0

Marca: "Ostatnia podwyżka dla Sergio Busquetsa, dzięki której pomocnik jest w drabince płacowej tylko za Messim i Xavim, spowodowała sporo szumu w szatni katalońskiego klubu."

Oto lista najlepiej zarabiających piłkarzy FCB według Marki(!!!):

/photo/1

0

Cadena Ser: "Luis Suarez odczuwa dyskomfort w mięśniu dwugłowym uda."

0

Widziałem to dawno temu. Nie trzeba było meczu jak ten ostatni, żeby wiedzieć jaki z niego "obrońca". Transfer był bardzo zaskakujący a dyspozycja Davida Luiza już nie.

27

Thiago Silva: "Ludzie mówili, że myślałem o pieniądzach, ale zapominają o tym, że my, piłkarze również mamy rodziny, które musimy wykarmić."

Adil jest bezlitosny: https://x.com/Barzaboy/status/588426475814027264

5

*Skuteczność napastników i stoperów jedyną nadzieją Barçy.

0

Barcelona gra znakomicie a w madryckich gazetach kompletne zero informacji odnośnie Neymargate? Nie wierzę...

3

Według mnie, pytanie jak każde inne, dlatego nie nazywałbym tego idiotyzmem. To co piszą w gazetach w Hiszpanii, to już inna sprawa.

23

Tak, najlepiej gimnazjum z fcbarca.com. ;) Po słabszym meczu powiesiliby Luisa Enrique.

5

Mateu Lahoz lubi być w centrum uwagi, dlatego nigdy nie będzie w czołówce arbitrów.

0

yyyy Na jaki temat toczy się dyskusja? Umiemy czytać ze zrozumieniem? Mnie nie obchodzi ich dyspozycja, kto strzela, kto wygrywa. Piszę tylko o absurdalnych decyzjach uefy.

0

Tak, świetna decyzja przy pierwszej bramce. ;) Ewidentnie pomagał sobie ręką. Jeśli będą mieli pretensje do Mateu Lahoza, to nie ma co się dziwić.

0

Jak można oddelegować hiszpańskiego sędziego do meczu, gdzie w jednej z drużyn nie ma ani jednego Hiszpana (Wolfsburg), a w drugiej jest ich trzech (Albiol, Lopez, Callejon) + były piłkarz Realu Madryt (Higuain) + trener Benitez (Napoli) ?!

0

Na pewno nie w tym sezonie. ;) Wydaje mi się, że w poprzednim sezonie straciliśmy gola bezpośrednio z wolnego. Kojarzy mi się, że to było ze słabszą drużyną. Może Piti z Granady?

20

Bayern Monachium ma 13 piłkarzy zdolnych do gry i zgłoszonych (!) do Ligi Mistrzów.
@MateoVeb

0

Mandzukić napisał, że nie było ugryzienia: https://x.com/MarioMandzukic9/status/588304608415584256 "Mordisco" to jest ugryzienie. Raczej nie będą drążyć.

36

Komentatorem meczu w TVP1 będzie Jacek Laskowski. ;)

6

Marca: "Ostatnia podwyżka dla Sergio Busquetsa, dzięki której pomocnik jest w drabince płacowej tylko za Messim i Xavim, spowodowała sporo szumu w szatni katalońskiego klubu."

Tylu bzdur w jednym zdaniu dawno nie czytałem.

14

Na miejscu Enrique byłbym niesamowicie wkur***ny na Zubiego. Naprawdę nie wiedziałbym na kogo postawić w przyszłym sezonie. Bravo i ter Stegen grają znakomicie.

44

Eric Cantona: "Mundial w RPA wygrała Katalonia."

celne spostrzeżenie ;)

1

Prawdziwy kapitan:

;)

3

Krychowiak: "Na Sanchez Pizjuan nigdy nie przegrywamy. Twierdza nie do rozjebania."

mistrz ;)

2

Ten Argentyńczyk jest jeszcze lepszy: https://vine.co/v/eui2LwF92va

17

23

0

Ariedo Braida ogląda mecz Torino - Roma. Ponoć obserwuje Matteo Darmiana i Miralema Pjanicia: https://x.com/barcastuff/status/587282293674418177

0

Wynika z tego, że nie oglądałeś meczu, skoro wspominasz tylko o bramkach. Nie liczą się tylko te akcje po których padają gole. ;)

0

Bo? Za Guardioli piękna piłka, to nie podlega dyskusji. Ta Taty więcej tłumaczenia się na konferencjach niż dobrej gry. Efektywność też była beznadziejna. Gra w defensywie to samo.

3

idealne podsumowanie: https://x.com/barcastuff/status/587191916355330048/photo/1 ;)

0

Nowy na forum? To jest temat główny, gdzie mogę pisać o czym chcę.

0

Genius Football: "Cristiano Ronaldo czekał 347 dni na kolejne trafienie z rzutu wolnego."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?