adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To był pomysł Rexacha i realizacja Tito.
1
"bilans bramkowy w ostatnich dziewięciu meczach z Rayo wynosi już 4:0"
cóż za niemoc strzelecka...
1
" W końcu po ostatnim weekendzie podopieczni Luisa Enrique wyprzedzili Real Madryt. Po raz pierwszy od 25 października."
El Clasico odbyło się 25 października. Po tym meczu mieliśmy jeszcze punkt przewagi. Lidera straciliśmy tydzień później, po meczu z Celtą.
0
Ty tak na serio? http://4.bp.blogspot.com/-8D-zPVjvBS0/U3vWAt_M7vI/AAAAAAAAQUs/kyKdwLjBCsg/s1600/FC+Barcelona+14-15+Home+Kit+%281%29.jpg
0
Gil Manzano, poprzedni klasyk poprowadził praktycznie bez zarzutu.
0
"Sergio Busquets w walce o piłkę podczas ostatniego ligowego Klasyku"
No chyba nie. W tym sezonie graliśmy w takich strojach na Bernabeu?
2
Co się dziwisz? Tam połowa (jak nie więcej) redakcji jest stuknięta.
0
Racja, na samym dole jest podsumowanie występów: http://www.transfermarkt.pl/sergio-ramos/profil/spieler/25557
3
Guardiola, ex aequo ze Stoiczkowem, otrzymał najwięcej czerwonych kartek (8) w historii Barcelony w lidze.
1
Samotność bramkarza:
https://x.com/fcb_swe/status/574573076635062273/photo/1
0
Jutro ta wypowiedź będzie na okładce ASa. Messi do City, PSG i tak dalej...
0
Chwile? Miesiące!
0
"Obecnie łatwiej jest zostać niż odejść. Dzisiaj myślę, że Pogba zostanie w Juventusie na 99%, jednak za chwilę może być to już tylko 1%. To zależy od rynku."
To nie zależy od rynku. To jest po prostu brak umiejętności szacowania.
0
Rexach powiedział w jakiejś katalońskiej telewizji, że Danilo przejdzie do Realu za 35 milionów. Mam do niego szacunek jako zasłużonego piłkarza i trenera. Jednak, pełniąc dość ważną funkcję w klubie powinien trzymać język za zębami.
#profesjonalizm
0
Teraz nie gramy tiki-taki, dlatego przestał pasować do Barcelony.
0
Xavi ma 6 asyst w lidze w tym sezonie.
@barcastuff
1
Powiedział, że nie ma różnicy jaką liczbą goli przegrają, dlatego że to rzeczywiście nie ma znaczenia. Liczy się tylko zwycięstwo. Tak to interpretuję.
Co do postawy Rayo, absolutnie się z tobą zgadzam. Według mnie, to nie była odwaga tylko czysta głupota ze strony Rayo. Rozumiem próby koronkowego rozgrywania piłki, ale ustawianie linii obrony w kole środkowym...
0
Osiemnaście miesięcy temu Pogba aż tak nie błyszczał, a już na pewno nie imponował jeśli chodzi o statystki. W sezonie 2012/2013 miał tylko 5 bramek i 0 asyst.
0
Mino Raiola odnośnie Pogby:
"Osiemnaście miesięcy temu bardzo chciał go Real, ale nie podoba mi się nastawienie madrytczyków do mnie. Juve oczekiwało 50 milionów euro, ale Real stwierdził, że to niedorzeczne."
4
Ancelotti: "Rotacja? Co to takiego?"
10
Leo Messi jest dwie półki wyżej niż Ronaldo.
źródło: adam34689
2
MSN, kolejność liter nie jest przypadkowa. ;D
2
Bale jest lepszy od Neymara, strzelał tyle samo goli co on w najlepszej lidze świata... ble ble ble
0
Ciekawi mnie ile kopniaków dostał od rywali w ciągu całej kariery.
8
Cytując Murawskiego: "on nie rozumie naszego sposobu grania". ;D
0
Cieszę się, że nasz sztab szkoleniowy używa mózgu - wpuszczenie Rakiticia w końcówce meczu z Rayo na ŚDP.
0
Jak tak dalej pójdzie, to Leo pobije rekord goli w rundzie wiosennej.
6
Masz rację, Ronaldo pomacha nogami nad piłką, odegra do najbliższego i jest Bogiem. Strzały z dystansu powiadasz...
2
Nie lubię boiskowych oszustów, więc cieszę się połowicznie.
0
La LLegenda continua!