0

Treningowe stroje na przyszły sezon aż tak mnie nie martwią...
Poza tym, takie zdjęcia, to oni mogą sobie wsadzić. Zobaczymy, jak będą wyglądać w rzeczywistości.

6

Peszko - 11 goli w Ekstraklasie.
Messi - 0 goli w Ekstraklasie
Ronaldo - 0 goli w Ekstraklasie

To należy do Peszki: https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ68CqvcNCsSmmrFPsfoQPUkOak_EwN47rFLFDMUiBqzsTXQxVb

2

barcastuff: "Dani Alves, który znajduje się w orbicie zainteresowań Interu i Milanu, spędził weekend w Mediolanie."

0

Opta Jose: w czasie gry Gary'ego Medela w barwach Sevilli, żaden inny piłkarz nie otrzymał w lidze hiszpańskiej więcej czerwonych kartek niż on (5).

0

Nie o to chodzi. Real na ten moment rozegrał 7 meczów o 16:00. Ta pora do oglądania meczów jest beznadziejna. Poza tym, Barcelona o tej godzinie gra słabo, ale o tym wiemy wszyscy.

12

25 kwietnia w sobotę gramy z Espanyolem. O której? O 16:00. To jakiś nieśmieszny żart. W tym sezonie o tej godzinie rozegraliśmy już 6 meczów w lidze. Na 16:00 zostały zapowiedziane 2 kolejne (Valencia i Espanyol).

0

Vamos Atleti!

1

Reprezentacja Niemiec ostatnio osiąga niezadowalające wyniki, dlatego czepiają się o byle co. W tym momencie nie ma znaczenia kogo powołuje jako zmienników na bramkę. Każdy z tych młodych niemieckich bramkarzy ma duże umiejętności i każdy z nich potrafi popełnić ogromny błąd. Póki co, Neuera w takiej dyspozycji żaden z nich nie wygryzie.

3

Carolina Dantas

0

"W dzisiejszych czasach musimy myśleć o tym, co piszemy, ponieważ wszystko może być wykorzystane przeciwko tobie."

Dokładnie, dzieciaki z fcbarca.com mogą mieć pożywkę.

54

Wygraliśmy 37 na 44 mecze w tym sezonie. To najlepszy wynik w historii Barcelony.

Po raz pierwszy w XXI wieku wygraliśmy wszystkie mecze rozgrywane w marcu.

#LuchoOut

1

Adil zrobił niektórych w jajo:

/photo/1 ;)

0

Dzisiaj na Polsacie Sport News można obejrzeć mecz Włochy - Bułgaria. Jeśli ktoś lubi obserwować grę Verrattiego, to ma okazję. ;)

1

Ciekawostka ode mnie: w ostatnich 30 latach na Santiago Bernabeu odbyło się 10 finałów Pucharu Króla. 4x wygrało Atletico, 2x Barcelona, 1x Espanyol.

2

Pan Mateusz "Mathieu to tykająca bomba" Bystrzycki w tym momencie: http://kodczasu.pl/files/czlowiek_z_glowa_w_piasku_132.jpg

0

Messi wbiega w pole karne, dośrodkowuje do Neymara, który natychmiast oddaje strzał. Diego Alves odbija piłkę, Busquets dobija i pada bramka. Czyja asysta? Oczywiście Daniego Alvesa...

2

Tak, zmieniłoby. Jeśli klub ma powiązania z katarskim rządem...

3

Nie wiem, kto pisał ten artykuł... Jak można zaliczyć bramkę Busquetsa jako stały fragment? Czemu nie wspomniał o rzucie wolnym Mathieu?

10

O odejściu Xaviego dowiedziałem się dzięki wiadomości zamieszczonej na Instagramie przez pana w turbanie... no nieźle

33

Barcelona zdobyła 12 goli po stałych fragmentach a Real Madryt 11.

1

Kiedyś grał wyżej, teraz "6".

3

Ma klauzulę, ale nie ma takich umiejętności i nie ma nic wspólnego z pozycją Xaviego.

0

Teraz pytanie: Xavi nauczy się angielskiego czy cały sztab i piłkarze zostaną zobligowani do nauki hiszpańskiego pod groźbą więzienia? ;D

0

Mimo wszystko: uff...

0

Prezydent Palermo, Maurizio Zamparini powiedział, że Barcelona obserwuje Franco Vazqueza.

0

"uspokajam go, że jest mało prawdopodobne, aby uraz powrócił "
Nie wierzę. Jeśli miałeś kontuzję jakiegoś mięśnia czy ścięgna, to ryzyko powtórki jest większe.

0

Teraz dodam, że to był jedyny finał, w którym Barca brała udział na Camp Nou, a Athletic wygrał po raz ostatni w 1945 roku. Liczbami można manipulować na różne sposoby. ;D

4

Ma możliwość skorzystania z szatni Barcy. Wcale nie musi. To jest zasadnicza różnica. ;D

1

Opta Jose już bombarduje statystykami: Athletic zwyciężył w każdym swoim finale Pucharu Króla rozgrywanym w Barcelonie (6/6).

Barcelona wygrała tylko jeden finał Copa del Rey na Camp Nou, z Saragossą (3:1) w 1963 roku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?