adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
News znienacka jak z Suarezem. Oby to była prawda, bo to obrońca kompletny.
2
Rojo - można się postarać
Laporte - klauzula ponad 40 milionów
Vertonghen - zostaje, przedłużył kontrakt
Miranda - zostaje
0
Jak Vermaelen otworzy lodówkę, to się przeziębi. To samo Hummels i Agger...
1
masz dowód na to, że go sprowokował?
0
emocje robią swoje
0
"Masip i Bañuz odeszli z drużyny, Ondoa i Suárez awansowali z Juvenilu B"
Raczej Juvenilu A
0
2014 - 2008=8
No nieźle...
1
Oczywiście. Gdybyś nie był takim egoistą.
0
Ponoć mają podjąć decyzję od razu 8 sierpnia.
3
Gdyby nie egoizm Deulofeu... Wychodzili we dwóch na jednego obrońcę i bramkarza. Oczywiście nie mógł podać. Za to ceniłem Tello, że dobro drużyny stawiał na pierwszym miejscu i bardzo często szukał lepiej ustawionych kolegów.
0
Wiecie gdzie będzie można pobrać cały mecz?
0
U mnie działa. Proszę bardzo: sop://broker.sopcast.com:3912/172998 Po sekundzie się nie odpali. Trzeba chwilę zaczekać.
0
w programie wpisujesz w polu adresu: Channel - 172998
0
http://www.meczyki.pl/transmisje,33429,2454#33429
0
sopcast: Channel - 172998
0
cała reszta pierwszego zespołu i 8 zawodników Barcy B
2
Bartomeu jakiś "wczorajszy"
0
Puyol to Puyol a Bartra to Bartra. Po co obarczać go dodatkową presją?
0
tylko na treningach i nie aż tak perfidny róż jak na koszulkach Realu
0
Jeśli sprzedadzą Songa, Alvesa i Afellay'a i sprowadzą Marquinhosa i Cuadrado będę wniebowzięty.
0
Zajefajne, przypominają czasy R10.
0
Co znaczy Plan Marcet?
1
Transfery prawie doskonałe, ale z artykułów wynika, że Zubizarreta ma z nimi mało wspólnego. Odpowiedzialnymi za te transfery byli Sanllehi, Bartomeu i Rossich.
0
Reus nic takiego nie powiedział. Zdementował te informacje od razu po opublikowaniu.
0
1
Łudzę się, że Agger, Vermaelen to jedynie próba odwrócenia uwagi od prawdziwych celów. Wiadomo, że kluby dogadują się z mediami, bo każdy na tym korzysta.
0
Bardzo dobrze. Niech czują, że socios patrzą zarządowi na ręce.
0
Przeszedłby do Realu, bo w wywiadach wspominał, że chciałby grać w Barcelonie albo Realu. Także prawdopodobnie nie przyszedł z miłości...
5
A Zubi załatwia stopera.
0
Barca nie zdobyła Superpucharu w 2012 r.