adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będziemy negocjować do końca okienka i zostaniemy bez stopera. Widzę, że Zubi stawia sobie ambitne cele, których nie potrafi zrealizować. Proponuję, żeby się zajął Benatią, Mangalą, Luizem... Z Porto czy Chelsea przynajmniej można negocjować.
0
kwota zapisana w klauzuli + 56% z tego
1
a twoim zdaniem, żyjemy w XIX wieku
0
Mam pytanie nie na temat: dlaczego artykuły pojawiają się najczęściej o okrągłych godzinach? Administracja ustawia automatyczny czas publikacji?
0
Tak czy inaczej Bartra będzie grał.
0
Półtora
2
Nie każdy piłkarz ma tak silną wolę i tyle samozaparcia co Ronaldo.
1
Mangala, Laporte, Luiz, Vertonghen - o tych stoperów Barca powinna się starać. Miranda prezentuje wysoki poziom, ale 29,5 roku to za dużo. Nieopłacalna inwestycja.
0
Jest kilka literówek w tekście.
0
Powtarzam się, Laporte kosztuje 60 milionów z podatkiem. Powodzenia w negocjacjach z Baskami.
0
Diego Cavalieri, Filipe Luis, Rever, Fernando, Lucas Moura, Jean, Jadson. Diego Alves nie brał udziału w PK.
0
Diego Alves za Vitora.
Filipe Luis za Maxwella.
Miranda za Henrique.
Coutinho za Bernarda.
To Scolari decyduje i być może wie coś, czego my nie wiemy.
0
Znajdź sobie wyższego przyjaciela na środek ataku.
0
Nie ma przecieków z tego spotkania zarządu i mam nadzieję, że tak pozostanie.
0
Przed zatrudnieniem Guardioli, dyrektorzy Barcy nawet z Mourinho się spotykali. Póki co nie wiadomo, kogo wybiorą.
0
Dzięki
0
Na czym polega to prawo pierwokupu w sytuacji, gdy np. MC daje 100 milionów? Arsenal też musi tyle wyłożyć?
0
W Polsce pewnie nie będzie transmisji. Może tu coś się pojawi: http://www.rojadirecta.me/
3
Hazard nie jest nam potrzebny. Mamy inne priorytety.
0
W tym sezonie mam nadzieję na drugie miejsce za Realem, co daje nam szanse na Superpuchar Hiszpanii, a zarząd nie wpadnie w samozadowolenie i nie zaniecha transferów.
0
Wątpię, żeby odszedł, ale jak Tata zostanie, to się nie zdziwię, jeśli wyjedzie do Anglii. Kogo byśmy ściągnęli w zastępstwie? Koke raczej nie będzie chciał zmieniać klubu.
1
Od teraz każdy mecz jest dla nas jak finał.
0
Postawiłbym na Montoyę i do konkurencji dokupił van Rhijna.
0
Jeśli Barca zapłaciłaby klauzulę odstępnego, to dodatkowo musiałaby dołożyć 56% podatku (taki obowiązuje w Katalonii) z tej kwoty chyba dla LFP. Czyli łącznie wyszłoby prawie 60 milionów. Dlatego taniej negocjować z klubem i dogadać się na przykład na 50 milionów (wtedy ten podatek nie obowiązuje). Dlatego wątpię, że transfer Laporte dojdzie do skutku.
0
Bardzo dobra opcja, z tym że nie ma takiej opcji, że zapłacimy za niego prawie 60 milionów (z podatkiem). Baskowie nie negocjują.
2
Valverde, Enrique albo Martino. Innego trenera na przyszły sezon bym się nie spodziewał.
0
Costa ma klauzulę 38 milionów euro, czyli przechodzi do Chelsea. Barcelonę kosztowałby 60 milionów z podatkiem.
0
Jeśli wygramy ligę, to nic się nie zmieni. W najlepszym wypadku kupimy bramkarzy i średniego stopera. Członkowie zarządu będą przekonywać, że jesteśmy najlepszym klubem świata, ta drużyna ma wielką przyszłość przed sobą... Czas na zmiany i to radykalne, bo za kilka lat skończymy jak Milan. Dlatego mam nadzieję, że nic nie wygramy w tym sezonie i zarząd dokona odpowiednich transferów i zmieni trenera, który musi posiadać autorytet, doświadczenie i dużą odwagę.
0
Wzajemnie. Nikt o zdrowych zmysłach w Barcelonie go nie zatrudni. Nie moja wina, że nie potrafisz odróżnić sugestii od żartu.
5
Jose Mourinho!