adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chyba nie było na fcbarca.com.
Garcia Pimienta będzie asystentem Gerarda Lopeza w Barcelonie B.
Gabri Garcia (tymczasowy trener) również będzie członkiem sztabu.
0
Jeśli Montoya rozegra odpowiednią liczbę meczów, to zostanie na wypożyczeniu w Interze do czerwca 2017 roku,
1
Kolor czerwony: nie Rafinha, tylko Rafinha na prawym skrzydle. Zero współpracy z Douglasem.
1
Widzę, że Bartomeu ma nawet hipstera w swoim zespole - w dolnym rzędzie po lewej. :)
3
„chłopaku, powiedz mi, co ty dajesz klubowi. Jaki jest twój wkład w jego życie. Od ilu lat żyjesz w Barcelonie? Na ilu spotkaniach byłeś? Twój ojciec i dziadek także byli socios? Żyjesz na co dzień w środowisku socios? Nie? To zamilcz i okaż trochę pokory i szacunku, bo wydaje się, że postradałeś wszystkie rozumy”.
Ale bzdury. Jeśli ktoś śledzi informacje tylko na fcbarca.com, blaugrana.pl czy dumakatalonii, to rzeczywiście ***** wie. Jeśli czytasz informacje od niezależnych(!) katalońskich dziennikarzy, to możesz wiedzieć dużo więcej niż socios. Mogę mieszkać nawet na Grenlandii i bardzo dobrze znać sytuację Barcy.
Co do reszty artykułu, zgadzam się w 99%. Jeśli Rosell i Bartomeu są winni, to niech idą siedzieć. Nie życzę im, żeby poszli do więzienia za niewinność. Nie wiem, co autor miał na myśli, ale takie jest moje zdanie.
5
"Miałem nadzieję, że Ariedo Braida..." bla bla bla ;)
Ariedo Braida od początku odpowiadał za scouting, więc nie rozumiem takich komentarzy. On niczego nie negocjuje. Czasami lubi porobić zdjęcia z Giuseppe Marottą. Bartomeu mówił o kimś z DNA Barcy. Katalońscy dziennikarze zapowiadali, że u niego Robert Fernandez będzie dyrektorem sportowym.
2
Nie było mowy o jakiejkolwiek propozycji nowej umowy. Były kłamstwa o złym stanie zdrowia ---> nie przedłużamy kontraktu.
1
Jedna sprawa podtrzymuje we mnie nadzieję.
Bartomeu w czasie swojej prezydentury chyba niczemu nie zawinił. Przynajmniej sobie nie przypominam. Syfu narobił, kiedy był wiceprezydentem ds. sportowych. Teraz negocjuje z Katarem, bo ma formalne pierwszeństwo (dzięki Rosell). Mam nadzieję, że wyciągnął wnioski i wybierze innego sponsora, np. ten japoński sklep "Rakuten".
Ach... Wyrzucił Alexanko i Txemę Corbellę. Prawdopodobnie z powodu kontaktów z Laportą.
9
http://www.fcbarca.com/45439-bartomeu-abidal-przedluzy-kontrakt-gdy-zagra-mecz.html
Konsultacje z lekarzami? Takie bzdury mówili ludzie z zarządu i pisało o tym sprzyjające Mundo Deportivo. Z jego zdrowiem było wszystko w porządku. Abidal wielokrotnie o tym zapewniał. Mówił, że miał przeprowadzone odpowiednie badania. Po odejściu z Barcelony opuścił 2 mecze, w tym jeden w Monaco z powodu grypy.
0
Jeśli dokładnie oglądaliście relacje z wyborów, to mogliście zauważyć jak Bartomeu i Abidal przechodzili obok siebie. Nawet się nie przywitali.
0
Tradycja tradycją. Można się przemęczyć przez rok dla większych zysków.
Druga sprawa, Nike robi ostatnio totalną chałę. Wystarczy spojrzeć na koszulki innych drużyn. Dno. Jedynie koszulki AS Romy są bardzo ładne.
0
Troszeczkę odleciałeś. Iniesta gra teraz bardziej defensywnie, więc nie powinien być krytykowany za słabe statystyki w lidze. Na ten moment Halilović nie ma do niego startu. Zmiennikiem Iniesty będzie Rafinha.
6
Douglas, mistrz drugiego planu. :)
2
Miłość kwitnie: https://x.com/Footy_Jokes/status/622397960626786305/photo/1
13
Czy wiesz, że...?
Bartomeu w latach 80. pracował jako kierowca Tira w Libii i Egipcie.
Laporta skończył prawo, bo nie dostał się na medycynę.
źródło: http://creusfcb.blogspot.com/2015/07/eleccions-2015-dzien-26.html
4
Gdzie trzech się bije, tam czwarty korzysta.
2010 - Agusti Benedito, Marc Ingla i Jaume Ferrer nie mogli się porozumieć ---> wygrał Sandro Rosell
2015 - Joan Laporta, Agusti Benedito I Toni Freixa nie mogli się porozumieć ---> wygrał Bartomeu
Mam nadzieję, że Bartek wyciągnie wnioski z poprzedniego mandatu, bo jest wiele kwestii do poprawki.
