0

Gdzie w moim komentarzu widzisz słowo "dobry"? Należy kupić takiego, który może być dobry.

1

Całe szczęście, że Atletico go nie puści. Wystarczy "doświadczonych i ogranych w lidze". Czas na obrońce maksymalnie 26-letniego za takie pieniądze.

4

Arda Turan jako defensywny pomocnik? Za Gabiego? Nie mam więcej pytań.

0

"Piłkarskie mecze Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro rozpoczynają się 3 sierpnia 2016..."
Tego dnia powinien być już po kilku treningach z Barceloną, a nie zaczynać turniej z reprezentacją.

0

Grosskreutz też jest mistrzem świata...

2

Vermaelen woli United.
Vertonghen przedłużył umowę o 5 lat.
Agger zapowiada, że Liverpool będzie walczył o mistrzostwo.

6

Po pierwsze:
Watzke powiedział, że ani Hummels, ani Reus nie odejdą w tym okienku. Jak on coś mówi, to tak jest.

Po drugie:
Mats jest wolny jak muł i często popełnia głupie błędy w kryciu i ustawieniu.

Po trzecie:
Jest szklany jak Agger.

Dobrze wyprowadza piłkę, to fakt. Ale co z tego? W defensywie jest za słaby jak na Barcelonę.

5

Skoro proponują 40 milionów za Marquinhosa, to nie rozumiem, dlaczego nie próbują ściągnąć Benatię za taką kwotę.

0

Mógłby być drugim, ale nie sądzę, że tak będzie. Jeśli nie sprowadzimy stopera z dobrym nazwiskiem, to w pierwszej XI stawiam na parę Pique-Mathieu.

0

*Caio

0

"Brazylijczyk zdaje sobie sprawę, że przyjście Davida Luiza i pozycja Thiago Silvy w drużynie mistrza Francji utrudnią mu regularne występy..." U nas nie grałby więcej, więc to żaden argument.

0

Juve, Roma, QPR

0

Po co wstawiacie te bzdury z madrid-barcelona.com?

4

Chociaż mogliby sprowadzić tego Rodrigo Caio na przyszłość, skoro ma taki potencjał.

8

To są idioci, nie kibice. Obrażają zawodnika, który nie miał wpływu na koszt transferu. Można krytykować zarząd za wydanie takiej sumy, ale nie Mathieu.

4

Ocenię po sezonie. Jeszcze może się okazać, że za kilka miesięcy będę przeklinał transfer Rakiticia a wychwalał kupno Mathieu.

3

Czy przysięga Pan mówić prawdę i tylko prawdę? Przysięgam. Nie mam nic do ukrycia. Jestem człowiekiem transparentnym.

0

No właśnie, to jest stoper "z doskoku". Najlepiej spisuje się na lewej obronie i w środku pola. Na środku obrony zagrał 3 razy (2 razy w reprezentacji), z tym że Holandia gra trzema obrońcami w fazie ataku. Nawet kiedy grali czwórką w obronie, tylko jeden boczny obrońca był ustawiony wyżej.

0

Blinda na stoperze jeszcze nie widziałem ani w Ajax'ie, ani w reprezentacji...

2

Chielliniemu kończy się umowa za rok. Profil ten sam, cena też, rok młodszy od Mathieu...

0

Marquinhos/Benatia + Vertonghen i nie trzeba kupować PO

3

"Kurdado" - Jacek Gmoch

1

To jest chyba każdemu wiadome, ale co z tego? Żadna inwestycja, tylko obciążenie budżetu.

2

To jest jakaś kpina. Za taki hajs można wyciągnąć Benatię albo Mangalę. Mam nadzieję, że PSG zażyczy sobie 100 milionów. 50 baniek za 30-latka...

0

Lepsze to niż Alves... ale chwila, źródło: madrid-barcelona.com, z moich obserwacji żadne źródło.

4

Daj mu spokój, jest zarobiony.

6

BBC podało informację, że rzeczywiście przedstawiciele spotkają się dzisiaj w Londynie.

0

Dobrze gra głową?

0

Odchodzi za 33 miliony. Ale w jakiej walucie?

0

Zaufać Martinowi, kupić hybrydę Marquinhos'a doświadczonego stopera. i defensywę można odhaczyć. Piszczek jest po prostu za stary, żeby płacić za niego takie pieniądze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?