adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie w moim komentarzu widzisz słowo "dobry"? Należy kupić takiego, który może być dobry.
1
Całe szczęście, że Atletico go nie puści. Wystarczy "doświadczonych i ogranych w lidze". Czas na obrońce maksymalnie 26-letniego za takie pieniądze.
4
Arda Turan jako defensywny pomocnik? Za Gabiego? Nie mam więcej pytań.
0
"Piłkarskie mecze Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro rozpoczynają się 3 sierpnia 2016..."
Tego dnia powinien być już po kilku treningach z Barceloną, a nie zaczynać turniej z reprezentacją.
0
Grosskreutz też jest mistrzem świata...
2
Vermaelen woli United.
Vertonghen przedłużył umowę o 5 lat.
Agger zapowiada, że Liverpool będzie walczył o mistrzostwo.
6
Po pierwsze:
Watzke powiedział, że ani Hummels, ani Reus nie odejdą w tym okienku. Jak on coś mówi, to tak jest.
Po drugie:
Mats jest wolny jak muł i często popełnia głupie błędy w kryciu i ustawieniu.
Po trzecie:
Jest szklany jak Agger.
Dobrze wyprowadza piłkę, to fakt. Ale co z tego? W defensywie jest za słaby jak na Barcelonę.
5
Skoro proponują 40 milionów za Marquinhosa, to nie rozumiem, dlaczego nie próbują ściągnąć Benatię za taką kwotę.
0
Mógłby być drugim, ale nie sądzę, że tak będzie. Jeśli nie sprowadzimy stopera z dobrym nazwiskiem, to w pierwszej XI stawiam na parę Pique-Mathieu.
0
*Caio
0
"Brazylijczyk zdaje sobie sprawę, że przyjście Davida Luiza i pozycja Thiago Silvy w drużynie mistrza Francji utrudnią mu regularne występy..." U nas nie grałby więcej, więc to żaden argument.
0
Juve, Roma, QPR
0
Po co wstawiacie te bzdury z madrid-barcelona.com?
4
Chociaż mogliby sprowadzić tego Rodrigo Caio na przyszłość, skoro ma taki potencjał.
8
To są idioci, nie kibice. Obrażają zawodnika, który nie miał wpływu na koszt transferu. Można krytykować zarząd za wydanie takiej sumy, ale nie Mathieu.
4
Ocenię po sezonie. Jeszcze może się okazać, że za kilka miesięcy będę przeklinał transfer Rakiticia a wychwalał kupno Mathieu.
3
Czy przysięga Pan mówić prawdę i tylko prawdę? Przysięgam. Nie mam nic do ukrycia. Jestem człowiekiem transparentnym.
0
No właśnie, to jest stoper "z doskoku". Najlepiej spisuje się na lewej obronie i w środku pola. Na środku obrony zagrał 3 razy (2 razy w reprezentacji), z tym że Holandia gra trzema obrońcami w fazie ataku. Nawet kiedy grali czwórką w obronie, tylko jeden boczny obrońca był ustawiony wyżej.
0
Blinda na stoperze jeszcze nie widziałem ani w Ajax'ie, ani w reprezentacji...
2
Chielliniemu kończy się umowa za rok. Profil ten sam, cena też, rok młodszy od Mathieu...
0
Marquinhos/Benatia + Vertonghen i nie trzeba kupować PO
3
"Kurdado" - Jacek Gmoch
1
To jest chyba każdemu wiadome, ale co z tego? Żadna inwestycja, tylko obciążenie budżetu.
2
To jest jakaś kpina. Za taki hajs można wyciągnąć Benatię albo Mangalę. Mam nadzieję, że PSG zażyczy sobie 100 milionów. 50 baniek za 30-latka...
0
Lepsze to niż Alves... ale chwila, źródło: madrid-barcelona.com, z moich obserwacji żadne źródło.
4
Daj mu spokój, jest zarobiony.
6
BBC podało informację, że rzeczywiście przedstawiciele spotkają się dzisiaj w Londynie.
0
Dobrze gra głową?
0
Odchodzi za 33 miliony. Ale w jakiej walucie?
0
Zaufać Martinowi, kupić hybrydę Marquinhos'a doświadczonego stopera. i defensywę można odhaczyć. Piszczek jest po prostu za stary, żeby płacić za niego takie pieniądze.