0

W takim razie powinieneś znać prawa konsumenta.

0

Wpisz i zobacz. co za problem?

1

W takim razie rozumiem, że dla ciebie black friday jest świętem i ten "facio" nie ma prawa skorzystać z promocji?

1

Nie piszę tylko o Griezmannie. Wystarczy spojrzeć wstecz jak nastroje na fcbarca.com zmieniały się w ciągu 3 dni w stosunku do klubu czy do konkretnego piłkarza.

9

Wcale nie garstka. Większość użytkowników to chorągiewki.
Jak dobrze, to super, wow... Jak źle, to sprzedać.

1

Nie, po prostu kolega źle wybiera źródła informacji.

0

Jaki Liverpool takie 3:3.

0

Jakoś nie mogę oglądać meczów ze świadomością, że to pojedynek praktycznie o nic.

0

Źle kojarzysz. 28.

19

-Ej, Real przegrał w życiu jakiś mecz bez ingerencji sędziego?
-nie. podobno nawet Alcorcon posmarowało w słynnym 4:0

Wystarczy twittera na dziś. :)

0

Problem mam od wczoraj. Na firefoxie to samo.

0

Też nic to nie daje.

0

Wiecie co zrobić, jeżeli nie mam paska powiadomień po prawej stronie na facebooku? Wszystko zasłania czat. Nie ma suwaków do zmniejszenia czatu. Czyszczenie przeglądarki też nie pomaga.

1

z blendów wolę Ballantine'sa

2

Symulator losowania grup MŚ:
http://ultra.zone/2018-FIFA-World-Cup-Group-Stage-Draws

Tylko nie chwalcie się, co wam wyszło, bo nikogo to nie obchodzi.

6

Bardzo dobrze, nie będzie się myliło.

0

Dziwne mają te priorytety, skoro Griezmanna możemy mieć za 100 milionów (klauzula) a Liverpool nas wyśmieje jak dostanie taką propozycję za Coutinho.

0

"Robert Lewandowski zaskakuje, szokuje, prowokuje."
Tej żenadzie dorównują tylko Wiadomości.

4

1

Polecam 4-4-2 na tvp sport. Nie oglądałem od kilku lat, a teraz miłe zaskoczenie, goście przygotowani.

16

Ach, ten cień Leo Messiego... I nie chodzi o Neymara.
https://x.com/messi10stats/status/927079308388130816

7

Spokojnie, to dopiero początek sezonu. Real szykuję formę na lipiec. Muszą odzyskać International Champions Cup.

1

Kieran Trippier to jest puto jefe na prawym wahadle.

41

Kolejna bramka ze spalonego przeciwko Realowi... Mniam

0

W tvp1 mecz skomentuje Jacek Laskowski z Magierą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Lasiak, plosę Pana.

9

Co oni mają w głowach...

4

Ktoś tu pisał, że dzisiaj mamy smutne święto.
To kompletna bzdura, polecam troszeczkę poczytać.

0

Nie, przyznam szczerze, że się nie znam. Wiem jedynie, że przy takiej odległości temat telewizorów to śliska sprawa. Trzeba dobrze poszukać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?