adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Marca: "Ostatnia podwyżka dla Sergio Busquetsa, dzięki której pomocnik jest w drabince płacowej tylko za Messim i Xavim, spowodowała sporo szumu w szatni katalońskiego klubu."
Oto lista najlepiej zarabiających piłkarzy FCB według Marki(!!!):
0
Cadena Ser: "Luis Suarez odczuwa dyskomfort w mięśniu dwugłowym uda."
0
Widziałem to dawno temu. Nie trzeba było meczu jak ten ostatni, żeby wiedzieć jaki z niego "obrońca". Transfer był bardzo zaskakujący a dyspozycja Davida Luiza już nie.
27
Thiago Silva: "Ludzie mówili, że myślałem o pieniądzach, ale zapominają o tym, że my, piłkarze również mamy rodziny, które musimy wykarmić."
Adil jest bezlitosny: https://x.com/Barzaboy/status/588426475814027264
5
*Skuteczność napastników i stoperów jedyną nadzieją Barçy.
0
Barcelona gra znakomicie a w madryckich gazetach kompletne zero informacji odnośnie Neymargate? Nie wierzę...
3
Według mnie, pytanie jak każde inne, dlatego nie nazywałbym tego idiotyzmem. To co piszą w gazetach w Hiszpanii, to już inna sprawa.
23
Tak, najlepiej gimnazjum z fcbarca.com. ;) Po słabszym meczu powiesiliby Luisa Enrique.
5
Mateu Lahoz lubi być w centrum uwagi, dlatego nigdy nie będzie w czołówce arbitrów.
0
yyyy Na jaki temat toczy się dyskusja? Umiemy czytać ze zrozumieniem? Mnie nie obchodzi ich dyspozycja, kto strzela, kto wygrywa. Piszę tylko o absurdalnych decyzjach uefy.
0
Tak, świetna decyzja przy pierwszej bramce. ;) Ewidentnie pomagał sobie ręką. Jeśli będą mieli pretensje do Mateu Lahoza, to nie ma co się dziwić.
0
Jak można oddelegować hiszpańskiego sędziego do meczu, gdzie w jednej z drużyn nie ma ani jednego Hiszpana (Wolfsburg), a w drugiej jest ich trzech (Albiol, Lopez, Callejon) + były piłkarz Realu Madryt (Higuain) + trener Benitez (Napoli) ?!
0
Na pewno nie w tym sezonie. ;) Wydaje mi się, że w poprzednim sezonie straciliśmy gola bezpośrednio z wolnego. Kojarzy mi się, że to było ze słabszą drużyną. Może Piti z Granady?
20
Bayern Monachium ma 13 piłkarzy zdolnych do gry i zgłoszonych (!) do Ligi Mistrzów.
@MateoVeb
0
Mandzukić napisał, że nie było ugryzienia: https://x.com/MarioMandzukic9/status/588304608415584256 "Mordisco" to jest ugryzienie. Raczej nie będą drążyć.
36
Komentatorem meczu w TVP1 będzie Jacek Laskowski. ;)
6
Marca: "Ostatnia podwyżka dla Sergio Busquetsa, dzięki której pomocnik jest w drabince płacowej tylko za Messim i Xavim, spowodowała sporo szumu w szatni katalońskiego klubu."
Tylu bzdur w jednym zdaniu dawno nie czytałem.
14
Na miejscu Enrique byłbym niesamowicie wkur***ny na Zubiego. Naprawdę nie wiedziałbym na kogo postawić w przyszłym sezonie. Bravo i ter Stegen grają znakomicie.
44
Eric Cantona: "Mundial w RPA wygrała Katalonia."
celne spostrzeżenie ;)
1
Prawdziwy kapitan:
3
Krychowiak: "Na Sanchez Pizjuan nigdy nie przegrywamy. Twierdza nie do rozjebania."
mistrz ;)
2
Ten Argentyńczyk jest jeszcze lepszy: https://vine.co/v/eui2LwF92va
17
Co znalazłem: https://pbs.twimg.com/media/CCZ7jq_XIAEcCgH.jpg:large hahahahahaha
23
Już to kiedyś pisałem. Znaleźli wspólny język:
http://a0.img.mobypicture.com/846283968ca8e8aece58c536c17ee87a_view.jpg
https://pbs.twimg.com/media/BtlRpe8IQAA_2eC.jpg
0
Ariedo Braida ogląda mecz Torino - Roma. Ponoć obserwuje Matteo Darmiana i Miralema Pjanicia: https://x.com/barcastuff/status/587282293674418177
0
Wynika z tego, że nie oglądałeś meczu, skoro wspominasz tylko o bramkach. Nie liczą się tylko te akcje po których padają gole. ;)
0
Bo? Za Guardioli piękna piłka, to nie podlega dyskusji. Ta Taty więcej tłumaczenia się na konferencjach niż dobrej gry. Efektywność też była beznadziejna. Gra w defensywie to samo.
3
idealne podsumowanie: https://x.com/barcastuff/status/587191916355330048/photo/1 ;)
0
Nowy na forum? To jest temat główny, gdzie mogę pisać o czym chcę.
0
Genius Football: "Cristiano Ronaldo czekał 347 dni na kolejne trafienie z rzutu wolnego."