adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Treningowe stroje na przyszły sezon aż tak mnie nie martwią...
Poza tym, takie zdjęcia, to oni mogą sobie wsadzić. Zobaczymy, jak będą wyglądać w rzeczywistości.
6
Peszko - 11 goli w Ekstraklasie.
Messi - 0 goli w Ekstraklasie
Ronaldo - 0 goli w Ekstraklasie
To należy do Peszki: https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ68CqvcNCsSmmrFPsfoQPUkOak_EwN47rFLFDMUiBqzsTXQxVb
2
barcastuff: "Dani Alves, który znajduje się w orbicie zainteresowań Interu i Milanu, spędził weekend w Mediolanie."
0
Opta Jose: w czasie gry Gary'ego Medela w barwach Sevilli, żaden inny piłkarz nie otrzymał w lidze hiszpańskiej więcej czerwonych kartek niż on (5).
0
Nie o to chodzi. Real na ten moment rozegrał 7 meczów o 16:00. Ta pora do oglądania meczów jest beznadziejna. Poza tym, Barcelona o tej godzinie gra słabo, ale o tym wiemy wszyscy.
12
25 kwietnia w sobotę gramy z Espanyolem. O której? O 16:00. To jakiś nieśmieszny żart. W tym sezonie o tej godzinie rozegraliśmy już 6 meczów w lidze. Na 16:00 zostały zapowiedziane 2 kolejne (Valencia i Espanyol).
0
Vamos Atleti!
1
Reprezentacja Niemiec ostatnio osiąga niezadowalające wyniki, dlatego czepiają się o byle co. W tym momencie nie ma znaczenia kogo powołuje jako zmienników na bramkę. Każdy z tych młodych niemieckich bramkarzy ma duże umiejętności i każdy z nich potrafi popełnić ogromny błąd. Póki co, Neuera w takiej dyspozycji żaden z nich nie wygryzie.
3
Carolina Dantas
0
"W dzisiejszych czasach musimy myśleć o tym, co piszemy, ponieważ wszystko może być wykorzystane przeciwko tobie."
Dokładnie, dzieciaki z fcbarca.com mogą mieć pożywkę.
54
Wygraliśmy 37 na 44 mecze w tym sezonie. To najlepszy wynik w historii Barcelony.
Po raz pierwszy w XXI wieku wygraliśmy wszystkie mecze rozgrywane w marcu.
#LuchoOut
1
Adil zrobił niektórych w jajo:
0
Dzisiaj na Polsacie Sport News można obejrzeć mecz Włochy - Bułgaria. Jeśli ktoś lubi obserwować grę Verrattiego, to ma okazję. ;)
1
Ciekawostka ode mnie: w ostatnich 30 latach na Santiago Bernabeu odbyło się 10 finałów Pucharu Króla. 4x wygrało Atletico, 2x Barcelona, 1x Espanyol.
2
Pan Mateusz "Mathieu to tykająca bomba" Bystrzycki w tym momencie: http://kodczasu.pl/files/czlowiek_z_glowa_w_piasku_132.jpg
0
Messi wbiega w pole karne, dośrodkowuje do Neymara, który natychmiast oddaje strzał. Diego Alves odbija piłkę, Busquets dobija i pada bramka. Czyja asysta? Oczywiście Daniego Alvesa...
2
Tak, zmieniłoby. Jeśli klub ma powiązania z katarskim rządem...
3
Nie wiem, kto pisał ten artykuł... Jak można zaliczyć bramkę Busquetsa jako stały fragment? Czemu nie wspomniał o rzucie wolnym Mathieu?
10
O odejściu Xaviego dowiedziałem się dzięki wiadomości zamieszczonej na Instagramie przez pana w turbanie... no nieźle
33
Barcelona zdobyła 12 goli po stałych fragmentach a Real Madryt 11.
1
Kiedyś grał wyżej, teraz "6".
3
Ma klauzulę, ale nie ma takich umiejętności i nie ma nic wspólnego z pozycją Xaviego.
0
Teraz pytanie: Xavi nauczy się angielskiego czy cały sztab i piłkarze zostaną zobligowani do nauki hiszpańskiego pod groźbą więzienia? ;D
0
Mimo wszystko: uff...
0
Prezydent Palermo, Maurizio Zamparini powiedział, że Barcelona obserwuje Franco Vazqueza.
1
Tatuaż Sandro a'la Torres: http://2.bp.blogspot.com/-N3Y1NUjjhSs/To2eByQPqkI/AAAAAAAACMs/smO21BSWfkw/s1600/fernando-torres-tattoo-styles15.jpg
0
"uspokajam go, że jest mało prawdopodobne, aby uraz powrócił "
Nie wierzę. Jeśli miałeś kontuzję jakiegoś mięśnia czy ścięgna, to ryzyko powtórki jest większe.
0
Teraz dodam, że to był jedyny finał, w którym Barca brała udział na Camp Nou, a Athletic wygrał po raz ostatni w 1945 roku. Liczbami można manipulować na różne sposoby. ;D
4
Ma możliwość skorzystania z szatni Barcy. Wcale nie musi. To jest zasadnicza różnica. ;D
1
Opta Jose już bombarduje statystykami: Athletic zwyciężył w każdym swoim finale Pucharu Króla rozgrywanym w Barcelonie (6/6).
Barcelona wygrała tylko jeden finał Copa del Rey na Camp Nou, z Saragossą (3:1) w 1963 roku.