7

hahahaha oplułem laptopa, (pitch invader to kibic, który wbił na boisko): https://x.com/barcastuff/status/456572345457451010

62

Mourinho: "La Liga można wygrać bez wysiłku."

jego słowa z maja 2012 roku:
"Mistrzostwo Hiszpanii z Realem Madryt to był najtrudniej zdobyty tytuł w mojej karierze."

Brak słów. Siwy w formie. ;)

0

Aż tak?

0

hahahaha przeczytajcie to i komentarze: https://x.com/J_Krecidlo/status/600651725377245185

2

AS Monaco wykupiło Fabinho z Rio Ave. To raczej przekreśla jego transfer do Barcelony.
Mam nadzieję, że przedłużymy kontrakt z Danim.

3

AS: Pep Guardiola w roli trenera i Xavi jako asystent poprowadzą reprezentację Kataru na Mistrzostwach Świata w 2022 roku.

Teraz pytanie: czy redaktorzy ASa są tak głupi, czy naszym wychowankom brakuje rozumu?

3

Zobaczyłem twój nick i od razu przestałem brać twój komentarz na poważnie...

9

Daj spokój...

0

Według mediów, agent Davida De Gei postawił warunek transferu do Realu: "Iker Casillas musi odejść."

0

Wybitny jest Neuer, 5 lat temu Casillas i Buffon. Niedawno na transfery.info czytałem analizę gry Davida De Gei. Popełnia sporo błędów, ale większość ludzi ma klapki na oczach.

0

Żeby zostać socio, nie będąc Katalończykiem, musiałby się zdarzyć prawdziwy cud. Poza Hiszpanią tylko 5000 ludzi jest zarejestrowanych jako socios.

3

W 2011 roku na finał z Manchesterem United socios wnioskowali o 97 tysięcy biletów. W tym roku będzie więcej. ;)

0

Doświadczenie jest bardzo ważne. Jest między nimi bardzo widoczna różnica. Claudio Bravo czeka do końca, bo piłka może się od kogoś odbić, jak chociażby interwencja po strzale Benzemy i rykoszecie.

Natomiast ter Stegen natychmiast idzie za piłką.

2

„Gerard Piqué przejął autobus na lotnisku i starał się go prowadzić”

hahahaha Pamiętam, jak kiedyś Franck Ribery prowadził autokar Bayernu w Katarze. Uderzył w jakąś tablicę z kamienia. ;)

0

Zmieniły się przepisy.

0

Warto dodać, że Granada wygrała 3 mecze z rzędu po raz pierwszy od 1974 roku (4 z rzędu).

@majkowiec Jeśli Valencia wygra dwumecz eliminacyjny a Sevilla Ligę Europy, to będziemy mieli 5 ekip z Hiszpanii w LM.

12

Z tego co pamiętam, to rok temu Villar zamiast być na meczu zrobił sobie wycieczkę do Azji.

1

Przypomnieli sobie, jakiego bramkarza mają na ławce.

W mediach tylko "Hugo LLoris, Petr Cech i Samir Handanović na celowniku Manchesteru United."

0

Na zdjęciu mecz z sezonu 2012/2013. Wydaje mi się, że ani w tym, ani w poprzednim nie prowadził meczów Barcelony.

0

Na zdjęciu Leo Messi świętuje mistrzowskie trafienie w rękawiczkach? ;)

"Bramka otwierająca wynik dla Bayernu w rewanżowym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów z zeszłego tygodnia była pierwszym golem stroconym przez Barçę bezpośrednio ze stałego fragmentu gry od października."

W meczu na Anoeta Jordi Alba wpakował piłkę do własnej bramki też bezpośrednio po rzucie rożnym.

0

9 Ronaldo + 1 Bale'a + 2 nietrafione Ronaldo = 12 w La Liga

5

Mało brakowało a jego ojciec wysłałby Generała do Milanu. Dobrze, że matka Xaviego wybiła im to z głowy. ;)

0

Jak zwykle bardzo dobry tekst.

Marti Perarnau pisał, że Pep nie jest już tak naiwnym człowiekiem. Kiedy patrzę na grę Bayernu, to dochodzę do wniosku, że te słowa nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości. W meczu z Barceloną w fazie obrony, obrońcy Bayernu stali w pobliżu koła środkowego. Tak jakbym oglądał Rayo za Paco Jemeza przeciwko wielkim zespołom (przepraszam). Pep jest zbyt doktrynalny. To nie Luis Enrique powinien szukać inspiracji w pomysłach Pepa, tylko Guardiola musi podglądać Barcelonę Luisa Enrique i Juana Carlosa Unzue.

1

W Hiszpanii zastrzeganie numerów jest zabronione.

0

Każdy ma swoje zdanie. Staram się być obiektywny. Mógł dać czerwoną, ale każdy może interpretować tą sytuację na swój sposób. Wydaje mi się, że Nani chciał "zgasić" piłkę, a nie zrobić ślad na klacie Arbeloi. W takim wypadku wystarczyłaby żółta kartka. Bóg jeden wie, co ten Portugalec zamierzał...Może masz rację.

2

To był Björn Kuipers. Też słaby arbiter, mało widzi.

Cüneyt Çakir dał czerwoną Naniemu w 2013 roku.

5

Trzeba czytać podsumowanie La Liga. ;) Redaktorzy zawsze wspominają o Trofeo Zamora.

7

Słowa Guardioli z września 2014 roku:

"Myślę, że Luis Enrique może zdobyć z Barceloną więcej tytułów, aniżeli ja to zrobiłem."

0

Viktor Kassai, bardzo dobry sędzia. Mimo, że graliśmy piach z Bayernem w 2013 roku, to trzy bramki Monachijczyków były niesłuszne. Zdarzył mu się słaby mecz, więc go zdegradowali. ;)

0

Nicola Rizzoli, Pedro Proenca, Mark Clattenburg... Nie! Trzeba dać gościa, który zapewnia palpitację serca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?