adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
45
Prezydent Juve, Andrea Agnelli o wypadku Arturo Vidala:
"Cóż, jesteśmy zaskoczeni. Miał lepszy czas niż Kimi Raikkonen."
1
Abstrahując od zachowania Neymara, Fotazo!
http://popatrz.przegladsportowy.pl/files/2015/06/COP137_SOCCER-COPA-M11_0618_11-1024x616.jpg
0
Napisał o tym niemiecki Bild. Tyle wystarczy. Gündoğan blaugrana.
1
Tymczasem jeden z kandydatów na prezydenta Barcy, Jordi Farre zapowiedział, że jeśli wygra wybory drużyna piłki ręcznej Barcelony będzie grała w Bundeslidze.
kompletny odlot :)
2
Kibicować a śledzić informacje to dwie różne sprawy, kolego.
1
Dwa mecze zawieszenia dostał z urzędu. Dlaczego?
Dostał żółtą kartkę z Peru a wczoraj z Kolumbią. Dwie żółte to 1 mecz zawieszenia.
Do tego dodajemy czerwoną po meczu, co daje 2 mecze zawieszenia.
W artykule jest wszystko wyjaśnione, dlatego nie rozumiem komentarzy jak ten @J14M. http://www.fcbarca.com/64199-neymar-zawieszony-na-dwa-mecze,dyskusja-3748075.html
2
Nie widziałem tego wcześniej. W 2011 roku gość zagrał hymn Barcy na Bernabeu. Że też od nikogo nie oberwał...
https://x.com/VinesFCB
0
Jeśli Athletic odpadnie w III rundzie kwalifikacji do Ligi Europy, to Superpuchar Hiszpanii prawdopodobnie odbędzie się we środy.
19 sierpnia na San Mames
26 sierpnia na Camp Nou
0
Obecny Gündoğan nie przepracował presezonu z drużyną, bo wciąż leczył kontuzję pleców.
Na zlecenie Barcy przeszedł badania w Monachium pod okiem lekarza Barcelony. Okazało się, że plecki są już w pełni wyleczone.
2
W przyszłym tygodniu zostanie ogłoszony transfer İlkaya Gündoğana do FC Barcelony. Niemiec będzie trenował z zespołem, nie zostanie wypożyczony.
źródło: Bild
1
Na razie mamy trzech poważnych kandydatów: Laporta, Bartomeu i Freixa. Osobiście, zagłosowałbym na tego ostatniego. Ma poukładane w głowie i zna się na rzeczy. Przypomnę, że to właśnie Toni Freixa zaproponował stworzenie komisji technicznej z Ariedo Braidą na czele. Szkoda tylko, że wszystko rozstrzygnie się między Bartkiem a Jankiem.
Agusti Benedito to amator, a Jordi Farre to kompletny odlot. Czytałem ich założenia. Dziw bierze, że facet który pracował w klubie przez 13 lat gada takie głupoty.
Ciekawe, co ma do powiedzenia Jordi Majo. Jeszcze się nie zaprezentował.
0
Stawia warunki? Jeśli wierzyć szmatławcom, to tak. Tylko że według tych samych źródeł Messi jeszcze trzy dni temu wyśmiewał swojego trenera...
0
Dobry psycholog potrzebny od zaraz...
33
To się inaczej interpretuje.
"Pogba nie znajduje się na rynku transferowy. To fundamentalny gracz Juventusu."
(Za czapkę gruszek go nie sprzedamy.)
"Wiemy, że wiele klubów wykazuje nim swoje zainteresowanie. Wiele klubów się z nami kontaktowało, lecz my nie zaakceptowaliśmy żadnych negocjacji."
(Te nędzne oferty możecie sobie wsadzić.)
"Powtórzę, że zawodnik nie znajduje się on na rynku transferowym, chyba że on sam do nas przyjdzie i powie, że chce odejść. Wtedy będzie to inna sytuacja, lecz on tego nie zrobił."
(Pawełkowi Pogbie też proponujecie za mało. Musicie sięgnąć głębiej do kieszeni.)
1
Obejrzyj jeszcze raz. Cesc chciał go chwycić za jaja. Prawdopodobnie rozmawiali już wcześniej.
3
Na dodatek prowadzony przez kobietę. :)
0
Dodam od siebie, że Bartra rozegrał 47 meczów, czyli zabrakło trzech żeby klauzula nie spadła.
Przypomnę, że Marc nie zagrał z takimi gigantami jak Granada czy Cordoba na Camp Nou. Założę się, że Luis Enrique nic o tym nie wiedział.
Właśnie tak ten klub funkcjonuje. Niekompetencja aż bije po oczach.
8
Właśnie patrzę na statystyki. Mówisz, że Verratti częściej asystuje? Nie tak często jak Pogba. Verratti gra głębiej, to zupełnie inna pozycja.
Pogba 10 goli i 11 asyst
Verratti 3 gole i 11 asyst
Poprzedni sezon?
Pogba 9 goli i 16 asyst
Verratti 0 goli i 8 asyst
0
No i welcome! :)
0
Na pewno Laporta nie jest idealnym kandydatem, ale trzeba skończyć z tą niekompetencją.
Mam nadzieję, że ostatnie działania na pokaz nie wymażą z pamięci socios tego co ci ludzie robili przez ostatnie 4,5 roku.
6
Mam pytanie.
W przerwie meczu Leo wyszedł na szluga? Gdzie on był? :)
55
Mogłeś się bardziej postarać...
28
"Jak łatwo się domyślić zestawienie zostało zdominowane przez piłkarzy FC Barcelony."
Nie, nie łatwo. Z LFP nigdy nic nie wiadomo.
9
Czekam na kolejny artykuł z serii "Neymar, czy było warto?"
Brać popcorn i czytać. Kopalnia beki.
0
do usuniecia dwwdwadawdwadwa
14
Zebrał piankę, żeby nie przeszkadzała przy strzale. Gwiazdorskie zachowanie. Co za gbur. Jak on śmiał?
W Lidze Mistrzów czy La Liga takie zachowanie jest na porządku dziennym. Jak widać ten sędzia z Meksyku egzystuje w wiosce zabitej dechami.
112
Artykuł przeczytam kiedy będę miał więcej czasu.
Odniosę się tylko do tytułu.
Daj Messiemu tyle przestrzeni ile miał Pele, a skończy się na dożywociu za gwałt i znęcanie się nad rywalem ze szczególnym okrucieństwem.
0
Jego klauzula spadła do 12 milionów, podobnie jak z Thiago.
0
Mam nadzieję, że wyciągnie wnioski z tego sezonu i w karierze trenerskiej będzie podążał też za Lucho i Unzue.
0
Bez przesady... U nas się nie sprawdził, ale w Premier League taki box-to-box/DP jest na wagę złota. 8 baniek? Śmiech.