adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Spokojnie, zawieszą go aż na dwa spotkania.
#uefalona
0
„Barça ma wiele celów, a teraz najważniejsze jest odzyskanie zaufania”
Z tymi ludźmi w zarządzie? Mission Impossible
1
@louitv napisał to kilkanaście minut przed tobą, pod tym samym artykułem, nawet nie trzeba przełączać między stronami. Przypadek?
0
Kupić możemy nawet do pierwszej drużyny. Nie możemy zapisać do oficjalnych rozgrywek do stycznia 2016.
1
Youri Tielemans, ponoć Barca interesuje się tym pomocnikiem.
2
Messi zdobywał gole w 5 meczach z rzędu a nie 3. W rewanżu z Elche nie zagrał, więc trafiał przeciwko: Elche (5:0), Atletico (3:1), Deportivo (4:0), Atletico (1:0), Elche (6:0)
1
Życzę Ci, żeby przeciwnicy chcieli grać w piłkę.
0
Ciekawostka: Real Madryt i Sevilla to jedyne zespoły w Hiszpanii, które mogą zostać mistrzem, będąc zależnymi jedynie od swoich wyników.
0
Ok, rozumiem. Masz rację.
0
"Barcelona podejmowała" oznacza, że mecz był rozgrywany na Camp Nou, więc nie wiem o co ci chodzi.
1
"Ostatecznie mecz Barçy z CD Castellón zakończył się zwycięstwem podopiecznych Udo Latteka 4:3."
No tak, przecież każdy wie, którą drużynę prowadził ten trener.
18
„Sa zawodnicy, którzy noszą jedną koszulkę przez całe życie, jak Iker czy Sergio"
Sanepid nie lubi tego.
0
Najlepsze jest to, że on ciągle mówi to samo.
Po zwycięstwie: "Musimy kontynuować obraną drogę".
Po porażce: "Musimy pozostać zjednoczeni".
0
Spokojnie, panie Cardenal. Realowi też się dobiorą do dupy.
1
http://31.media.tumblr.com/012ed6098f199b102c6e6cf337418f1c/tumblr_mvi0ikFqOB1ss9jmdo1_1280.jpg
0
Przód wyjazdowej jest ok. Z pozytywów to by było na tyle.
1
Czytając analizę gry Xaviego na konkurencyjnej stronie, doszedłem do wniosku, że Tata go po prostu zepsuł. Przesunął go do tyłu, przez co miał mniejszy wpływ na akcje bramkowe. W konsekwencji Busquets grał wyżej, a to jak grał każdy widział.
2
"Nie widziałem niczego niebezpiecznego, poza jednym wejściem"To mi się podoba. Nie płakać jak piłkarze Realu, tylko zapier*****.
0
Totalna głupota. W tym momencie powinien rozmawiać z Laportą a nie z tymi...
0
W książce Grahama Huntera przeczytałem, że Figo podpisał wstępną umowę z Realem. Za jej zerwanie była przewidziana ogromna kara. Później Figo "rozmyślił się" i błagał Gasparta, żeby zapłacił za anulowanie umowy. Nie przyszło mu na myśl, żeby wyłożyć kasę z własnej kieszeni... Aż mnie skręcało jak to czytałem.
0
Monopol? Chyba duopol.
0
Mam nadzieję, że wypoczęli przez ten tydzień, bo już w środę gramy z Atleti.
1
Ronaldo też coś o tym wie (dwa karne w jednym meczu z Bayernem w półfinale LM tego samego roku). Jeśli karne byłyby słusznie podyktowane, to nikt by się nie spinał, ale kilka z nich, to ewidentne symulki Ronaldo czy Marcelo...
0
To było do przewidzenia, że wystawianie przez Real w każdym meczu once de gali wyjdzie im bokiem. Co mecz BBC i jakie są konsekwencje?
W 2015 BBC: 3 gole, MSN: 7 goli.
13
Na zdjęciu: "Mów do ręki, mam gdzieś twoją krytykę."
0
Jak przeżył pan ostatnie dwa tygodnie? Ta konferencja prasowa jest spokojniejsza…
„Nie sądzę, by ta konferencja była inna od pozostałych. Zawsze widzę w sali taką samą atmosferę”.
Iloraz inteligencji naszego trenera musi być naprawdę wysoki.
1
Nie jest, ale prawdopodobnie będzie.
39
"Według raportu Nike 70% kibiców Cristiano Ronaldo sądzi, że ma on kontrakt z… Adidasem. Jest to spowodowane faktem, iż niemiecki potentat sponsoruje Real Madryt a co za tym idzie - jego logo widnieje m.in. na strojach drużyny. Według naszych źródeł zainteresowanie zawodnikiem wykazuje FC Barcelona. W przyszłym tygodniu prezydent katalońskiego klubu Josep Maria Bartomeu spotka się z agentem CR7, aby omówić jego sytuację."
Źródło: adam34689
0
Co za problem? Dajcie wyższy kontrakt niż Nike i sponsorujcie Barcelonę.
0
Ograniczyć alkohol i zgłaszać kandydaturę.