adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Od 2016/2017. Mieliby zacząć strajk za rok, kiedy umowa zaczęłaby obowiązywać? Zastanów się.
6
Samuel Eto'o może zostać grającym trenerem Sampdorii. Ale jaja... Nie brałbym tego na poważnie, ale tą informację podało Sky Sports Italia, nie jakiś włoski brukowiec.
2
Związkowi piłkarzy (AFE) chodzi przede wszystkim (tylko?) o pieniądze. Na mocy nowej ustawy dostaną tylko 0,5% z praw telewizyjnych.
Jeśli nie wiesz, o co chodzi...
0
Z angielskim słabo? ;)
7
Pep Guardiola: "Mogę wybaczyć błędy, ale nie wybaczę, jeżeli nie będziecie oddawać serca i duszy za Barcelonę."
Tego się trzymajmy. :)
0
Gdyby nasz trener miał takie same zdanie jak Ty, to skończylibyśmy z Pucharem Katalonii. Bez urazy. ;)
8
dziennikarz: "W Niemczech mówi się, że w Lidze Mistrzów gra najlepszy bramkarz."
Enrique: "To wy mówicie w Niemczech. W Hiszpanii, Katalonii tak nie mówimy."
śmiechłem ;)
9
"W Santpedor (miejscowość, gdzie urodził się Guardiola – dop. red.) tylko ojciec Pepa będzie kibicował Bayernowi."
Ciekawostka ode mnie: dziadek Guardioli jest/był kibicem Espanyolu. ;)
9
Kiedy Pep prowadził Barcelonę B, to ganił piłkarzy przeciwnych drużyn za niewykorzystywanie wolnych przestrzeni. Naprawdę. :)
0
Neuer, jeszcze nie przegraliście, spokojnie. Na tłumaczenie się przyjdzie czas.
Tak serio, czytałem wypowiedzi piłkarzy Bayernu i każdy z nich wypowiada się z ogromnym szacunkiem na temat Barcelony. To mi się podoba. ;)
1
"Selfie Tottiego, Jędrzejczyk na trybunach, Florenzi pozdrawiający swoją babcię, a teraz sympatyczny Jonathas. Już nic nas nie zaskoczy."
Wyczuwam kibiców AS Romy. :)
0
Guardiola i Enrique:
8
1 zwycięstwo, 3 remisy i 5 porażek
bramki 9:15
Jednak, historia nie będzie miała znaczenia...
0
Bardzo dobry arbiter, tylko że dwa lata temu też tak pisałem na temat Viktora Kassai.
W dwumeczu z Bayernem byliśmy dużo słabsi, ale w pierwszym meczu zaliczył im 3 nieprawidłowe bramki - wyskok Dante i oparcie o plecy Daniego Alvesa, spalony Mario Gomeza, faul Mullera na Albie... Skończyło się na 4:0 dla Bayernu.
0
Podobno Alba ma problem z prawą stopą, ale z Bayernem powinien zagrać.
@dumakatalonii.pl
0
Poza tym, MSN brakuje 11 goli do pobicia rekordu trio Ronaldo-Benzema-Higuain (118 goli w sezonie). Zostało 6 meczów i ewentualny finał Ligi Mistrzów.
16
"Nie ma lepszej formy okazania szacunku rywalowi, niż strzelenie mu jak największej liczby goli."
Manolo Preciado
1
Historyczna chwila... ;)
0
Sunderland i Hannover grają o życie. Możesz skończyć bez głowy. ;)
0
LLourinho jak zwykle w formie:
"Mówiłeś coś? Powiedz mi to w twarz, czarnuchu."
1
Wczoraj minęło 10 lat od pierwszego gola Leo z Albacete, a jutro Barcelona B zagra z Albacete. ;)
0
"W 32 kolejkach sezonu 2014/15 puścił jedynie 19 goli, co daje średnią 0,59 bramki/spotkanie."
W tym sezonie rozegraliśmy 34 kolejki, a Bravo grał w każdym meczu.
0
Thierry Henry: "Arsenal potrzebuje 4 nowych piłkarzy, jeśli chce walczyć o mistrzostwo Anglii."
Mourinho: "Jeśli Arsenal pozyska czterech światowej klasy piłkarzy, to znowu będzie niezwyciężony."
Leżę i nie wstaję. ;)
0
O Sergim Roberto: "Nie popełnił żadnego błędu."
Była sytuacja, kiedy asekurował Mathieu, który wyszedł wyżej. Wtedy to Roberto pełnił rolę stopera. Co zrobił? On po prostu sobie uciekł do przodu, zamiast trzymać linię. Poszło podanie w tą lukę, którą stworzył swoim wyjściem i było groźnie.
@MarioVeB! Nie pamiętam, Roberto wszedł w drugiej połowie.
0
Oglądałem mecz, swoje widziałem. Mimo sympatii do Bartry, muszę powiedzieć, że momentami beznadziejnie się ustawiał.
1
Bartra zasłużył na więcej niż 6,5? Raczysz żartować. Mathieu wielokrotnie musiał naprawiać jego błędy.
4
W 2004 roku Hiszpania grała przeciwko Portugalii (Raul vs. Cristiano Ronaldo).
Wniosek? ;)
14
Honorowe kopnięcie legendy Realu: https://x.com/Barzaboy/status/593498631782576130/photo/1
Adil rozwalił system. ;)
3
"Spośród czterech półfinalistów Ligi Mistrzów tylko kataloński klub jest sponsorowany przez Nike."
Kataloński Sport i wszystko jasne... a Juventus? Wiem, że następny akapit jest o Juve, ale Nike nadal ich sponsoruje.
0
Adidas ma 9% akcji Bayernu, to też ma znaczenie. My tyle na pewno nie dostaniemy.