adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leo, zmień trenera. Jorge Sampaoli, twój rodak. Nada się.
Dlatego, że
0
Ponadto, Yokohama będzie płaciła Chelsea 53 miliony euro od tego sezonu.
1
Tymczasem, Alex Song odchodzi do West Hamu. Za darmo.
5
Powrót Ronaldinho... Ty się dobrze czujesz?
2
Jeśli Douglas Costa to ok, ale wprowadzasz w błąd.
0
Sponsor się nie znalazł, więc została już zdegradowana do Serie D.
@kuba1624 Mam nadzieję, że nie mylisz Roberto Baggio z Dino Baggio. :)
1
Jeśli ktoś myśli, że Laporta nie rozmawiał z Luisem Enrique o transferach... to mu współczuję.
3
4
Póki co, Barcelona to jego trzeci klub (Almeria, Sevilla, Barcelona). Piłka młodzieżowa to inna historia.
0
Juan Roman Riquelme obchodzi dzisiaj 37. urodziny. :)
0
„w Premier League Manchester United jest tym samym, czym Real Madryt w Hiszpanii”
To znaczy tym, czym jest Tottenham według Jacka Wilshere'a?
5
Tak, widziałem. Kontrakty zawodników z klubami też widziałem.
Nie uwierzysz, ale mam jeszcze dostęp do bazy danych Pentagonu i Białego Domu...
Takie kwestie przedstawia klub po zakończeniu okienka transferowego w czasie prezentacji.
3
"Bomba Di Maria"
Taka ciekawostka: kiedy Angel Di Maria odchodził do Manchesteru United, zawarto pewną umowę. Jeśli którykolwiek hiszpański klub (tak, kataloński też) kupiłby tego piłkarza, musiałby zapłacić Realowi kilkadziesiąt milionów euro odszkodowania.
0
Toni Freixa (kandydat na prezydenta Barcy)
"Jestem pewien, że jeśli Koke zechce przyjść do Barcelony, to przyjdzie, z Bartomeu czy bez niego. Uważam, że kampanii wyborczej nie należy zaczynać od nazwisk, tylko od przedstawienia modelu zarządzania klubem."
0
Wczoraj ktoś na twitterze napisał bardzo mądre słowa:
"Nikt nie kupi tylu, ilu obieca Milan."
17
Joan Laporta spotkał się z Mino Raiolą. Tematem rozmowy był transfer Paula Pogby do Barcelony.
@Gianluca Di Marzio (najlepsze włoskie źródło, jeśli chodzi o transfery)
3
Zinedine Zidane obchodzi dzisiaj 43. urodziny. Najlepszego!
0
Bartomeu to kłamca, to potwierdzone. Nawet okłamał tego radiowca. Powiedział, że w weekend musi odpocząć i nie zjawi się w studiu a poleciał na Ibizę. @creus_fcb
9 czerwca rano mówił, że nie może przedłużyć kontraktu z Luisem Enrique. Po popołudniu tego samego dnia nasz trener odnowił kontrakt...
Póki co, nie napiszę, że jest oszustem. Rozstrzygną sądy w Madrycie i Barcelonie.
8
Braida prawdopodobnie będzie pracował w klubie. On odpowiada za skauting, niczego nie podpisuje ani nie negocjuje, czyli nie pełni funkcji dyrektora sportowego.
De facto nie mamy teraz dyrektora sportowego, jego zadania przejęła komisja techniczna i Braida do niej należy. Tak jak napisałem wcześniej, negocjacje przeprowadzają inni.
18
Catalunya Radio
W ten weekend Bartomeu wybrał się na Ibizę w celu domknięcia transferu hiszpańskiego pomocnika, dlatego nie pojawił się w siedzibie stacji radowej, aby udzielić wywiadu.
Pere Escobar (radiowiec) poinformował, że na wakacjach na Ibizie przebywa jego kolega wraz z Koke.
