adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nic nie poradzisz, że mamy takie kluby jak Chelsea, City, Monaco, PSG, Real. Jak się okaże, że jest dobry w mocniejszej lidze, to będzie kosztował 50 mln.
0
Adriano też jest spoko ;)
0
Mam nadzieję, że nie w tej kolejności.
0
Nie mam możliwości śledzenia ligi włoskiej, nie wiem jak ten zawodnik sobie radzi. Strzał w dziesiątkę albo w kolano.
0
@FCBarcelona4Ever: Zrozumiałem bardzo dobrze. Tylko dla mnie to jest skandal, żeby on tyle zarabiał, nie wprowadzając niczego nowego. Warto dać mu jeszcze rok.
0
Xavi jest najsłabszym ogniwem w pomocy Barcy (jeśli chodzi o pierwszy skład - + Busquets i Iniesta). Zbyt dosłownie potraktował słowa Guardioli -"Będziemy podawać piłkę i zobaczymy czy przeciwniki ją odbierze". Nie gra do przodu, tylko klepie w środku pola.
0
Na trenerze nie oszczędzają, bo ma 7 milionów rocznie i jest bodajże w pierwszej dziesiątce najlepiej opłacanych trenerów, ale dajmy mu jeszcze ten rok.
0
Którego dos Santosa chcesz wprowadzać? Jonathan odchodzi do Anderlechtu.
0
Nie mam do niego żalu, bo to jego życie i jego decyzje. Skoro nie jest silnie związany z Barceloną, niech odejdzie. Tak będzie dla niego najlepiej.
İlkay Gündoğan to świetny piłkarz, ale dla niego ławka w Barcelonie to za mało. Aspiruje do pierwszej jedenastki.
0
Najpierw trzeba się dowiedzieć, gdzie ten wizerunek jest wykorzystywany. Reklamy, człowieku, reklamy. Praca jak każda inna.
0
Rozumiem, nie możesz poczekać, bo to ty odpowiadasz za negocjacje w Barcelonie i twoim zadaniem jest znalezienie innej opcji.
"Neymar też nie był na sprzedaż według zarządu Santosu."
Prościej: każdy prezes klubu tak mówi, jeśli ważna osoba z drużyny chce odejść.
0
Trzeba spokojnie czekać. Neymar też nie był na sprzedaż według zarządu Santosu.
0
"żaden z tych klubów nie jest skłonny zapłacić 9 milionów euro, których oczekują Katalończycy"
Jeszcze wczoraj chcieli 14. Te informacje są nic nie warte.
0
Właśnie teraz skład kadry powinien wrócić do normalności, bo Barca płaciła w poprzednim sezonie zawodnikom, z których nie korzystała. Barcelona ma długi i nie może sobie pozwolić na pensje porównywalne z City.
0
Właśnie tak. Co ci się w nim nie podoba? Oczywiście, Thiago Silva jest obrońcą bardziej pewniejszym, ale nie rozumiem o co ta spina.
0
Również uważam, że Pique jest świetnym obrońcą, kiedy ma godnego partnera. Hummelsa można by było kupić, kiedy czas Daniego Alvesa na Camp Nou dobiegnie końca. Wtedy Thiago Silva mógłby grać jako prawy obrońca. Nikt z nas nie wie, czy i w której formacji będziemy mieli luki.
0
Nie zagrałby nawet, gdyby był w pełni sił. Żaden z zawodników występujących na Pucharze Konfederacji nie będzie grał w tym meczu.
0
Spokojnie, on ma inne zadania. O Thiago Silvę walczą ludzie bardziej kompetentni. Rosell ma wyglądać w mediach.
0
Niestety, na Luiza i Silvę naraz Barcę nie stać (oczywiście mają takie pieniądze, ale są ostrożni w tych kwestiach). Czyli już wiadomo, że Thiago Silva chce grać w Barcelonie. Jedyny problem to zarząd PSG.
0
Z jednej strony dobrze, że mamy tak świetnego zawodnika, a z drugiej paradoksalnie może skorzystać na tym Cristiano Ronaldo, bo głosy rozłożą się na Neymara i Messiego.
0
Najlepszym komentatorem - moim zdaniem - jest Przemek Pełka. Po jednym meczu Szpakowski pożegnałby się ze stanowiskiem. Oczywiście to nie jest możliwe, bo nikt go nie wyrzuci.
0
Klauzula Messiego nie wynosi 325 milionów euro po podpisaniu nowego kontraktu? Coś kojarzę, że tyle proponowało za Leo Anży Machaczkała.
0
W MU grał w pomocy, ale u nas druga linia jest zupełnie inaczej ustawiona.
0
Niech biorą ter Stegena, a Reina niech zostanie, tam gdzie jest. Jeśli chcemy bramkarza z prawdziwego zdarzenia, to trzeba negocjować transfer Handanovicia.
0
Gdyby Alexis Sanchez miał odejść, to tak. Chilijczyk zostaje, więc priorytetem jest Thiago Silva.
0
Potrzebuje i to bardzo. Dzięki reklamie zdobędą większe pieniądze.
0
Przepraszam, pomyliłem się.
0
@Chudini: Jeśli piszesz odnośnie tego artykułu, to spójrz kto jest autorem tych słów. Ronald Koeman a nie Johan Cruyff.
0
Racja, według mnie Luiz by się sprawdził, ale Thiago Silva jest praktycznie bezbłędny i bardziej doświadczony.
0
Według doniesień hiszpańskich mediów i tak, i tak bramkarzem Barcy ma zostać Reina. Większość ludzi z otoczenia Barcelony mówi, że Valdes to najlepszy bramkarz dla tego klubu. Być może, nie będę tego oceniał, ale czy odejdzie teraz, czy za rok to różnicy nie robi. W obu przypadkach sprowadzony bramkarz będzie musiał się dostosować, a 10 mln piechotą nie chodzi, zwłaszcza, że Barca jest zadłużona dzięki Gaspartowi i jego ludziom.