0

Leo, zmień trenera. Jorge Sampaoli, twój rodak. Nada się.
Dlatego, że

0

Ponadto, Yokohama będzie płaciła Chelsea 53 miliony euro od tego sezonu.

1

Tymczasem, Alex Song odchodzi do West Hamu. Za darmo.

5

Powrót Ronaldinho... Ty się dobrze czujesz?

2

Jeśli Douglas Costa to ok, ale wprowadzasz w błąd.

0

Sponsor się nie znalazł, więc została już zdegradowana do Serie D.

@kuba1624 Mam nadzieję, że nie mylisz Roberto Baggio z Dino Baggio. :)

1

Jeśli ktoś myśli, że Laporta nie rozmawiał z Luisem Enrique o transferach... to mu współczuję.

3

/photo/1

4

Póki co, Barcelona to jego trzeci klub (Almeria, Sevilla, Barcelona). Piłka młodzieżowa to inna historia.

0

Juan Roman Riquelme obchodzi dzisiaj 37. urodziny. :)

0

„w Premier League Manchester United jest tym samym, czym Real Madryt w Hiszpanii”

To znaczy tym, czym jest Tottenham według Jacka Wilshere'a?

5

Tak, widziałem. Kontrakty zawodników z klubami też widziałem.
Nie uwierzysz, ale mam jeszcze dostęp do bazy danych Pentagonu i Białego Domu...

Takie kwestie przedstawia klub po zakończeniu okienka transferowego w czasie prezentacji.

3

"Bomba Di Maria"

Taka ciekawostka: kiedy Angel Di Maria odchodził do Manchesteru United, zawarto pewną umowę. Jeśli którykolwiek hiszpański klub (tak, kataloński też) kupiłby tego piłkarza, musiałby zapłacić Realowi kilkadziesiąt milionów euro odszkodowania.

0

Toni Freixa (kandydat na prezydenta Barcy)

"Jestem pewien, że jeśli Koke zechce przyjść do Barcelony, to przyjdzie, z Bartomeu czy bez niego. Uważam, że kampanii wyborczej nie należy zaczynać od nazwisk, tylko od przedstawienia modelu zarządzania klubem."

0

Wczoraj ktoś na twitterze napisał bardzo mądre słowa:
"Nikt nie kupi tylu, ilu obieca Milan."

17

Joan Laporta spotkał się z Mino Raiolą. Tematem rozmowy był transfer Paula Pogby do Barcelony.

@Gianluca Di Marzio (najlepsze włoskie źródło, jeśli chodzi o transfery)

3

Zinedine Zidane obchodzi dzisiaj 43. urodziny. Najlepszego!

0

Bartomeu to kłamca, to potwierdzone. Nawet okłamał tego radiowca. Powiedział, że w weekend musi odpocząć i nie zjawi się w studiu a poleciał na Ibizę. @creus_fcb

9 czerwca rano mówił, że nie może przedłużyć kontraktu z Luisem Enrique. Po popołudniu tego samego dnia nasz trener odnowił kontrakt...

Póki co, nie napiszę, że jest oszustem. Rozstrzygną sądy w Madrycie i Barcelonie.

8

Braida prawdopodobnie będzie pracował w klubie. On odpowiada za skauting, niczego nie podpisuje ani nie negocjuje, czyli nie pełni funkcji dyrektora sportowego.

De facto nie mamy teraz dyrektora sportowego, jego zadania przejęła komisja techniczna i Braida do niej należy. Tak jak napisałem wcześniej, negocjacje przeprowadzają inni.

18

Catalunya Radio

W ten weekend Bartomeu wybrał się na Ibizę w celu domknięcia transferu hiszpańskiego pomocnika, dlatego nie pojawił się w siedzibie stacji radowej, aby udzielić wywiadu.

Pere Escobar (radiowiec) poinformował, że na wakacjach na Ibizie przebywa jego kolega wraz z Koke.

0

Wkurza mnie ten kłamca. Według mnie, w roli prezydenta lepiej sprawdziłby się Toni Freixa, który ma spore doświadczenie i łeb na karku.

"Oni znaleźli firmy, z którymi rozmawialiśmy. Jedyna realna i poważna oferta na piśmie to ta od Qatar Airways."

W takim razie, żegnam! Po raz kolejny udowodniłeś, że nie nadajesz się na prezydenta.

„Nikogo nie zakontraktowałem. Wszyscy kandydaci mogą obserwować rynek. Bardzo lubię europejskich piłkarzy i innych grających w La Liga”.

9 czerwca, rano: "Nie mogę przedłużyć kontraktu z Luisem Enrique."
9 czerwca, po południu: "Luis Enrique przedłużył kontrakt z Barceloną do 2017 roku."

Bartek, wierzę ci, że nikogo nie zakontraktowałeś. Jednak, nie zdziwię się jak tydzień przed wyborami kogoś obiecasz.

0

Nie przesłyszałem się? Według Szpakinho, w składzie Wenezueli grał Aragorn?

0

Przez ostatni tydzień media trąbiły, że Kondogbia przejdzie do Milanu albo Interu. W takim wypadku, Braida wiedział o tym dużo wcześniej.

Widocznie Barcelona go nie chce albo sam piłkarz odrzucił możliwość transferu do Barcy.

23

Tytuł artykułu wprowadza w błąd. W pierwszym meczu Niemcy zremisowali z Serbami 1:1 (ter Stegen w nim grał), więc nie ma czystego konta na Euro, tylko w pojedynczym meczu z Danią.

3

Niektórzy pisali, że Neymar mógł zostać zawieszony na cztery miesiące. Proszę przeczytać, wyciągnąć wnioski i nie ulegać manipulacji madryckiemu papierowi toaletowemu o nazwie "Marca".

Artykuł 10.2 Kodeksu Dyscyplinarnego CONMEBOL podkreśla konsekwencje, jakie groziły Neymarowi:

"Zgodnie z postanowieniami artykułu 9.1, za popełnienie przestępstwa przeciwko sędziemu mogą być nałożone sankcje w sposób opisany poniżej:

a) Zawieszenie na co najmniej dwa mecze lub inny określony czas za niesportowe zachowanie wobec oficjela meczowego, z uwzględnieniem powagi przestępstwa

b) Zawieszenie na co najmniej dziesięć meczów lub na czas czterech miesięcy za napaść lub plucie w kierunku którekolwiek oficjela meczowego".

Nie wiem jak wy, ale ja nie widziałem żadnej napaści na sędziego ani plucia. W raporcie meczowym sędzia nie napisał, że takie zdarzenie miało miejsce. Neymar obraził sędziego (wspomniane w raporcie), więc dostał za to dwa mecze, jeden za żółte kartki, jeden za ruch głową w stronę Murillo. W sumie cztery.

Według mnie, kara powinna być zmniejszona do trzech spotkań. Dlaczego? Ten jeden mecz zawieszenia za żółte kartki...

żółta z Peru - zebranie pianki, żeby nie przeszkadzała przy strzale
żółta z Kolumbią - nieumyślne odbicie piłki ręką po rykoszecie od zawodnika, odległość między piłkarzami wynosiła mniej więcej jeden metr

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

0

Nie gadaj. O dziwo, wczoraj zagrał dobry mecz.

1

A propos Jacksona Martineza: nic nie podpisał, ponoć odmówił transferu do Milanu.

0

0

0

Barcelona U12 vs Malaga U12

Na żywo i legalnie, bo leci na stronie LFP.
http://www.laliga.es/directos-lfpwch/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?