0

do usunięcia, zgłoście komentarz

0

Tym razem RFEF nie zgodziło się na rozpoczęcie ligi na Camp Nou?
Ostatnio przystawali na prośby Barcy.

8

Ankieta La Vanguardii, czyli śmiertelnego wroga Laporty od kilkunastu lat przeprowadzona na 1 tysiącu osób, z których pewnie nawet połowa nie jest socio. Raczej słabo.

2

Simeone jest nie do wyjęcia.
Powinni spróbować przekonać Jorge Sampaoliego (trenera Chile), który de facto jest Argentyńczykiem.

1

Barcelona 16
Real Madryt 7

9

Katalońscy eksperci tak przewidywali, bo TV3 to jego teren. Będzie znał każde pytanie. Na innych debatach już się nie pojawi.

6

Szkoda, że Casillas odrzucił ofertę Valencii. Diego Alves jest kontuzjowany, potrzebują bramkarza.

6

Pierwszy zespół albo wypożyczenie, bo miał klauzulę w kontrakcie, że po tym sezonie "awansuje".

0

No i czyste kłamstwo, nie wiem o co Ci chodzi. Agent i włodarze Atletico zapewniają, że negocjacje rozpoczęły się 20 dni temu. Spójrz w kalendarz i policz.

Tak na szybko, bo nie mam czasu:
https://x.com/J_Krecidlo/status/619644233385943042
https://x.com/J_Krecidlo/status/618804787312754688
https://x.com/J_Krecidlo/status/618689526970585088

Wszystko było na barcastuff. Źle szukacie. Z **** tego nie wziąłem. Sam czytałem.

Kiedyś zamknęli barcastuff. Możliwe, że kazali im usunąć te tweety.

1

wszystko jest na barcastuff

18

Arda Turan: "O zainteresowaniu Barcelony poinformował mnie mój agent 20 dni temu."

Ahmet Bulut (agent): "Negocjacje rozpoczęły się 20 dni temu."

Enrique Cerezo (prezydent Atletico): "Negocjacje rozpoczęły się 20 dni temu."

Przykro mi, Bartek, ale do dymisji nie podałeś się tydzień temu tylko 8 czerwca. Koniec kłamstw. Zamilcz.

2

Polecam artykuł: http://ftp.fcbarca.com/63934-oficjalnie-pedro-przedluzy-kontrakt-z-fc-barcelona-do-2019roku.html?utm_source=topComment Klub zapewniał, że klauzula Pedro to 150 baniek, a teraz się z tego wycofuje, bo Pedro chce odejść. Fuera Bartomeu!

3

W sezonie 2012/2013 (tryplet) środek pola Bayernu Schweinsteiger - Javi Martinez z niczym się nie równał.

1

Gabri Garcia będzie tymczasowym trenerem Barcelony B, prawdopodobnie do wyborów.

@Sport

2

Nie sądzę, Iniesta i Xavi zawsze chcieli grać z "8".
wolne są: 2, 6, 17, 19

0

Słyszałem. Wykupili prawa do ligi włoskiej, francuskiej i szkockiej. Póki co nic nie wiadomo. Jeśli temat ruszy, będzie o tym głośno w internetowych serwisach sportowych.

0

Keylor Navas nie odejdzie, póki nie zakontraktują Davida. Jeśli będą chcieli, to Kiko Casilla z Espanyolu wróci do Realu za 3 miliony euro.

0

Jeśli Benedito i Laporta nie połączą sił, to niestety, ale Bartłomiej wygra wybory.

1

Oficjalnie: na cześć Ardy nie zgolę brody przez dwa tygodnie.

2

Nie podoba mi się. Z sezonu 2013/2014 i 2014/2015 były bardzo ładne. Bez Kataru wyglądałyby jeszcze lepiej. Oczywiście logo sponsora można usunąć własnymi rękami. W internecie są opisane odpowiednie sposoby. :)

Chciałbym, żeby ten kolor wrócił, jeśli chodzi o wyjazdówki:
http://www.jerseys.ws/images/2011/07/27/10324720826600-6214739.jpg

2

Diego Costa: "Arda to świetny facet. Zawsze zapraszał nas do siebie i robi świetny kebaby!"

1

01.07.2014 - podpisujemy kontrakt z turecką firmą "Beko"
21.06.2015 - turecka firma produkująca opony będzie sponsorem sekcji
06.07.2015 - Arda Turan blaugrana ;)

7

Komentarz usunięty

24

3

Nie próbuj zrozumieć hiszpańskich mediów.

2

Jakie żale do van Gaala. hahaha
Dziennikarze marki powinni włożyć głowę pod zimną wodę.

22

tylko w finale jest dogrywka

0

Niech zostanie w Barcelonie B.
W poprzednim sezonie pokazywał, że III liga jest dla niego w sam raz...
Absolutnie nie zasługuje na włączenie do pierwszego zespołu. Większość z was chyba nie ogląda Barcy B.

0

Ostatnie zdanie. Rok temu wszyscy mówili to samo.
Na papierze wygląda świetnie, ale papier wszystko przyjmie.
Mam nadzieję, że będą chcieli grać w piłkę, bo to co zrobili w dwumeczu z Realem w LM nadaje się do kryminału.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?