0

Turcja zagra jeszcze z Islandią i Czechami a Holandia z Kazachstanem i Czechami. 2 punkty różnicy. Nie wszystko rozstrzygnięte.

11

Arsenal chciał być cwany i zataił kontuzję Welbecka, żeby nie pogarszać swojej pozycji w negocjacjach i... nikogo nie kupili.

2

1. Przeczytaj tytuł artykułu.
2. Spójrz na zdjęcie.
3. Przeczytaj komentarz jeszcze raz.

0

To już jest jawne łamanie praw człowieka. Barcelona powinna złożyć donos do Rady Praw Człowieka ONZ. Tylko że te barany z zarządu nic nie zrobią, bo chcą odbudowywać relacje z Fifa... Z terrorystami się nie negocjuje.

2

Patrice Sousia, nie może grać z powodu sankcji Fifa i pewnie chce odejść/odszedł z Barcelony.

0

Eleven jest w Netii od dobrych dwóch tygodni.

0

Garcias Zubi? Nie znam.

6

0

W FC Porto bardzo dobrze sobie radzi, więc nie mam zielonego pojęcia kto mógłby grać zamiast niego.
De Gea? Valdes? Obaj wygrzewają miejsce na trybunach a Kiko Casilla przegrywa rywalizację z Kocurem Navasem.

4

Do Łodzi jeszcze nie dotarła nowina, że Grosskreutz przechodzi do Galatasaray i nie będzie mógł grać do stycznia? :)

http://transfery.info/80670,oficjalnie-grokreutz-nie-zagra-do-stycznia

3

Kevin De Bruyne to jugadorazo, ale 75 milionów euro?
Inflacja, bloody hell.

78

Świetny przykład jak palenie wpływa na pracę mózgu.

https://pbs.twimg.com/media/CN-LYu9WgAAS7WH.png

0

Jakim cudem? Nawet teraz są na 3. miejscu, które zapewnia grę w barażach.

2

Na antenie tej telewizji powiedział:

Radość w futbolu trwa 3-4 dni. Seks, natomiast, może trwać tylko minutę.

4

Olga Moral, prezenterka Barca TV. Miłego oglądania na TVP Sport.

https://pbs.twimg.com/media/CN1qb56WcAER-WX.jpg

6

0

Kiedyś oglądałem Bayern TV na Polsacie Sport News.
Były transmitowane całe treningi. To było w tym wszystkim najlepsze. W Barca TV tego nie będzie.

1

"Synku, nie zostawiaj wszystkiego na ostatnią chwilę."
Trzeba było słuchać rodziców.

3

Mundo Deportivo chce zasygnalizować, że sędziowie kilkukrotnie skrzywdzili Barcelonę i miesza do tego piłkarzy...

0

Mógłby coś powiedzieć, ale przyjmowanie takiej taktyki jak na przykład Mourinho byłoby błędem. On na tym traci.

2

1

LFP wydłużyło okienko transferowe, żeby Real Madryt mógł zarejestrować Davida De Geę. ;)

@barcasstuff

1

De Gea został sprzedany. Oni nie zdążyli z rejestracją do rozgrywek. Możliwe, że zostanie piłkarzem Realu i będzie tylko trenował jak Arda w Barcelonie. Będą mogli go zarejestrować dopiero w styczniu. Prawdopodobnie Real się zabezpieczył i będzie mógł cofnąć transfer.

13

Wczoraj sprawdzałem kiedy kończy się okienko transferowe w poszczególnych krajach. Pomyślałem sobie, że tradycyjnie jakieś barany nie zdążą z transferem. Wybaczcie, madridistas.

5

Cristiano Ronaldo byłby wniebowzięty.

38

Czyli będziemy oglądać 23 gwiazdy na boisku.

4

Robert Fernandez jest dyrektorem sportowym, a Javier Bordas dyrektorem pierwszej drużyny. Nie jestem pewien, ale wcześniej był nim Albert Soler.

4

"Real ma czas dziś do północy, aby zamknąć transfer De Gei."

Okienko w Hiszpanii zamyka się o 01:00. :)

0

Święcicki i Czachowski są nieźli, Mirosławski to średniak a Ćwiąkała do lodówki.

2

Komentatorzy pasują w sam raz do wiadomości z PRL-u.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?