adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
do usunięcia, zgłoście komentarz
0
Tym razem RFEF nie zgodziło się na rozpoczęcie ligi na Camp Nou?
Ostatnio przystawali na prośby Barcy.
8
Ankieta La Vanguardii, czyli śmiertelnego wroga Laporty od kilkunastu lat przeprowadzona na 1 tysiącu osób, z których pewnie nawet połowa nie jest socio. Raczej słabo.
2
Simeone jest nie do wyjęcia.
Powinni spróbować przekonać Jorge Sampaoliego (trenera Chile), który de facto jest Argentyńczykiem.
1
Barcelona 16
Real Madryt 7
9
Katalońscy eksperci tak przewidywali, bo TV3 to jego teren. Będzie znał każde pytanie. Na innych debatach już się nie pojawi.
6
Szkoda, że Casillas odrzucił ofertę Valencii. Diego Alves jest kontuzjowany, potrzebują bramkarza.
6
Pierwszy zespół albo wypożyczenie, bo miał klauzulę w kontrakcie, że po tym sezonie "awansuje".
0
No i czyste kłamstwo, nie wiem o co Ci chodzi. Agent i włodarze Atletico zapewniają, że negocjacje rozpoczęły się 20 dni temu. Spójrz w kalendarz i policz.
Tak na szybko, bo nie mam czasu:
https://x.com/J_Krecidlo/status/619644233385943042
https://x.com/J_Krecidlo/status/618804787312754688
https://x.com/J_Krecidlo/status/618689526970585088
Wszystko było na barcastuff. Źle szukacie. Z **** tego nie wziąłem. Sam czytałem.
Kiedyś zamknęli barcastuff. Możliwe, że kazali im usunąć te tweety.
1
wszystko jest na barcastuff
18
Arda Turan: "O zainteresowaniu Barcelony poinformował mnie mój agent 20 dni temu."
Ahmet Bulut (agent): "Negocjacje rozpoczęły się 20 dni temu."
Enrique Cerezo (prezydent Atletico): "Negocjacje rozpoczęły się 20 dni temu."
Przykro mi, Bartek, ale do dymisji nie podałeś się tydzień temu tylko 8 czerwca. Koniec kłamstw. Zamilcz.
2
Polecam artykuł: http://ftp.fcbarca.com/63934-oficjalnie-pedro-przedluzy-kontrakt-z-fc-barcelona-do-2019roku.html?utm_source=topComment Klub zapewniał, że klauzula Pedro to 150 baniek, a teraz się z tego wycofuje, bo Pedro chce odejść. Fuera Bartomeu!
3
W sezonie 2012/2013 (tryplet) środek pola Bayernu Schweinsteiger - Javi Martinez z niczym się nie równał.
1
Gabri Garcia będzie tymczasowym trenerem Barcelony B, prawdopodobnie do wyborów.
@Sport
2
Nie sądzę, Iniesta i Xavi zawsze chcieli grać z "8".
wolne są: 2, 6, 17, 19
0
Słyszałem. Wykupili prawa do ligi włoskiej, francuskiej i szkockiej. Póki co nic nie wiadomo. Jeśli temat ruszy, będzie o tym głośno w internetowych serwisach sportowych.
0
Keylor Navas nie odejdzie, póki nie zakontraktują Davida. Jeśli będą chcieli, to Kiko Casilla z Espanyolu wróci do Realu za 3 miliony euro.
0
Jeśli Benedito i Laporta nie połączą sił, to niestety, ale Bartłomiej wygra wybory.
1
Oficjalnie: na cześć Ardy nie zgolę brody przez dwa tygodnie.
2
Nie podoba mi się. Z sezonu 2013/2014 i 2014/2015 były bardzo ładne. Bez Kataru wyglądałyby jeszcze lepiej. Oczywiście logo sponsora można usunąć własnymi rękami. W internecie są opisane odpowiednie sposoby. :)
Chciałbym, żeby ten kolor wrócił, jeśli chodzi o wyjazdówki:
http://www.jerseys.ws/images/2011/07/27/10324720826600-6214739.jpg
0
Nie wiem, co miałeś na celu, ale to nie fake.
http://www.independent.co.uk/sport/football/transfers/arda-turan-to-chelsea-diego-costa-wants-a-reunion-with-atletico-madrid-star-because-he-loves-his-kebabs-10365989.html
2
Diego Costa: "Arda to świetny facet. Zawsze zapraszał nas do siebie i robi świetny kebaby!"
1
01.07.2014 - podpisujemy kontrakt z turecką firmą "Beko"
21.06.2015 - turecka firma produkująca opony będzie sponsorem sekcji
06.07.2015 - Arda Turan blaugrana ;)
7
Komentarz usunięty
24
3
Nie próbuj zrozumieć hiszpańskich mediów.
2
Jakie żale do van Gaala. hahaha
Dziennikarze marki powinni włożyć głowę pod zimną wodę.
22
tylko w finale jest dogrywka
0
Niech zostanie w Barcelonie B.
W poprzednim sezonie pokazywał, że III liga jest dla niego w sam raz...
Absolutnie nie zasługuje na włączenie do pierwszego zespołu. Większość z was chyba nie ogląda Barcy B.
0
Ostatnie zdanie. Rok temu wszyscy mówili to samo.
Na papierze wygląda świetnie, ale papier wszystko przyjmie.
Mam nadzieję, że będą chcieli grać w piłkę, bo to co zrobili w dwumeczu z Realem w LM nadaje się do kryminału.