adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przede wszystkim zerwanie z Katarem po wygaśnięciu kontraktu w 2016 roku
0
Wczoraj Marca "informowała", że Dani Alves podpisał kontrakt z PSG.
Z niecierpliwością czekam na konferencję. ;)
1
¡Informazo!
1
Ok, tylko że medali nikt im nie zabierze. ;)
0
On niczego nie obiecywał. Koledzy go straszyli, że mu obetną włosy. Dlatego żartował, że w szatni trzyma pistolet. ;)
Jak widać się zgodził, ale nie teraz.
0
Drużyna dostaje 40 medali LM do podziału i robi z nimi co chce. Vermaelen i Douglas dostali medale, teraz mogą sobie klasyfikować jak chcą.
0
"Platini, Zico oraz Figo mają największe szanse na to, aby objąć urząd, który niedawno zostawił Sepp Blatter."
Mając Platiniego za konkurenta, to Zico i Figo nie mają żadnych szans.
0
W Marce pracujesz? :)
Rakitić, Iniesta i Neymar chcą go zdjąć, żeby Xavi się nie wywrócił. A wy tylko o Neymarze...
0
Widać, że Xavi jest po kilku głębszych i Neymar z Iniestą chcieli go stamtąd zdjąć, żeby nie zrobił fikołka.
0
Oficjalnie zakontraktowaliśmy byłego piłkarza Realu Madryt. ;)
0
Iniesta nie ma przypadkiem 5 asyst? http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2015/clubs/player=58031/index.html
1
Frédéric Kanouté, pamiętam. To był dopiero dzik. ;)
8
Allegri: "Barcelona rozegrała świetne spotkanie."
Klasa. :)
1
Visca el Barça y fuera Bartomeu
0
"Jeżeli wygramy Ligę Mistrzów, koledzy z szatni chcą obciąć mi włosy."
Ivan nic nie obiecywał, dlatego w szatni trzyma klamkę. :)
7
Chiellini nie zagra z powodu kontuzji. To tylko ciekawostka, z przymrużeniem oka. ;)
Opta Jose: Juventus wygrywa 71% meczów z Chiellinim w składzie, natomiast bez niego odnosi zwycięstwo w 46% pojedynków.
2
Coś na obniżenie napięcia przedmeczowego:
1
Cristiano Ronaldo: "Nie próbujcie niszczyć mojego wizerunku, bo i tak się wam to nie uda."
leżę i nie wstaję :)
6
Rafał Wolski i Grzegorz Mielcarski. Para idealna. :)
0
Artykuł był edytowany. Teraz po przeczytaniu ostatniego akapitu wszystko jest jasne.
0
"wygrać trzy kolejne edycje Ligi Mistrzów z rzędu lub mieć na swoim koncie w sumie pięć zwycięstw"
Ile ma Real? 3? Najpierw zdobył 3 z rzędu, później jeszcze 2, czyli już pięć i znowu 5.
0
El Jarek był oburzony.
1
Komentarz usunięty
2
W takim razie, przepraszam.
0
To, że był w kadrze nie oznacza, że był zgłoszony do LM. http://www.transfermarkt.pl/samuel-etoo/erfolge/spieler/4257
Ma na koncie 3 trofea LM, więc nie był zgłoszony.
0
Samuel Eto'o zdobył LM 3 razy, nie 4.
2006 Barca
2009 Barca
2010 Inter
"Powielanie bzdur z MD" odcinek 1345.
111
Luka Modrić: "Życzę Rakiticiowi wszystkiego najlepszego. Chcę, żeby Barcelona wygrała Ligę Mistrzów ze względy na niego. Ivan na to zasługuje."
Klasa. Jeden z niewielu kopaczy Realu, którego szanuję.
0
Jeśli nie potrafią znaleźć mniej kontrowersyjnego sponsora za te same pieniądze, to czas się pożegnać.
9
Ostatnio na fcbarca.com pojawił się wywiad z Bońkiem.
Taka ciekawostka: w 1982 roku Zibi Boniek był bardzo blisko przejścia do Barcelony, ale ostatecznie trafił do Juventusu.
2
Jestem przekonany, że w finale Jimmy Jump wbije na boisko.