3

Spokojnie, zawieszą go aż na dwa spotkania.
#uefalona

0

„Barça ma wiele celów, a teraz najważniejsze jest odzyskanie zaufania”

Z tymi ludźmi w zarządzie? Mission Impossible

1

@louitv napisał to kilkanaście minut przed tobą, pod tym samym artykułem, nawet nie trzeba przełączać między stronami. Przypadek?

0

Kupić możemy nawet do pierwszej drużyny. Nie możemy zapisać do oficjalnych rozgrywek do stycznia 2016.

1

Youri Tielemans, ponoć Barca interesuje się tym pomocnikiem.

2

Messi zdobywał gole w 5 meczach z rzędu a nie 3. W rewanżu z Elche nie zagrał, więc trafiał przeciwko: Elche (5:0), Atletico (3:1), Deportivo (4:0), Atletico (1:0), Elche (6:0)

1

Życzę Ci, żeby przeciwnicy chcieli grać w piłkę.

0

Ciekawostka: Real Madryt i Sevilla to jedyne zespoły w Hiszpanii, które mogą zostać mistrzem, będąc zależnymi jedynie od swoich wyników.

0

Ok, rozumiem. Masz rację.

0

"Barcelona podejmowała" oznacza, że mecz był rozgrywany na Camp Nou, więc nie wiem o co ci chodzi.

1

"Ostatecznie mecz Barçy z CD Castellón zakończył się zwycięstwem podopiecznych Udo Latteka 4:3."

No tak, przecież każdy wie, którą drużynę prowadził ten trener.

18

„Sa zawodnicy, którzy noszą jedną koszulkę przez całe życie, jak Iker czy Sergio"

Sanepid nie lubi tego.

0

Najlepsze jest to, że on ciągle mówi to samo.

Po zwycięstwie: "Musimy kontynuować obraną drogę".
Po porażce: "Musimy pozostać zjednoczeni".

0

Spokojnie, panie Cardenal. Realowi też się dobiorą do dupy.

0

Przód wyjazdowej jest ok. Z pozytywów to by było na tyle.

1

Czytając analizę gry Xaviego na konkurencyjnej stronie, doszedłem do wniosku, że Tata go po prostu zepsuł. Przesunął go do tyłu, przez co miał mniejszy wpływ na akcje bramkowe. W konsekwencji Busquets grał wyżej, a to jak grał każdy widział.

2

"Nie widziałem niczego niebezpiecznego, poza jednym wejściem"To mi się podoba. Nie płakać jak piłkarze Realu, tylko zapier*****.

0

Totalna głupota. W tym momencie powinien rozmawiać z Laportą a nie z tymi...

0

W książce Grahama Huntera przeczytałem, że Figo podpisał wstępną umowę z Realem. Za jej zerwanie była przewidziana ogromna kara. Później Figo "rozmyślił się" i błagał Gasparta, żeby zapłacił za anulowanie umowy. Nie przyszło mu na myśl, żeby wyłożyć kasę z własnej kieszeni... Aż mnie skręcało jak to czytałem.

0

Monopol? Chyba duopol.

0

Mam nadzieję, że wypoczęli przez ten tydzień, bo już w środę gramy z Atleti.

1

Ronaldo też coś o tym wie (dwa karne w jednym meczu z Bayernem w półfinale LM tego samego roku). Jeśli karne byłyby słusznie podyktowane, to nikt by się nie spinał, ale kilka z nich, to ewidentne symulki Ronaldo czy Marcelo...

0

To było do przewidzenia, że wystawianie przez Real w każdym meczu once de gali wyjdzie im bokiem. Co mecz BBC i jakie są konsekwencje?

W 2015 BBC: 3 gole, MSN: 7 goli.

13

Na zdjęciu: "Mów do ręki, mam gdzieś twoją krytykę."

0

Jak przeżył pan ostatnie dwa tygodnie? Ta konferencja prasowa jest spokojniejsza…

„Nie sądzę, by ta konferencja była inna od pozostałych. Zawsze widzę w sali taką samą atmosferę”.

Iloraz inteligencji naszego trenera musi być naprawdę wysoki.

1

Nie jest, ale prawdopodobnie będzie.

39

"Według raportu Nike 70% kibiców Cristiano Ronaldo sądzi, że ma on kontrakt z… Adidasem. Jest to spowodowane faktem, iż niemiecki potentat sponsoruje Real Madryt a co za tym idzie - jego logo widnieje m.in. na strojach drużyny. Według naszych źródeł zainteresowanie zawodnikiem wykazuje FC Barcelona. W przyszłym tygodniu prezydent katalońskiego klubu Josep Maria Bartomeu spotka się z agentem CR7, aby omówić jego sytuację."

Źródło: adam34689

0

Co za problem? Dajcie wyższy kontrakt niż Nike i sponsorujcie Barcelonę.

0

Ograniczyć alkohol i zgłaszać kandydaturę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?