adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rozumiem, że uczestniczyłeś nawet w zamkniętych treningach i obserwowałeś pracę Tito?
0
Dlaczego nie?
0
Spoko, daj link do tej wypowiedzi.
0
Też mi się tak wydaje, ale - przepraszam za określenie - taka okazja często się nie zdarza, ale skoro trener ma być zaprezentowany na początku następnego tygodnia, to już go znaleźli.
0
Ty też jesteś zdania, że Barca może grać bez trenera? Brak słów.
0
raczej *na pewno
0
Koemana bym odrzucił, bo gra Feynoordu nie porywa.
0
U niego mimika się nie zmienia jak u Tito i Del Bosque.
0
Ponoć trenerem ma być ktoś z zewnątrz. Sport i MD typują Luisa Enrique, Ernesto Valverde, Michaela Laudrupa, Ronalda Koemana, czyli wszyscy związani z Barceloną w przeszłości.
0
Pewnie Liverpool coś by wynegocjował. To jest dobra opcja.
0
Sporo ludzi chciało jego odejścia, ale na pewno nie ze względu na chorobę i to jest ta różnica.
0
Masz sześć stron życzeń powrotu do zdrowia. Każdy życzy Tito pokonania choroby i nie trzeba o tym pisać.
0
Jestem pewien, że trenerem zostanie Rubi, ale pytanie: czy tymczasowo?
0
Na taką okoliczność Ernesto Valverde miał być następcą Tito, ale Athletic Bilbao go zakontraktował.
0
Dobrze, że nie koncentrują się tylko na Thiago Silvie. Jeśli ten transfer nie dojdzie do skutku, można postarać się o Mangalę, bo warto.
0
Tito musi dać mu szansę zagrać na pozycji Xaviego. Jeśli się nie sprawdzi, to będzie znaczyło, że on po prostu do Barcelony nie pasuje - trochę paradoksalnie powiedziane w odniesieniu do zawodnika wychowanego w tym klubie.
0
Na innej stronie dotyczącej Barcy jest wzmianka o 150 mln, ale nie mogę wejść do tego artykułu.
0
Nie chodzi tylko o Messiego, a może to nawet jego nie dotyczy, ale mógłby kusić młodych piłkarz, np. Tello.
0
chyba 150 mln
0
Musi się zgodzić. To byłby handel żywym towarem.
0
Płać, zobaczymy czy Messi się zgodzi.
0
Może Thiago Silva to taka zasłona dymna, żeby skupić uwagę mediów na nim, a nie na prawdziwym, osiągalnym celu. Nie wiem czy nasz zarząd jest na tyle sprytny, ale raczej idioci tam nie pracują.
0
A skąd ty to wiedziałeś i każdy na tym forum? Media.
Thiago SIlva ma klauzulę 150 milionów euro. Nie wiem czy to prawda, ale tak wynika ze znalezionych przeze mnie informacji.
0
W Hiszpanii klauzula odstępnego to obowiązek - takie prawo. W innych państwach Europy tego raczej nie ma, chyba że godzą się na to obie strony.
0
Piotr,1985: Masz rację, dałem się sprowokować, te zaczepki są nie potrzebne i po prostu nie na miejscu. Przepraszam.
0
Nie chodzi mi o ten komentarz, ale o jego wcześniejsze. Wcześniej znany jako ELJarek.
0
Masz prawo, tylko nie rozumiem po co zostawiać po sobie obraźliwe komentarze.
0
Nie ma problemu. Co myślałem, to napisałem. Nie zamierzam wdawać się z tobą w sprzeczkę, bo to do niczego nie doprowadzi.
0
Kupiłeś bilet i masz ból dupy, madridisto? Nie jesteś kibicem Barcy, więc po co tu siedzisz? Tak samo jest w drugą stronę. Kompletnie nie rozumiem takich ludzi.
0
Mata to dziesiątka, potrzebujemy rozgrywającego. W ataku mamy wystarczająco zawodników.