości temat telewizorów to śliska sprawa. Trzeba dobrze poszukać.