0

Nikogo nie wyrzucać, tylko zrezygnować z tournee. Te kilka milionów można nadrobić w inny sposób.

0

Właśnie dlatego pisałem, że transfer Aymena Abdennoura za rok to świetny ruch.

0

Zgadzam się, ale prekursorem był Lew Jaszyn.

0

U ciebie wszystko w porządku?
Jak pisałem, że Alves zawalił 3 bramki, to tak odpowiedziałeś na mój komentarz:

http://www.fcbarca.com/65186-kleska-barcelony-na-san-mames,dyskusja-3878657.html

7

Dostaliśmy kilka milionów za te tournee po USA. Zwracamy je właśnie takim początkiem sezonu.

0

Każdy komentarz zaczynasz słowami "jako kibic Realu".
Po co? Prawdopodobnie nim nie jesteś.

2

2009 Alcorcon - Real Madryt 4:0 - drugoligowiec
2014 MK Dons - Manchester United 4:0 - trzecioligowiec
2015 West Bromwich Albion - Chelsea 3:0 - pierwszoligowiec
2015 Athletic Bilbao - Barcelona 4:0 - pierwszoligowiec

Zdarza się. Błędy indywidualne załatwiły sprawę.

1. bramka: ter Stegen
2. bramka: Sergi Roberto, Dani Alves, Mascherano
3. bramka: Adriano, Vermaelen, Bartra, Dani Alves
4. bramka: Dani Alves

0

Jedyne co mogę zrobić, to zgłosić twój komentarz, bo większych bzdur jeszcze nie czytałem.

17

Muszę to napisać, bo wykituję.

brawo ter Stegen x1
brawo Alves x3, pajac

Jak gdzieś zobaczę komentarz paxa, w którym broni Alvesa za ten mecz, to się chyba dla mnie skończy permanentnym banem.

2

"Jak zatrzymać to g***o?"

Iniesta na boisko, Rafinha i Sergi Roberto z powrotem do przedszkola.

0

Jak dla mnie to zakończył karierę już 10 lat temu. Tułał się nie wiadomo gdzie. Powodzenia w nowej roli.

0

0

Mógłby siedzieć w studiu podczas każdego meczu. Nikomu by nie przeszkadzał a pieniążki też by spływały.

0

"In Wenger I trust."

56

W związku z tym, że mecz Barcelony po raz kolejny będzie komentował Żewłakow (w parze z Laskowskim), proponuję, żeby ktoś napisał list otwarty do TVP. Mógłbym zrobić to samodzielnie, ale nie posługuję się językiem polskim na tyle dobrze, żeby się za to brać. Wydaje mi się, że nie tylko mnie denerwuje komentarz tego Pana. "akcja spaliła na panewce", "piłka zatańczyła w siatce" słyszałem już tysiące razy. Nie da się tego słuchać.

Andrzej Juskowiak w parze z Jackiem Laskowskim to było kapitalne rozwiązanie (m.in. Euro 2012 i Liga Mistrzów).

Napisałem do nich na twitterze, zamieściłem komentarz na facebooku, ale to nie wystarczy.

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

10

Wstęp i pierwsze trzy akapity napisane niedawno, ale reszta z czegoś skopiowana. Już to czytałem.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Jacek Laskowski z Żewłakowem. Tego nie idzie wytrzymać.

W TVP pracuje Andrzej Juskowiak. Ostatnio bardzo rzadko komentuje mecze, ale wcześniej w parze z Laskowskim był idealny. Mecze na Euro 2012 i Ligi Mistrzów komentowane przez tych Panów zapadły mi w pamięć.

1

Jak zwykle drugi komentator to porażka.

0

Koleś sam się niszczy. Zamiast pajacować w Barcy B niech się weźmie za siebie, bo skończy w Lechii Gdańsk.

Dla mało zorientowanych w temacie, kluby nim zainteresowane to:
Sevilla, Sporting Gijon, Celta Vigo, FC Porto, West Ham, Everton, Borussia Dortmund i HSV (nie jest powiedziane, że się nie dogadają).

3

Do Xaviego brakuje 214 meczów. Będzie bardzo trudno go przebić. Iniesta ma już 31,5 roku. Jeśli będzie grał tak regularnie jak do tej pory i zdrowie dopisze, to będzie na styk.

Prawdopodobnie Puyola wyprzedzi już w tym sezonie, jeszcze 43 mecze.

0

To jest idiotyzm tej organizacji. Ostatnio się dowiedziałem, że nie uznają Superpucharu Europy zdobytego przez Ajax w 1972 roku, kiedy pokonali Glasgow Rangers 6:3 w dwumeczu, bo szkoccy kibice zrobili burdel na trybunach. Parodia.

0

Jak to nie jest? Przecież to poprzednik Pucharu Uefa i Ligi Europejskiej.

5

Bardzo słuszna uwaga użytkownika Ledsbourne. Proszę Was, żebyście zagłosowali.

https://fcbarcacom.uservoice.com/forums/239347-beta-fcbarca-com/suggestions/9032587-obserwacja-dyskusji

3

Tak, drugi Edyp. Dopiero po wyborach zaczęli twardo negocjować. Szczególnie za czasów Zubiego było z tym różnie.

Jeszcze żaden piłkarz publicznie nie powiedział, że nie podoba mu się postępowanie zarządu. Nie ma żadnego problemu. Wymysły redaktorków. Jak sprzedadzą za dobrą cenę, to nikt nie będzie miał pretensji.

1

"Faktem natomiast jest to, że sposób, w jaki obecnie Kanaryjczyk traktowany jest przez klub i sztab trenerski, zdecydowanie nie podoba się drużynie."

W redakacji Sportu pracują idiocie, naprawdę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?