0
Wkurza mnie ten kłamca. Według mnie, w roli prezydenta lepiej sprawdziłby się Toni Freixa, który ma spore doświadczenie i łeb na karku.
"Oni znaleźli firmy, z którymi rozmawialiśmy. Jedyna realna i poważna oferta na piśmie to ta od Qatar Airways."
W takim razie, żegnam! Po raz kolejny udowodniłeś, że nie nadajesz się na prezydenta.
„Nikogo nie zakontraktowałem. Wszyscy kandydaci mogą obserwować rynek. Bardzo lubię europejskich piłkarzy i innych grających w La Liga”.
9 czerwca, rano: "Nie mogę przedłużyć kontraktu z Luisem Enrique."
9 czerwca, po południu: "Luis Enrique przedłużył kontrakt z Barceloną do 2017 roku."
Bartek, wierzę ci, że nikogo nie zakontraktowałeś. Jednak, nie zdziwię się jak tydzień przed wyborami kogoś obiecasz.
0
Nie przesłyszałem się? Według Szpakinho, w składzie Wenezueli grał Aragorn?
0
Przez ostatni tydzień media trąbiły, że Kondogbia przejdzie do Milanu albo Interu. W takim wypadku, Braida wiedział o tym dużo wcześniej.
Widocznie Barcelona go nie chce albo sam piłkarz odrzucił możliwość transferu do Barcy.
23
Tytuł artykułu wprowadza w błąd. W pierwszym meczu Niemcy zremisowali z Serbami 1:1 (ter Stegen w nim grał), więc nie ma czystego konta na Euro, tylko w pojedynczym meczu z Danią.
3
Niektórzy pisali, że Neymar mógł zostać zawieszony na cztery miesiące. Proszę przeczytać, wyciągnąć wnioski i nie ulegać manipulacji madryckiemu papierowi toaletowemu o nazwie "Marca".
Artykuł 10.2 Kodeksu Dyscyplinarnego CONMEBOL podkreśla konsekwencje, jakie groziły Neymarowi:
"Zgodnie z postanowieniami artykułu 9.1, za popełnienie przestępstwa przeciwko sędziemu mogą być nałożone sankcje w sposób opisany poniżej:
a) Zawieszenie na co najmniej dwa mecze lub inny określony czas za niesportowe zachowanie wobec oficjela meczowego, z uwzględnieniem powagi przestępstwa
b) Zawieszenie na co najmniej dziesięć meczów lub na czas czterech miesięcy za napaść lub plucie w kierunku którekolwiek oficjela meczowego".
Nie wiem jak wy, ale ja nie widziałem żadnej napaści na sędziego ani plucia. W raporcie meczowym sędzia nie napisał, że takie zdarzenie miało miejsce. Neymar obraził sędziego (wspomniane w raporcie), więc dostał za to dwa mecze, jeden za żółte kartki, jeden za ruch głową w stronę Murillo. W sumie cztery.
Według mnie, kara powinna być zmniejszona do trzech spotkań. Dlaczego? Ten jeden mecz zawieszenia za żółte kartki...
żółta z Peru - zebranie pianki, żeby nie przeszkadzała przy strzale
żółta z Kolumbią - nieumyślne odbicie piłki ręką po rykoszecie od zawodnika, odległość między piłkarzami wynosiła mniej więcej jeden metr
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
0
Nie gadaj. O dziwo, wczoraj zagrał dobry mecz.
1
A propos Jacksona Martineza: nic nie podpisał, ponoć odmówił transferu do Milanu.
0
ciekawostka: piłkarze Barcy mówią na niego "Nobita" (postać z bajki/komiksu)
http://vignette3.wikia.nocookie.net/tdrpw/images/0/08/Nobita_and_doraemon_hd_images_cute.jpg/revision/latest?cb=20140903231342
0
0
Barcelona U12 vs Malaga U12
Na żywo i legalnie, bo leci na stronie LFP.
http://www.laliga.es/directos-lfpwch/