0
Bale będzie grał na pozycji numer "10", a madryckie media piszą o Realu Bale'a.
W Arsenalu na dziesiątce gra Özil. Czy to oznacza, że jest ważniejszy od Alexisa?
W Dortmundzie na dziesiątce gra Kagawa. Czy to oznacza, że jest ważniejszy od Reusa?
W Juventusie na dziesiątce grał Vidal. Czy to oznacza, że był ważniejszy od Teveza?
0
Poplecznicy Rosella i Bartomeu, a raczej zagorzali wrogowie Laporty od 2003 roku.
Dlaczego? Mundo Deportivo chciało dostawać informacje od Barcelony z pierwszej ręki. Oczywiście, Laporta nie wyraził zgody.
3
Temat główny. Za cytaty mnie nie banujcie.
@DissBlaster
Konferencja Ikera i Pereza.
-Jebnę mu i wracam.
-Jebnąć to ty możesz, jak zobaczysz zaplecze sportowe w Porto.
0
Napisałem, że Bartomeu może sprzedać prawa do nazwy stadionu. 3...2...1 i zaczął się najazd, że się nie znam, bo o takich sprawach decydują socios; bla bla bla. Jakbym nie wiedział.
O sponsorze na koszulce też decydują socios a jednak o Katarze nie zdecydowali. To nie przeszło przez posiedzenie socios compromisarios. Zarząd Rosella podpisał z nimi kontrakt bez konsultacji z socios. Tak samo może być w przypadku nazwy stadionu. Zaznaczam słowo "może", nie musi, bo zaraz znowu wyleje się hejt.
1
Najbardziej obawiam się, że Bartomeu pójdzie na łatwiznę i dożywotnio sprzeda prawa do nazwy stadionu.
Pieniądze na budowę stadionu można pozyskać w inny sposób. Wystarczy podpisać odpowiednie kontrakty ze sklepami, restauracjami, czy nawet hotelami, które później miałyby powstać na Camp Nou.
12
Za Rosella był wiceprezydentem ds. sportowych i to Bartomeu odpowiada m.in. za sankcje Fifa jeszcze bardziej niż Rosell, bo takie sprawy należały do jego obowiązków. Miał gdzieś ostrzeżenie wysłane przez Fifa.
0
Kulturalna wypowiedź. Z czym masz problem?
0
Oczywiście, ale Barcelona dostała ostrzeżenie od Fifa, a ten zarząd nic z tym nie zrobił. Olał to.
0
Józek, zaczynasz z czystą kartą. Socios będą ci patrzeć na ręce jak nigdy. Pierwszy test już niedługo, bo do października trzeba znaleźć sponsora. Renegocjacja kontraktu z Nike też powinna nastąpić jak najszybciej. Negocjacje to była bardzo słaba strona zarządu Rosella i Bartomeu.
Musisz pamiętać, że jak dasz ****, to istnieje coś takiego jak wotum nieufnośći (50% plus jeden głos).
7
ble ble ble
Po zdobyciu trypletu ogolił się na łyso.
Luis Enrique na wakacjach: http://cdn.klimg.com/bola.net/library/p/headline/0000235083.jpg
Luis Enrique na pierwszej konferencji prasowej: http://uploads.fcbarca.com/uploads/new-news-large/64653_1436873848.jpg
1
Niektórzy nie wierzą w to co napisałem o propozycjach Laporty odnośnie sponsora (zwolennicy Bartka?), więc wrzucam źródło.
http://creusfcb.blogspot.com/2015/07/eleccions-2015-dzien-32.html
Przytrzymaj ctrl, wciśnij F; wpisz "Nieco więcej światła na temat sponsora na koszulkę" i czytaj.
0
W takim razie nie umiesz szukać. Laporta proponował to kilka lat temu, a kilka tygodni temu powiedział, że ma takiego sponsora, który utrzyma Unicef. Kwoty, które zaproponował to 35 mln za utrzymanie Unicefu albo 70 mln od zwykłego sponsora.
http://creusfcb.blogspot.com/2015/07/eleccions-2015-dzien-32.html
http://creusfcb.blogspot.com/2014/09/alternatywy-laporty-dla-sponsora.html
0
Powiedział to już dawno temu.
Na fcbarca.com tego nie było, dlatego ludzie piszą później, że nie było konkretów.
18
Przeczytałem poprzednie komentarze i mam dla niektórych ważną informację.
Laporta obiecał, że Unicef wróci na przód koszulki. Niektórzy sądzą, że przychody za sponsoring na koszulce będą wynosiły okrągłe 0.
Dla przykładu, Herbalife zapłaci Barcelonie 35 mln za utrzymanie Unicefu. Ta firma będzie się chwalić taką działalnością. Napis Herbalife nie pojawi się na koszulce. To jest tzw. preservation rights.
Właśnie takie rozwiązanie obiecał Laporta. Powiedział, że socios będą mieli wybór pomiędzy zwykłym sponsorem a opcją przedstawioną powyżej.