0

Rozumiem, że uczestniczyłeś nawet w zamkniętych treningach i obserwowałeś pracę Tito?

0

Dlaczego nie?

0

Spoko, daj link do tej wypowiedzi.

0

Też mi się tak wydaje, ale - przepraszam za określenie - taka okazja często się nie zdarza, ale skoro trener ma być zaprezentowany na początku następnego tygodnia, to już go znaleźli.

0

Ty też jesteś zdania, że Barca może grać bez trenera? Brak słów.

0

raczej *na pewno

0

Koemana bym odrzucił, bo gra Feynoordu nie porywa.

0

U niego mimika się nie zmienia jak u Tito i Del Bosque.

0

Ponoć trenerem ma być ktoś z zewnątrz. Sport i MD typują Luisa Enrique, Ernesto Valverde, Michaela Laudrupa, Ronalda Koemana, czyli wszyscy związani z Barceloną w przeszłości.

0

Pewnie Liverpool coś by wynegocjował. To jest dobra opcja.

0

Sporo ludzi chciało jego odejścia, ale na pewno nie ze względu na chorobę i to jest ta różnica.

0

Masz sześć stron życzeń powrotu do zdrowia. Każdy życzy Tito pokonania choroby i nie trzeba o tym pisać.

0

Jestem pewien, że trenerem zostanie Rubi, ale pytanie: czy tymczasowo?

0

Na taką okoliczność Ernesto Valverde miał być następcą Tito, ale Athletic Bilbao go zakontraktował.

0

Dobrze, że nie koncentrują się tylko na Thiago Silvie. Jeśli ten transfer nie dojdzie do skutku, można postarać się o Mangalę, bo warto.

0

Tito musi dać mu szansę zagrać na pozycji Xaviego. Jeśli się nie sprawdzi, to będzie znaczyło, że on po prostu do Barcelony nie pasuje - trochę paradoksalnie powiedziane w odniesieniu do zawodnika wychowanego w tym klubie.

0

Na innej stronie dotyczącej Barcy jest wzmianka o 150 mln, ale nie mogę wejść do tego artykułu.

0

Nie chodzi tylko o Messiego, a może to nawet jego nie dotyczy, ale mógłby kusić młodych piłkarz, np. Tello.

0

chyba 150 mln

0

Musi się zgodzić. To byłby handel żywym towarem.

0

Płać, zobaczymy czy Messi się zgodzi.

0

Może Thiago Silva to taka zasłona dymna, żeby skupić uwagę mediów na nim, a nie na prawdziwym, osiągalnym celu. Nie wiem czy nasz zarząd jest na tyle sprytny, ale raczej idioci tam nie pracują.

0

A skąd ty to wiedziałeś i każdy na tym forum? Media.
Thiago SIlva ma klauzulę 150 milionów euro. Nie wiem czy to prawda, ale tak wynika ze znalezionych przeze mnie informacji.

0

W Hiszpanii klauzula odstępnego to obowiązek - takie prawo. W innych państwach Europy tego raczej nie ma, chyba że godzą się na to obie strony.

0

Piotr,1985: Masz rację, dałem się sprowokować, te zaczepki są nie potrzebne i po prostu nie na miejscu. Przepraszam.

0

Nie chodzi mi o ten komentarz, ale o jego wcześniejsze. Wcześniej znany jako ELJarek.

0

Masz prawo, tylko nie rozumiem po co zostawiać po sobie obraźliwe komentarze.

0

Nie ma problemu. Co myślałem, to napisałem. Nie zamierzam wdawać się z tobą w sprzeczkę, bo to do niczego nie doprowadzi.

0

Kupiłeś bilet i masz ból dupy, madridisto? Nie jesteś kibicem Barcy, więc po co tu siedzisz? Tak samo jest w drugą stronę. Kompletnie nie rozumiem takich ludzi.

0

Mata to dziesiątka, potrzebujemy rozgrywającego. W ataku mamy wystarczająco zawodników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?