adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Teraz on jest naszym talizmanem. ;D
0
http://uploads.fcbarca.com/uploads/new-news-large/62170_1425144582.jpg
Jeśli Oier jest bliżej bramki albo w linii z Leo, to nie ma spalonego. Na podstawie tego zdjęcia trudno to stwierdzić.
Niedawno kibice Realu narzekali, że sędzia niesłusznie nie uznał przewrotki Benzemy. Zdjęcia były ze złej perspektywy. Jak się później okazało, zostawił nogę i był na minimalnym spalonym.
8
O Villarreal: "W lidze grali zamknięty futbol."
Busi, ty chyba z Malagą nie grałeś.
0
Obserwuje go połowa bogatszej części Europy, ale to nie znaczy, że co tydzień trzeba o tym przypominać.
0
Lekcje z pszyry odrobione, Real stracił punkty. Można iść spać.
7
Bez urazy, ale Ronaldo w ataku pozycyjnym to kompletne zero.
0
Od skorpionów jest ktoś inny:
14
Opta Jose: Luis Suarez zdobył najwięcej asyst w La Liga (9) od czasu El Clasico.
0
Z Jordim trener powinien odbyć poważną rozmowę. Dopiero wtedy pokaże że ma jaja, a nie kiedy wystawi juniora w El Clasico, bo to każdy potrafi.
0
Jeśli Oier jest bliżej bramki albo w linii z Leo, to nie ma spalonego. Na podstawie tego zdjęcia trudno to stwierdzić.
Niedawno kibice Realu narzekali, że sędzia niesłusznie nie uznał przewrotki Benzemy. Zdjęcia były ze złej perspektywy. Jak się później okazało, zostawił nogę i był na minimalnym spalonym.
0
Depcze tą murawę, to sędziowie karne dyktują. Były już trzy takie sytuacje w jego ostatnich dwóch meczach.
1
;D
http://static.fanpage.it/calciofanpage/wp-content/uploads/gallery/buffon-messi-e-cristiano-ronaldo-al-trancio/la-pizza-messi.jpg
1
Granada http://www.ultimar.pl/data/include/cms/znak_ptaszka.jpg
0
Co by się działo jakby niziutki Mascherano grał jako stoper?! [']
0
Przypadek?
http://blaugrana.pl/17548-Wrocic-na-zwycieska-sciezke-w-lidze
1
Właśnie dlatego jest jednym z najlepszych komentatorów w Polsce. Nie spoczywa na laurach i rozszerza swoją wiedzę.
0
Neymar vs Nyom S02E02
0
Trzeba powiedzieć, że Leo też miał jedną dobrą okazję:
3
Najlepiej, gdyby wszyscy trzej wykartkowali się przed Rayo, bo z nimi zawsze przyjemnie się gra. ;D
2
Gramy na wyjeździe, w sobotę o 16:00, po meczu w lidze mistrzów.
http://www.toddmckimmey.com/wp-content/uploads/2008/11/cant_watch_4x5.jpg
0
Przecież wiadomo, że ci ludzie nie oglądają meczów. Dla nich liczy się liczba goli i asyst. Cała reszta nie ma znaczenia.
0
Nie o to mi chodzi. Sprawdź karierę juniorską:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mauro_Icardi
1
Kolejny błąd Barcelony. Wypuściliśmy takiego gracza.
http://transfery.goal.pl/302088-chelsea-i-real-chca-icardiego.html
7
Z ostatniej chwili: Jordi Alba dostarczył zwolnienie i nie był obecny na zajęciach.
1
Busi, za te dryblingi przed polem karnym, jutro powinien przytulić ławeczkę.
0
"centrostrzał"
Alves chciał dośrodkować, ale zawodnik City go odepchnął, dlatego piłka poszła na poprzeczkę.
1
kwiecień 2013
0
Statystycznie tracimy 0,86 bramki na mecz, dlatego że graliśmy dwa mecze z PSG i jeden z City (5 goli) 1 gol z Ajaxem.
0
Oby nie było tak jak na mundialu, że w fazie grupowej Leo zdobył 4 bramki a w pucharowej susza (chodzi jedynie o gole, bo grał na bardzo dobrym poziomie).
0
Widzę, że Kroos ma syndrom Fabregasa.