adam34689
Dołączył/a: listopad 2012
11 obserwujących
29 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Turcja zagra jeszcze z Islandią i Czechami a Holandia z Kazachstanem i Czechami. 2 punkty różnicy. Nie wszystko rozstrzygnięte.
11
Arsenal chciał być cwany i zataił kontuzję Welbecka, żeby nie pogarszać swojej pozycji w negocjacjach i... nikogo nie kupili.
2
1. Przeczytaj tytuł artykułu.
2. Spójrz na zdjęcie.
3. Przeczytaj komentarz jeszcze raz.
0
To już jest jawne łamanie praw człowieka. Barcelona powinna złożyć donos do Rady Praw Człowieka ONZ. Tylko że te barany z zarządu nic nie zrobią, bo chcą odbudowywać relacje z Fifa... Z terrorystami się nie negocjuje.
2
Patrice Sousia, nie może grać z powodu sankcji Fifa i pewnie chce odejść/odszedł z Barcelony.
0
Eleven jest w Netii od dobrych dwóch tygodni.
0
Garcias Zubi? Nie znam.
6
0
W FC Porto bardzo dobrze sobie radzi, więc nie mam zielonego pojęcia kto mógłby grać zamiast niego.
De Gea? Valdes? Obaj wygrzewają miejsce na trybunach a Kiko Casilla przegrywa rywalizację z Kocurem Navasem.
4
Do Łodzi jeszcze nie dotarła nowina, że Grosskreutz przechodzi do Galatasaray i nie będzie mógł grać do stycznia? :)
http://transfery.info/80670,oficjalnie-grokreutz-nie-zagra-do-stycznia
3
Kevin De Bruyne to jugadorazo, ale 75 milionów euro?
Inflacja, bloody hell.
78
Świetny przykład jak palenie wpływa na pracę mózgu.
https://pbs.twimg.com/media/CN-LYu9WgAAS7WH.png
0
Jakim cudem? Nawet teraz są na 3. miejscu, które zapewnia grę w barażach.
2
Na antenie tej telewizji powiedział:
Radość w futbolu trwa 3-4 dni. Seks, natomiast, może trwać tylko minutę.
4
Olga Moral, prezenterka Barca TV. Miłego oglądania na TVP Sport.
https://pbs.twimg.com/media/CN1qb56WcAER-WX.jpg
6
http://s1.dmcdn.net/K07Fn.jpg
"Faxelona"
0
Kiedyś oglądałem Bayern TV na Polsacie Sport News.
Były transmitowane całe treningi. To było w tym wszystkim najlepsze. W Barca TV tego nie będzie.
1
"Synku, nie zostawiaj wszystkiego na ostatnią chwilę."
Trzeba było słuchać rodziców.
3
Mundo Deportivo chce zasygnalizować, że sędziowie kilkukrotnie skrzywdzili Barcelonę i miesza do tego piłkarzy...
0
Mógłby coś powiedzieć, ale przyjmowanie takiej taktyki jak na przykład Mourinho byłoby błędem. On na tym traci.
2
Już oficjalnie: http://transfery.info/80611,oficjalnie-komunikat-w-sprawie-de-gei
jedna Dea Gea = 26 minut
1
LFP wydłużyło okienko transferowe, żeby Real Madryt mógł zarejestrować Davida De Geę. ;)
@barcasstuff
1
De Gea został sprzedany. Oni nie zdążyli z rejestracją do rozgrywek. Możliwe, że zostanie piłkarzem Realu i będzie tylko trenował jak Arda w Barcelonie. Będą mogli go zarejestrować dopiero w styczniu. Prawdopodobnie Real się zabezpieczył i będzie mógł cofnąć transfer.
13
Wczoraj sprawdzałem kiedy kończy się okienko transferowe w poszczególnych krajach. Pomyślałem sobie, że tradycyjnie jakieś barany nie zdążą z transferem. Wybaczcie, madridistas.
5
Cristiano Ronaldo byłby wniebowzięty.
38
Czyli będziemy oglądać 23 gwiazdy na boisku.
4
Robert Fernandez jest dyrektorem sportowym, a Javier Bordas dyrektorem pierwszej drużyny. Nie jestem pewien, ale wcześniej był nim Albert Soler.
4
"Real ma czas dziś do północy, aby zamknąć transfer De Gei."
Okienko w Hiszpanii zamyka się o 01:00. :)
0
Święcicki i Czachowski są nieźli, Mirosławski to średniak a Ćwiąkała do lodówki.
2
Komentatorzy pasują w sam raz do wiadomości z PRL-u.